Drauges suo

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Drauges suo

Rašyti  pupsyk on Pir. 10 25, 2010 5:45 am

Jau senokai ziurinedavau ivairius zoo videos nete, todel paisdykaut su suniuku norejau. Drauge su seima isvaziavo 2 dienom ir paprase jos barto ateit pasert ir pavedziot. Pirma diena pavedziojau ir paseriau ji du kartus, o kai vakare grizom po pasivaiksciojimo jis uzsoko man ant kojos. Pamaciau islindusi, didziuli, raudona jo peni, susijaudinau. Atsiguliau ant lovos, nusimoviau kelnaites ir pakeliau suknele aukstyn, bartas irgi uzsoko ant lovos, pasisukiojo aplink ir pradejo man vietele laizyt. Mmm kaip buvo gera, joks vaikinas niekada tokio malonumo suteikes nebuvo. Salia gulejo telefonas, pradejo skambet, apsiverciau ir atsiklaupiau, perskaiciau smsa ir atsiklaupiau suniuko poza, mat telefona antr spinteles norejau padet. Bartas uzsoko ant manes is pradziu norejau ji nustumt, bet kai pajauciau jo peni trinantis man i pute, negalejau susilaikyt. Patraukiau ji arciau saves, praskeciau savo lupas. Ahh.. Jo penis greitai sove i mane ir pradejo mane tratint beprotisku greiciu, pradejau saukt, mat atejo orgazmas, jis baige is karto po manes, apsiverciau ant nugaros ir leidau islaizyt jo sperma man is putes. Kiek viena kart kai pamatau drauge su bartu, susijaudinu, labai noreciau dar su juo paizdykaut.
P.S. gal kas zinot geru zoo saitu? Kur normalus video sumesti, nes is puslapio nukreipia i kita ir niekaip viseo nepaziuri.

pupsyk

Pranešimų skaičius : 1

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Drauges suo

Rašyti  kinkach on Pen. 12 02, 2011 2:44 am

Idomi istorija Smile

kinkach

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pen. 12 16, 2011 12:34 am

pupsyk rašo:, jis baige is karto po manes
nus nefantazuok, nes šuva nebaigia per nei per 5 nei per 15 minučių, jei jis nustoja judėjęs tai dar nereiškia kad jis baigė. baigia tada kai jau išpurškia visa spermą ir tai įvyksta ne per 15 min

meningitas

Pranešimų skaičius : 95

Atgal į viršų Go down

pabandik -sex animal

Rašyti  Giedriuskaavk on Kv. 03 29, 2012 3:51 am

pupsyk rašo:Jau senokai ziurinedavau ivairius zoo videos nete, todel paisdykaut su suniuku norejau. Drauge su seima isvaziavo 2 dienom ir paprase jos barto ateit pasert ir pavedziot. Pirma diena pavedziojau ir paseriau ji du kartus, o kai vakare grizom po pasivaiksciojimo jis uzsoko man ant kojos. Pamaciau islindusi, didziuli, raudona jo peni, susijaudinau. Atsiguliau ant lovos, nusimoviau kelnaites ir pakeliau suknele aukstyn, bartas irgi uzsoko ant lovos, pasisukiojo aplink ir pradejo man vietele laizyt. Mmm kaip buvo gera, joks vaikinas niekada tokio malonumo suteikes nebuvo. Salia gulejo telefonas, pradejo skambet, apsiverciau ir atsiklaupiau, perskaiciau smsa ir atsiklaupiau suniuko poza, mat telefona antr spinteles norejau padet. Bartas uzsoko ant manes is pradziu norejau ji nustumt, bet kai pajauciau jo peni trinantis man i pute, negalejau susilaikyt. Patraukiau ji arciau saves, praskeciau savo lupas. Ahh.. Jo penis greitai sove i mane ir pradejo mane tratint beprotisku greiciu, pradejau saukt, mat atejo orgazmas, jis baige is karto po manes, apsiverciau ant nugaros ir leidau islaizyt jo sperma man is putes. Kiek viena kart kai pamatau drauge su bartu, susijaudinu, labai noreciau dar su juo paizdykaut.
P.S. gal kas zinot geru zoo saitu? Kur normalus video sumesti, nes is puslapio nukreipia i kita ir niekaip viseo nepaziuri.
Giedriuskaavk

Pranešimų skaičius : 10

Atgal į viršų Go down

super

Rašyti  Giedriuskaavk on Kv. 03 29, 2012 3:56 am

super
Giedriuskaavk

Atgal į viršų Go down

pabandik -sex animal

Rašyti  Giedriuskaavk on Kv. 03 29, 2012 3:57 am

pabandik -sex animal,ir dar parasik man savo el.pasta,lauksiu
Giedriuskaavk

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Sk. 04 14, 2013 4:33 pm

tai suo jau iprates jei iskarto uzsoko bandes ta ir dares reiskias

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Atgal į viršų Go down

As dievinu zoofiles

Rašyti  Giedriuskaavk on Tr. 04 17, 2013 6:25 pm

zoosex1 rašo:tai suo jau iprates jei iskarto uzsoko bandes ta ir dares reiskias
as dievinu zoofiles,noreciau su jom susipazinti, nedgi turiu dydeli suni ,kokiaj nors zoofiliai,lauksiu tokiu moteru
Giedriuskaavk

Atgal į viršų Go down

Rašyti  sandra.sandra.85 on Antr. 05 28, 2013 6:36 pm

pupsyk rašo:Jau senokai ziurinedavau ivairius zoo videos nete, todel paisdykaut su suniuku norejau. Drauge su seima isvaziavo 2 dienom ir paprase jos barto ateit pasert ir pavedziot. Pirma diena pavedziojau ir paseriau ji du kartus, o kai vakare grizom po pasivaiksciojimo jis uzsoko man ant kojos. Pamaciau islindusi, didziuli, raudona jo peni, susijaudinau. Atsiguliau ant lovos, nusimoviau kelnaites ir pakeliau suknele aukstyn, bartas irgi uzsoko ant lovos, pasisukiojo aplink ir pradejo man vietele laizyt. Mmm kaip buvo gera, joks vaikinas niekada tokio malonumo suteikes nebuvo. Salia gulejo telefonas, pradejo skambet, apsiverciau ir atsiklaupiau, perskaiciau smsa ir atsiklaupiau suniuko poza, mat telefona antr spinteles norejau padet. Bartas uzsoko ant manes is pradziu norejau ji nustumt, bet kai pajauciau jo peni trinantis man i pute, negalejau susilaikyt. Patraukiau ji arciau saves, praskeciau savo lupas. Ahh.. Jo penis greitai sove i mane ir pradejo mane tratint beprotisku greiciu, pradejau saukt, mat atejo orgazmas, jis baige is karto po manes, apsiverciau ant nugaros ir leidau islaizyt jo sperma man is putes. Kiek viena kart kai pamatau drauge su bartu, susijaudinu, labai noreciau dar su juo paizdykaut.

gal noretum prisijunkti prie manes?

sandra.sandra.85

Pranešimų skaičius : 7

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Erique on Tr. 05 29, 2013 2:46 pm

99 proc., kad pupsyk ne mergina, o istorija sutrumpintai isversta versija is uzsienio puslapiu Smile

Erique

Pranešimų skaičius : 32

Atgal į viršų Go down

Rašyti  As on Tr. 10 23, 2013 1:32 am

Giedriuskaavk rašo:
zoosex1 rašo:tai suo jau iprates  jei iskarto uzsoko bandes ta ir dares reiskias
as dievinu zoofiles,noreciau su jom susipazinti, nedgi turiu dydeli suni ,kokiaj nors zoofiliai,lauksiu tokiu moteru
labuka,koki suniuka turi?

As

Pranešimų skaičius : 6

Atgal į viršų Go down

Rašyti  unexplored on Sk. 04 24, 2016 9:02 pm

Erique rašo:99 proc., kad pupsyk ne mergina, o istorija sutrumpintai isversta versija is uzsienio puslapiu Smile

aha. l panasu i tai.
Realių gyvu merginu .. su padid stiklu nerasi

unexplored

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų