Zoo nuotikis kaime

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Zoo nuotikis kaime

Rašyti  Savas on Št. 11 14, 2009 5:34 pm

Viena vasara kai man buvo 17m. as nuvaziavau i kaima. Kaime gyveno mano baba kuri turejo vaziuoti paguleti savaitele ligonineje o as vienas turejau priziuret jos uki kol ji gydosi. Tad viena vakara as ziurejau TV ir ode sex filma. Ziuredamas uzsimaniau ziaurei pist ir pradejau smaukyti. Mane veze ta mintis kad esu vienas ir galiu daryti ka tik noriu, todel pradejau mastyti ka cia nuveikus neiprasto todel vaiksciojau po kambarius ziurinedamas ka cia nuveikt su savo peniu extremalaus, neiprasto. Radau ant stalo plauku gumela ir ja uzdejau ant penio zemiau kiausiu kad malonuma prailginciau ir toliu vaikstinejau, nusirengiau visai nuogas. Poto radau ausu krapstuku stalciuje ir bandziau ikisti viena i pimpala bet nelindo tada paemiau sviesta ir istryniau juo pimpala ir sukisau ausu krapstuka. Vau buvo geras tai mane dar iaudrino, tada as emiau dar ir dar ju kisti kol nebetilpo. Penis gerai ir jaudinanciai atrode toks pilnas islindusiu ausu krapstuku ir penio skyle tokia isiziojusi. Poto nuejau acisedau i lova ir smaukydamas ziureja TV ir man beziurint i lova ilipo dvarnska suo vardu Rokis. Rokis acigule sale ir pradejo sau laizyti tarpkoji, tada as pradejau ji stebeti ir pamaciau kai jis paziurejo i mane kad jo pimpalas islindes ir jis nemazas. Jis paziurejo i mane ir vel sau ciulpe, tada as panorejau pajusti koks jausmas ciulpti ir patraukes jo galva paemiau jo peni ir palaiziau pora kartu poto apsiziojau ir padejau ciulpt jam. Neilagai trukus jis isove man i burna, as net pasokau atgal spjaudidamas. Bet mane tai sujaudino ir as norejau dar pabandyti kad jis man nuleistu i burna o as nuryciau. Ir as vel palinkau link jo penio ciulpti Rokis bande sprukt bet poto acigule sonu ir gilei kvepavo. As jam ciulbdamas patc sau smaukiau su ranka kol jis nuleido vel bet si karta as nurijau , buvo slikstoka bet vistiek jaudino. Rokis baige du kartus ir apsilaize savo peni nuo spermos likuci,u o as taip isiaudrines kad uzsimaniau kur nors ikist ir nuleisti, tada nuejau i virtuve ir acinesiau sviesto ir patepiu Rokio sikna ir jau norejau jam ikisti kai jis ta sviesta sau nuo subines pradejo laizyti, bet as patraukio jo galva ir isemes ausu krapstukus is savo penio bandziau jam ikisti i subine peni. Rokis norejo abegti bet as ji prispaudziau prie lovos ir trindamas jam krutine nuraminau ji poto kisau savo peni. Penis jindo sunkei tad dar uzdejau sviesto ir biski igrudau su pirstu jam i subine, ir tada penis ilindo be problemu. WAU!!! jausmas buvo nerelus. Tiesiog penis taip malonei lindo kad as ji net apsikabinau kaip pana ir jis man laize veida, mane tai dar labiau sujaudino ir as neilgai trukes greit nuleidau jam i vidu. Poto dar biski pagulejau apsikabines kol jaudulys dingo ir paeidau ji. Rokis nuejo ant kilimo islaizyti visko, o as likau guleti lovoje. Buvo kaskas nerelau todel guledamas masciau ka ar cia nuveikus su Roku.
Jai patiko komentuokit o kai turesiu laiko parasysiu ka as su savo suniu Roku dar nuveikem visa savaite kol babune gryzo.

Savas

Pranešimų skaičius: 29

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

komentuokit

Rašyti  Savas on Pir. 11 23, 2009 3:14 pm

ko niekas nekomentuojat Question Komentuokit ar rasykit ka jus butumet padare nes as dar kada vaziuosiu pas baba tai galeciau ka nors nuveikt is jusu pasiulitu variantu Smile

Savas

Atgal į viršų Go down

:)

Rašyti  Admin on Kv. 11 26, 2009 5:17 am

Galetum pafotografuot ar pafilmuot

Admin
Admin

Pranešimų skaičius: 2

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://zoo-pasaulis.forumotion.net

Atgal į viršų Go down

Antra istorija kaime is ryto

Rašyti  Savas on Tr. 12 23, 2009 10:02 pm

Na ka kita diena is pacio ryto isleidau suneka Roki i lauka o as begau praustis ir pavalgyt. Netrukus gryzo sunekas is lauko ir acigules netoliese ant grindu pradejo sau laizytis, as valgydamas stebejau ji ir kai jo daikciukas islindo visu dydziu as susijaudinau ir man pasistojo. Tada as isitraukiau svo peni ir pradejau drocinti. Smaukydamasis sumasciau kad reikia uztepti grietine ant savo daikto ir tegu sunekas laizo nes jam grietine labai patinka. Taip ir padariau ir pasaukiau istieses delna. Rokis iskart pakilo ir atejes pradejo laizyti nuo delno grietines likucius ir poto as jam parodziau tepdamas dar grietine ant penio kad laizytu cia. Ir jis pradejo laizyti. Malonumas buvo geras ipac kai jis grybsteldavo nestiprei su dantu galiukais. Tada as nusimoviau kelnes ir trussikus ir isizergiai uzdejas viena koja ant stalo o kita ant spinteles ir tepliojau grietines savo peni. Grietine nutekedavo ir ant kiausiu todel rokis ir kiausius laizydavo ir biski retkarciais per skaudei grypsteledavo dantimis i kiausiniu skurele, bet kai jis pradejo laizyti nubeguse grietine nuo siknaskiles tai jausmas buvo super. As tada pradejau tepti grietine tik ant siknos ir net stengiausi ikisti grietines i sikna. Buvo labaii gera, as smaukiau o sunekas man laize sikna, jutau kaip jo liezuvis biski ilizdavo i sikna. OI KOKS BUVO KAIFAS!!! As net gruzdamas i sikna grietine ja isketes laikiau su pirstu kad ji galetu kuo giliau ikisti ten liezuvi.
Paskui pabandziau ji uzsikelt ant saves kad jis mane padarytu per sikna, bet jo daikciukas buvo jau pasislepes, tad pradejau jam ten maigyti ir kai biski islindo pradejau pasilenkias jam ciulpt. Jis keistas sunekas maniau kad jis po vakarykscio prades manes bijot bet pasirodo jam tai patinka nes man beciulpiant jis patc dulkino mano burna, turbut kad jis priprates kad dulkina ar jis ka dulkina, nes matydavau kai kiema atbegdavo dar keletas dvarnesku dideliu is kito vienkiemio ir jie visi patinai ir jie vienas kita dulkindavo, kas keisciausia Rokis kai ji pizdavo kitas patinas jis ramei stovedavo kol kitas baiks jam i sikna poto jie apsikeizdavo, trumpiau sakant sunekai gejukai :]
Na kai Rokis isiaudrino as vel acisedau i kede iskietes kojas ir uzsikeliau Roki ant saves bet jis pasimete ir nebe baksnojo tai as paemau uz jo daikto ir smaukydamas taikiau i savo sikna. Rokis turbut suprato ko as siekiu o ir patc uzsimane ka nors ispist tad jis kai grudo savo daikta man i sikna ir kai pradejo greit varyti kad man net suskaudo. Jis vare greitai bet trumpai ir jau baiges norejau istrauk bet as ji apkabinau ir nepaleidau ir pac po biski judindamas sikna toliau dulkinaus. Taip dariau kol pavargau tada paleidau Roki, o jis bande greit istraukt bet nejo nes turbut tas mazgas buvo sulindes i sikna ir kai tas gumbas islindo kartu ir iskrito keli sudukai su Rokio spema. Bet as taip buvau isiaudrines kad man tai mazai rupejo ir greit pastaciau roki rakom ir patepiau jo sikna sviestu ikisau jam i sikna. Jis biski spirojosi bet susitaike su tuo kad as ji vistiek padarysiu, ir po keletos minuciu baigiau jam i sikna. Oh koks buvo kaifas!!! Parasysiu dar nes as su rokiu dulkinaus kiekviena diena po kelis kartus net per diena iki tol kol gryzo

Savas

Atgal į viršų Go down

Man nepatinka

Rašyti  Savas on Tr. 12 23, 2009 10:52 pm

Man labai nepatinka kad kaskart norint ka parasyti reikia registruotis, beto uzsiregistravus su keistu niku jis visada pasirodo norint prisijunkti kitame puslapije, o as nenoriu kad kas is seimos nariu suzinotu kur as lankausi. Geriau butu jai butu kaip chate, norint ka parasyti nereikt registruotis, o tiesiok irasai bet koki nika ir rasineji ka nori, manau daugelis taip noretu ir daugiau kas rasytu. Aisku aciras debilu kurie rasys nesamones bet vistiek bus kaskokia diskusija o ne pusiau tuscias puslapis. Trumpiau sakant galetu nebuti registracijos ar net padaryti nauja tema kur nereikia egistruotis ir paziureti ar padauges rasanciu

Savas

Atgal į viršų Go down

Rokis

Rašyti  Savas on Sk. 12 27, 2009 3:14 pm

Manau daug kas netiki mano pasakojimu, bet cia jusu reikalas, seip man irgi buvo keista kad babunes sunekas taip nebijo buti pisamas ar pisti mane, nes as seniau turejau namuose kale dvarneska irgi nemaza buvo tai as ja irgi barskinau bet ji po pirmo isbarskinimo manes bijojo ir venge tad as ja turejau pist per priebvarta, tik kaskus po puses metu ji susitaike su mintimi kad ar vistiek as ja isbarskinsiuu tad ji venge manes bet nebesipriesino. Pirma menesius ji pisama inksdavo is cypdavo poto ji nebeinkste tik retkarciais, bet visada taikidavo proga pabekt man nebaigus, bet apie ja kada kita karta papasakosiu Smile
Tai va bandysiu papasakok kodel as manau kad rokis babses suo toks nebailus ir nepasotinamas. Kai ji padovanojo kaskur 3menesiu jis nuo pat mazens buvo keistas kitaip sakant durnas nes esdavo savo sudus, stiklus, kapeikas ir viska ka razdavo ant grindu nors sudus ir dabar eda, beto jis kai as vezdavaus i laukus pavedziot tai kai as myzdavau jis durnelis lyzdavo gert myzalu, o dar kad ji kiti sunis pisa o jis tuo megaujasi tai rodo kad jam tai patinka Smile Trumpiau sakant jis sutvertas istvirkimams jis pastovei nuo mazens lipa ant visu ir dulkina kojas, jauciu kad jis babunei palaizo ir papisa ja nes ji vyro neturi, o ir suni laiko ne laukia ant grandines o namuose. Taigi ar tiketi manimi tai jusu reikalas, beja komentuokit taip idomiau man bus rasyti nes man pradeda atrodyti kad as vienas cia durnelis isipasakoju o kiti zvengia is manes , o foto su sunim as neturiu ir nenoriu daryti nes bijau kad kas suzinos is pazystamu ar artimuju. Very Happy

Savas

Atgal į viršų Go down

Re: Zoo nuotikis kaime

Rašyti  sharikas on Pir. 12 28, 2009 11:36 pm

Savas rašo: daug kas netiki mano pasakojimu....man irgi buvo keista kad babunes sunekas taip nebijo buti pisamas ar pisti mane
Tikim, tikim visi, įsivaizduok, kad čia yra daug tokių, kurie skaito ir dročina (tai - ne aš).
Šiaip aprašei viską gražiai, realistiškai, tik štai kad šunėkas "nebijo buti pisamas" šunų - čia truputį prasilenkei su fantazija. Galimas daiktas, kad jis leidžiasi kad ant jo liptų, bet jei stopudovai iki galo įsegtų jam nemažas šuo - bobute turėtų pirkt vainiką Rokio eutanazijos proga (šuns pimpalo sandara akivaizdžiai netinka šunims dulkintis per š...). o kad pasiduoda būti išdulkintas - čia ne naujiena, yra šunų, kurie potencialiai nusileidžia dominuojantiems.
Maladec, tesk savo nuotykius kaime

sharikas

Pranešimų skaičius: 22

Atgal į viršų Go down

AS MANAU

Rašyti  Savas on Kv. 12 31, 2009 5:41 pm

sharikas rašo:
Savas rašo: daug kas netiki mano pasakojimu....man irgi buvo keista kad babunes sunekas taip nebijo buti pisamas ar pisti mane
Tikim, tikim visi, įsivaizduok, kad čia yra daug tokių, kurie skaito ir dročina (tai - ne aš).
Šiaip aprašei viską gražiai, realistiškai, tik štai kad šunėkas "nebijo buti pisamas" šunų - čia truputį prasilenkei su fantazija. Galimas daiktas, kad jis leidžiasi kad ant jo liptų, bet jei stopudovai iki galo įsegtų jam nemažas šuo - bobute turėtų pirkt vainiką Rokio eutanazijos proga (šuns pimpalo sandara akivaizdžiai netinka šunims dulkintis per š...). o kad pasiduoda būti išdulkintas - čia ne naujiena, yra šunų, kurie potencialiai nusileidžia dominuojantiems.
Maladec, tesk savo nuotykius kaime
Seip as ten nemaciau ar ikiso Rokiui kitas suo bet is toli atrodo lyk ir sukisa nes pradeda greit baksnot ir nulipa o rokis poto sikna laizosi.

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  sharikas on Kv. 12 31, 2009 8:42 pm

Savas rašo:Seip as ten nemaciau ar ikiso Rokiui kitas suo bet is toli atrodo lyk ir sukisa nes pradeda greit baksnot ir nulipa o rokis poto sikna laizosi.
nu gal ir sukiša pati birkos galeli, bet realiai nepadaro. Va tame ir skirtumas.

sharikas

Atgal į viršų Go down

pasilgau

Rašyti  Savas on Sk. 01 03, 2010 10:01 pm

Laukiu nesulaukiu kada vel reiks babunei padet ir vel galesiu suneka pavaryti, ziaurei pasilgau jo pimpio ir siknos, oi kaip malonei ir tamprei lenda jam i sika mano kotas, kai dabar prisimenu tai net siurpas nukrato. Geriausia ir buvo kai ji pasiguldydavau ant lovos krasto aukstyn kojom, pac aciklaupdavau ant keliu prie lovos ir paemes jo kojas, jas iskesdavau ir sutepes jo sikna sviestu ikisdavau ir tratinau. Tratindamas maigiau jo kiausukus ir peni kol jis islyzdavo ir neistveres paciulpdavau poto vel pisdavau kol baigdavau jam i vidu. Uh kaifas Exclamation Karta ejau su juo po laukus pasivaiksciot ir kai as nuejau prie krumynu nusimysti sunekas atbego ir eme lakti mano myzalus nuo penio galo. As pradzioje jy nustumiau bet poto pamaniau tegu laka taip jis mane sujaudino ir as nusimyzes pradejau smaukyti o sunekas nulaize mano penio gala ir pasilenke lakt myzalu pelke, man netrukus pasitojo ir as pasemiau suneka ir isivedziau i krumus ten buvo tokia nedidele aikstele. As pastaciau suneka ir aciklaupes pradejau jam ir sau smaukyti, kai jo penis islindo as aciklaupiau ir uzsimeciau ji ant saves ir pasiseilines delna sutepiau savo siknaskile seilemis ir isikisau jo dideli daikciuka sau i sikna. Jis pradzioje nelabai norejo padaryti mane bet as pac pakaisiojau jo kota sau i sikna ir jis kai uzsivede kai pradejo mane varyti taip greitai kad as vos nepradejau rekt, nes biski suskaudo kai visa sukiso bet poto buvo OHHH GERAS Exclamation . Pajutau kaska silto viduje tai reiskia jis nuleido man i vidu ir bande nulipt bet speljau suciupt uz kojos ir laikiau kol jo daikciukas biski suklebo tada leidau jam istraukt. Jis istraukias peni is mano skyles pradejo ja laizyti, bet as uzsimaniau kaku tad peejejas biski i sona pasikau ir kai sikau matesi kai pradzioje isbego suneko sperma poto kakas. Tai pasikes nuejau vel i ta aikstele ir pastates suneka rakom, padrocinau sau kad suketetu penis ir kisau sunekui, bet nelindo tada pasilenkiau ir ispjoviau jam i sikna ir dada seip netaip sukisau. Oi as ji tada ilgokai barskinau, visaip variau ir letai ir greitai dydeliais judesiais taip grubei paemes uz uodegos ir klubo, jis net pradejes buvo inksti, turbut paskaudo jam ta sikna. Na kai baigiau jis pabego toliau ir prigules laizesi savo sikna o as susitvarkiau ir nuejom namo. Pasimokiau viena dalyka kas sviesto gabaleli reiktu pasimti kita karta su savim taip bus geriau nei su seilem siknas pasitept ir negali zinot kada uzsimanysi pistis. Na kaip jum mano nuotikis Question Man berasant suketejo, gaila suneko neturiu o babunes sunekas toli gyvena Very Happy OI as jy dabar padaryciau, pasilgau jo Embarassed

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  sharikas on Pir. 01 04, 2010 3:44 am

Savas rašo:babunes sunekas toli gyvena pasilgau jo
na tai kokios problemos? nuvažiuok pas babutę, palauk, kada jinai eis į bažnyčią ir tada... o jei neina bažnyčion tai pagėdink, sakyk: babute, taves jau kurmiai po žeme laukia - marš melstis Laughing o jei pavyktų išsiųst į ligoninę savaitėlei pasigydyt, tai tada iš viso gali pas save organizuot meetą Smile

sharikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Savas on Antr. 01 05, 2010 4:45 pm

sharikas rašo:
Savas rašo:babunes sunekas toli gyvena pasilgau jo
na tai kokios problemos? nuvažiuok pas babutę, palauk, kada jinai eis į bažnyčią ir tada... o jei neina bažnyčion tai pagėdink, sakyk: babute, taves jau kurmiai po žeme laukia - marš melstis Laughing o jei pavyktų išsiųst į ligoninę savaitėlei pasigydyt, tai tada iš viso gali pas save organizuot meetą Smile
Na reiks paziuret ir ka nors sumastyti, seip orgiju nedaryciau nes nezinai kokiu durniu gali pasitaikyt poto susvaiks ir vaziuos pas babune kada i galva saus. Nors mielai noreciau isbandyti trys vyrai ir suo [priestai padarius visiem gera klyzma kad sudu neliktu viduriuose], vienas virukas acigultu ir as jam ciulpciau o jis man ir tuo paciu mane pistu suo, o suni pistu kitas virukas. Butu geras poto pasikeistume, as acigulciau ant nugaros, mane pistu per sikna izskietes mano kojas o kitas apsizergtu mano veida ir duotu man ciulpti tuo paciu ciulptu man. As ciulpciau jo kota, laizyciau kiausius, paimciau jo sikna su delnais ir pritraukes jo siknaskile ja gerai islaizyciau ir kisciau ten liezuvi, poto paimciau sokoladini salaini ir sukisciau jam i sikna poto dar puse banano ir vel sokoladini saldaini poto dar pusele banano ir vel saldaini kol nebetilptu ir poto noreciau kad ji pistu suo ir visas sokoladine baei bananine tyrele lasetu man ant veido bei teketu kiausukais zemyn tiesei man i burna. As ciulpciau jam ir ziureciau i jo sikna kaip ji sunekas varo per rudaja ir is ten teka rudas skystis tuo paciu as maigyciau suneko kiausukus ir kai virukas baiktu man i burna as pasistenkciau laiku istraukti suneko peni ir sugerti jo sperma o jai sunekas butu jau nuleides virukui i sikna as noreciau kad jis iskakotu man viska i burna ir ant veido ir istepliotu mane. Seip vyrai manes netraukia tik ju pimpalai taip kad geriausia jai jie butu grazus transvestitai as juos dievinu, bet Lietuvoje graziu transvestitu kazin ar yra tad reliausei beliktu bandyti su vyrais. Cia mano svajone as nezinau ar ji kada nors isipildys bet pasvajoti malonu Smile

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 01 05, 2010 11:37 pm

Savas rašo:vyrai manes netraukia tik ju pimpalai taip kad geriausia jai jie butu grazus transvestitai as juos dievinu, bet Lietuvoje graziu transvestitu kazin ar yra tad reliausei beliktu bandyti su vyrais. Cia mano svajone as nezinau ar ji kada nors isipildys bet pasvajoti malonu
žiaurokai čia pasvaigai, sakoma, kad svaigti leidžiama, bet proto ribose. šiaip siūlau nepasimesti iliuzijų pasaulyje tokiam jaunam amžiuj, reikia galvot apie mergas ir kai padarysi bent 33 bobas, tada kaip paįvairinimą pasidulkint su vyrukais ir panašiai.
nepagalvok, kad aš čia pulsiu smerkt tavo fantazijas, tiesiog vienas dalykas paišdykaut kaip py***** (kas leidžiama ir netgi sveikintina), o visai kita - gyvent kaip tokiam.
sexas - kaip gyvenimo paįvairinimas gali būt su bet kuo, o vat gyventi su karve (šunim, arkliu ar vaikinas su vaikinu) kaip vyras su žmona - čia jau nušokimas nuo proto.

meningitas

Pranešimų skaičius: 57

Atgal į viršų Go down

x

Rašyti  Savas on Kv. 01 07, 2010 3:03 pm

meningitas rašo:
Savas rašo:vyrai manes netraukia tik ju pimpalai taip kad geriausia jai jie butu grazus transvestitai as juos dievinu, bet Lietuvoje graziu transvestitu kazin ar yra tad reliausei beliktu bandyti su vyrais. Cia mano svajone as nezinau ar ji kada nors isipildys bet pasvajoti malonu
žiaurokai čia pasvaigai, sakoma, kad svaigti leidžiama, bet proto ribose. šiaip siūlau nepasimesti iliuzijų pasaulyje tokiam jaunam amžiuj, reikia galvot apie mergas ir kai padarysi bent 33 bobas, tada kaip paįvairinimą pasidulkint su vyrukais ir panašiai.
nepagalvok, kad aš čia pulsiu smerkt tavo fantazijas, tiesiog vienas dalykas paišdykaut kaip py***** (kas leidžiama ir netgi sveikintina), o visai kita - gyvent kaip tokiam.
sexas - kaip gyvenimo paįvairinimas gali būt su bet kuo, o vat gyventi su karve (šunim, arkliu ar vaikinas su vaikinu) kaip vyras su žmona - čia jau nušokimas nuo proto.

taip cia svaigimas[fantazija] relybe yra kitokia. As skaitau vien nukripimas lankytis sitam puslapyje, bet juk cia internetas as galiu acivert nes niekas nezino kas as todel man dzin, o ta mano fantazija man patiktu relybeje negaliu zinot nepabandes, bet sakau kazin ar isbandysiu nes seksas su vyru man slykstu, o su graziu transvestitu turetu patikt, nes jie atrodo kaip mergos tik turi pimpala o pimpalai man labai patinka Smile Tik vat beda kazin ar Lietuvoje yra graziu transvestitu tokiu kaip si ar panasiu .
Amy[You must be registered and logged in to see this image.]
Vaniity[You must be registered and logged in to see this image.]
Nebukit visi tokie tik skaitytojei aciverkit isipasakokit savo nuotikius ir fantazijas juk cia jusu niekas nepazysta.

Savas

Atgal į viršų Go down

x

Rašyti  Savas on Kv. 01 07, 2010 5:26 pm

Su tokiom tansvestitem as tikrai noreciau isbandyti viska ipac su Amy Twisted Evil Very Happy Shocked Embarassed Razz I love you Very Happy nors su tais transvestitais as cia neitema pavariau bet kol mazai kas sneka as cia pasvaiksiu Very Happy[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Savas

Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų