Stai ir mano istorija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Stai ir mano istorija

Rašyti  TorGirl on Tr. 01 26, 2011 4:11 pm

Visa tai nutiko, kai man buvo 19. Antrieji studijų metai artėjo į pabaigą. Lauke jau buvo pakankamai šilta ir kaip dauguma studentų, tiesiog svajojau, kaip greičiau užbaigti šiuos metus, išsilaikyti egzaminus, grįžti į savo gimtąjį kraštą, susitikti su draugais. Planavau kaip nuostabiai leisiu vasarą, linksminsiuosi, keliausiu į iškylas gamtoje. Jokių mokslų, jokių paskaitų, laisvas laikas ir draugai.
Kaip ir įprastai vieną savaitgalį grįžau namo pas tėvus ir tai ką sužinojau namie, manęs tikrai nenudžiugino. Taip jau gavosi, kad visiškai nesenai močiutė liko viena ir tėvai, žinoma be išankstinio mano sutikimo ėmė ir suplanavo mano vasarą. Močiutę žinoma mylėjau, ne kartą vaikystėje tekdavo atostogauti kaime, bet vaikystė jau senai praeityje, dabar aš jauna žavi mergina ir mano planai visai kitokie. Tai, jog visą vasarą teks praleisti kaime su močiute, mane varė į neviltį. Kad ir kaip tam priešinausi, mano žodis mažai ką reiškė. Tėvai jau buvo viską suderinę su giminėmis ir jau pažadėję, jog vasaros atostogų metu aš rūpinsiuosi močiute.
Laikas bėgo, prasidėjo egzaminai, pasinėriau į mokslus. Vasaros atostogų laukimo, kuris buvo iki sužinant šią žinią jau senai neliko. Dabar atvirkščiai norėjosi, kad mokslai dar nesibaigtų, nes suvokiau, kad tai paskutinės savaitės, kai galiu pabūti draugų apsuptyje, o po to laukia nuobodi vasara kaime su močiute.
Egzaminai netruko prabėgti, daiktai sukrauti, atvyko tėtis ir parvežė mane namo. Namie pabuvau vos pora dienų. Susikroviau viską ko reikės, sėdau į mamos automobilį ir išlydėta tėvų patraukiau pas močiutę. Kelionė truko apie valandą. Važiuodama mačiau žmonės, kurie vyko atostogauti, jaunimas traukė prie ežerų. Oras buvo nuostabus, bet aš važiavau visa paniurusi.
Močiutė gyveno 16 kilometrų nuo artimiausio miestelio, kur yra bent kokių pramogų ir apie porą kilometrų nuo artimiausio kaimo, vienkiemio sodyboje, kur sekančią sodybą galėjai pamatyti tik tolumoje. Sodyba tikrai puikioje vietoje, aplink apsodinta medžiais ir vaismedžiai, netoliese iškastas nedidelis tvenkinys, kuriame vaikystėje mėgdavau maudytis. Tačiau įvažiuojant į šią sodyba, kitaip nei ankščiau nejaučiau jokio džiugesio. Įvažiavau į kiemą. Močiutė sėdėjo ant suoliuko prie namo ir žiūrėjo, kas gi čia pas ją atvažiavo. Išlipau iš automobilio ir nuėjau prie močiutės. Išspaudžiau šypseną ir pasilabinau su močiute. Močiutė buvo labai nudžiugusi matydama mane, kas privertė ir mane šiek tiek nustumti šalin niūrią nuotaiką. Prisėdau šalia ir šiek tiek pabendravome, kol nuėjau išsikrauti daiktų.
Štai ir prasidėjo mano vasara, pamaniau kurdamasi kambaryje ir kraudamasi daiktus.
Laikas slinko tikrai nuobodžiai. Padėjau močiutei, tvarkiau daržus, gėlynus, nors šio darbo niekada nekenčiau. Nors vakarais ir vėlai temdavo, bet kai aplink tik laukai ir jokio apšvietimo, tamsa jausdavosi kiek labiau nei mieste. Močiutė eidavo anksti miegoti, tad iki vėlumos laika leisdavau viena. Išeidavau į lauką, atsisėsdavau ant suoliuko ir užsirūkydavau, tai buvo kone vienintelė palaima, kuri liko. Nei tėvai nei močiutė nežinojo apie tai, jog rūkau, tad diena tekdavo tai daryti pasislėpus, o vakarais galėjau ramiai sėdėdama mėgautis šiuo procesu.
Vieną vakarą sėdint ir rūkant, buvau šiek tiek išgąsdinta. Kažkas tamsoje ėmė šnarėti, po to lyg ir kažkas tamsoje judėjo. Išsigandusi greitai užgesinau ir paslėpiau cigaretę bei grįžau namo. Išjungiau šviesą ir atsiguliau. Nerimas vis dar buvo. Baisu. Po to vakaro nedrąsiai eidavau į lauką tamsoje.
Praėjo pora savaičių ir į kaimą atvažiavo tėvai. Pasikalbėjome kas ir kaip ir papasakojau, kad čia vakarais baisoka, aplink tamsu, kažkas krebžda. Tėtis tik nusijuokė. Bet sekančiam savaitgaliui turėjau nedidelę staigmeną. Į kaimą atvyko teta kartu su savo augintiniu Labradoru. Pasirodo tėvai susiskambino su ja žinodami jog ji laiko šunį ir susitarė, jog ji paliks jį kaime visai vasarai, kad man būtų ne taip baisu. Teta paviešėjo kaime visą savaitgalį ir tai buvo bent kiek linksmesnės dienos.
Jai išvykus viskas tapo po senovei, tik kad šį kartą turėjau kompanioną Torą (šuns vardą pakeičiau dėl manau suprantamų priežasčių). Toras buvo linksmas ir draugiškas šuniokas. Kartu eidavome pasivaikščioti, žaisdavome lauke, vakarais lakstydavo po kiemą ir buvo mano asmeninis sargas. Nors jis ne tas šuo, kuris galėtų ginti teritoriją, bet jis buvo didelis šuo ir jam esant jaučiausi kur kas saugesnė. Jei kas kur lauke krepštelėdavo tamsoje, jis staiga iškeldavo galva, suklusdavo, dusliai sulodavo ir bėgdavo pasižiūrėti kas kur vyksta.
Vieną dieną išsiruošiau apsipirkti į miestą, nes vietinėje kaimo parduotuvėlėje nelabai buvo iš ko pasirinkti. Vasara tikrai karštą ir taip norėjosi ledų, ko nors gaivaus, tonizuojančio. Apsilankiusi parduotuvėje žinoma nepamiršau ir sidro, kurį labai mėgstu. Taip norisi vakarais, kai močiutė užmiega sėdint prie televizoriaus rodančio vos kelis kanalus ką nors pagurkšnoti.
Vakare, kai močiutė jau miegojo, įsijungiau televizorių ir gurkšnodama sidrą vakarojau. Rodė kažkokį seną nuobodų filmą, bet pasirinkimas buvo nedidelis, nes per kitus kanalus dar prastesnė programa. Išėjau į lauką parūkyti ir atsikėlus nuo suolelio pajutau, jog sidras ir cigaretė tikrai truputi mane apsvaigino. Jaučiausi neblogai įkaušusi. Pakviečiau Torą ir grįžau atgal į kambarį. Baigiau žiūrėti filmą, nusirengiau, užsidėjau plonus naktinukus ir atsiguliau. Toras pavaikščiojo aplink, bandė užšokti ant lovos, bet man parodžius pirštu jis nulipo nuo lovos ir dar kiek pasisukinėjęs atsigulė lovos gale ant grindų.
Padėjau galvą ant pagalvės ir suvokiau, jog tai buvo bloga mintis. Vos užmerkus akis, viskas ėmė suktis. Suvokusi, kad nieko nebus, atsikėliau. Toras pakilo nuo grindų ir ėmė vizginti uodega, stovėdamas prie uždarų kambario durų, matyt manydamas jog eisim į lauką.
Atsisėdau į fotelį ir vėl įsijungiau TV. Toras kiek pasisukiojęs vėl atsigulė šalia fotelio ant žemės. Kaip tik nesenai buvo pradėję rodyti kitą filmą. Sėdėjau ir žiūrėjau. Šį kartą filmas kiek įdomesnis, nors jau ne kartą matytas. Įprasta filmo scena, kai vyras nurenginėja moterį ir užsiima su ja seksu. Nors realiai nieko kaip visada atvirai nerodo, bet susijaudinau ir taip užsimaniau sekso, kurio jau taip senai neturėjau. Paskutinį kartą mylėjausi tik prieš sesiją, o tai buvo jau gan senai. Pati nepajutau, kaip ranka nuslydo žemyn į kelnaites ir ėmiau save glostyti taip kaip man patinka.
Aistra užplūdo dar labiau ir norėjau tiesiog pasitenkinti save. Kilstelėjau užpakaliuką ir nusiėmiau kelnaites. Įsitaisiau patogiai atsilošusi fotelyje ir užmerkusi akis ėmiau save glostyti pasinėrusi į savo fantazijas. Švelniai dviem pirštais masažavau savo klitoriuką, virš jo, pirštais slinkau žemyn ir aukštyn aplink jį. Kai sudrėkau pirštai nuslysdavo ir gilyn į vidų. Nors buvau gerokai apsvaigusi nuo sidro, bet tokioje padėtyje galva nesisuko ir netrukdė mėgautis šiuo malonumu.
Dar kelios minutės mėgavimosi ir šoktelėjau iš išgąsčio, savo tarpukojyje pajutusi kažką pašalinio. Tai buvo Toras, kuris jau dabar stovėjo atsitraukęs priešais mane sėdinčią fotelyje ir žiūrėjo į mane vizgindamas uodegą. O dieve, pamaniau, jis mane laižė ir taip mane išgąsdino. Akimirksniu lyg prablaivėjau ir bandžiau suvokti kas ką tik įvyko. Šiltas ir švelnus jo liežuvis tik ką laižė mano tarpukojį ir pirštus, kuriais save tenkinausi. Negalėjau tuo patikėti. Vien suvokimas, kad mano intymiąją vietelę tik ką laižė šuo kėlė šleikštulį. Sėdėjau ir žiūrėjau į jį. Širdis plakė stipriau, o jis elgėsi kaip niekur nieko.
Šiek tiek pasėdėjus apsiraminau ir vėl atsilošiau fotelyje. Toras akimirksniu vėl pajudėjo link manęs uostinėdamas ir vėl norėdamas kišti galvą man į tarpukojį. Iš karto instinktyviai suspaudžiau kojas ir suktelėjau į šoną. Toras vėl žiūrėjo į mane vizgindamas uodegą. Žiūrėjau į jį ir vis mąsčiau apie tai kas nutiko. Suvokiau jo veiksmus ir ką jis padarė. Tik ką taip aistringai tenkinau save, o jis taip viską sugadino. Norėjau tęsti, bet jis buvo šalia ir žinojau, jog vos praskėsiu kojas, jis vėl artinsis prie manęs. Sėdėjau ir nieko nedariau, žiūrėjau į jį ir mąsčiau. Daug kartų gyvenime esu patyrusi oralinio sekso teikiamą malonumą, bet tai būdavo vaikinai, o čia šuo. Norėjau liesti save, norėjau oralinio, tiesiog norėjau gero sekso.
Dar ilgokai sėdėjau paskendusi apmastymuose. Grįžo išsigaravęs apsvaigimas nuo sidro ir mano mintys kiek atlėgo. Tikrai žinojau jog noriu tęsti ir vis dėliojau mintis savyje. Viena mano pusė norėjo leisti Torui pamėginti mane palaižyti ir pažiūrėti kas bus, o kita pusė bandė nuo to atkalbėti. Buvau ne kartą girdėjusi apie zoofiliją, bet niekada nemasčiau, jog kada nors pati atsidursiu ties tokiu apsisprendimo slenksčiu, leisti Torui laižyti mane ar ne. Jei kada nors kas nors būtų pasiūlęs leisti šuniui mane palaižyti, tikriausiai būčiau taip toli pasiuntusi, bet dabar sėdžiu ir dvejoju.
Dar kiek laiko pamasčiusi atitiesiau kojas ir jas praskėčiau. Tuo pat metu nuleidau savo ranką ir uždengiau savo intymiąją vietelę. Toras kaip ir tikėjausi, priartėjo prie manęs ir vėl uostinėdamas nuleido galvą į mano tarpukojį. Jo liežuvis ėmė laižyti mano pirštus. Jis buvo švelnus ir šiltas ir tuo pačiu tvirtas, o jo nosis buvo drėgna ir šalta. Po truputėlį traukiau savo ranką ir jau jutau, kaip jis laižo mane. Širdis plakė taip stipriais nežinau ar dėl jaudulio ar dėl malonumo. Jausmas tikrai nepakartojamas, bet vis dar sėdžiu atsilenkusi ir stebiu kas vyksta. Dar akimirka ir mano ranka patraukta ir suvokiu, kad leidžiu jam tenkinti mane. Atsilošiu ir pilnai pasiduodu. Tai ką jaučiau, tiesiog kažkas tokio, kas varo mene iš proto ir nieko nebegaliu su savimi padaryti, noriu tik kad jis nesustotų. Tokio oralinio nesu niekada turėjusi. Jo liežuvis dirba greitai, skverbiasi į mane, jaučiu net kaip karts nuo karto jis brūkšteli ir pro mano užpakalio skilutę, ko anksčiau niekas nėra daręs ir tai tikrai padidiną malonumą. Dar akimirka ir mano kūnas sustingsta iš malonumo, raumenys pradeda susitraukinėti, orgazmas nepakartojamas, būtent tai ko šįvakar norėjo mano kūnas. Nors mano kojos bando spaustis, tačiau Toro galva man tarp kojų ir jis neleidžia man to padaryti ir tęsia. Malonumas neapsakomas, bet ilgiau nebegaliu nes darosi per daug jautru ir tiesiog sukaupusi jėgas atstumiu jo galvą nuo savęs, užspaudžiu kojas ir pasisukusi bandau atgauti kvapą.
Pramerkiu akis. Toras sukiojasi aplink ir tamsoje, TV šviesoje matau tai kuo negaliu patikėti. Toro tarpukojyje kabo jo penis išlindęs iš jo kapšelio gal kelis centimetrus. Sujaudinau šunį, pati negaliu tuo patikėti. Juokiuosi viduje. Kurį laiką stebėjau jį, kol jis susitraukė atgal. Pakilau nuo fotelio išjungiau TV, atsiguliau, užsitempiau antklodę ir užmigau. Toras man užmiegant dar pasisukiojo aplink, bet taip pat atsigulė šalia lovos.
Miegojau ilgai, kol neatėjo manęs žadinti močiutė, mat paruošė pusryčius. Dar kiek pasivarčiau ir atsikėliau. Toro kambaryje jau nebuvo. Atėjusi manęs žadinti močiutė išleido jį į lauką. Apsirengiau ir nuėjau į virtuvę pusryčiauti. Papusryčiavusi išėjau į lauką, kur buvo Toras ir tik tuo metu vėl pabandžiau suvokti, kas vakar nutiko. Toras lakstė po kiemą lyg niekur nieko, o mano mintys dar kurį laiką sukosi apie naktinį įvykį. Suvokiau, kad ištvirkavau su šuniu, bet manęs tai jau nei kiek neglumino, nes tai kas įvyko buvo nerealu.
Dieną kaip ir visada padėjau močiutei ir apie nieką negalvojau. Kai vėl atėjo vakaras ir močiutė nuėjo miegoti ir kai likau vėl viena su Toru, mąsčiau tik apie tai, jog noriu viską pakartoti. Lauke dar ne taip visiškai tamsu, tik prietema. Nieko nelaukdama surūkau cigaretę ir keliauju į kambarį. Persirengiu į naktinukus, nusimetu kelnaites ir įsitaisau fotelyje. Toras priartėja prie manęs. Aš tam jau pasiruošusi. Jis kelis kart lyžteli ir toliau sukiojasi aplink. Mintyse pasakiau sau „ei šuniokas, čia dabar kas per fokusai. Vakar nedavei man ramybės lindai, o šiandien jau nebenori“. Suvokiau, kad kažkas ne taip. Pradėjau pati save liesti, glostyti ir kai sudrėkau ir mano syvai jau dengė mano intymiąją vietelę Toras kaip mat manimi susidomėjo. Karts nuo karto įvesdavau savo pirštus į vidų, kad išgauti jam to ko jis nori ir kaip ir vakar, jis darė tai ko man reikėjo, kol aš baigiau.
Po visko vėl stebėjau tą patį reginį, kurį mačiau ir vakar. Toras vėl susijaudino ir mane tai savotiškai užvedė. Nors niekada gyvenime nesiskundžiau vaikinų dėmesio, nes esu išvaizdi 168 ūgio ir 52 kg. svorio žavi mergina, bet niekada nemaniau, kad kada nors imsiu ir sugundysiu šunį. Nors čia dar nebuvo aišku, kas kurį sugundė.
Gan anksti pasiėmiau tai ko norėjau ir visa patenkinta vėl sėdėjau prie TV ir gurkšnojau sidrą. Per tą laiką pilnai sutemo ir jaučiausi gana pavargusi, nes diena teko paplušėti, o dar ir Toras kiek mane atpalaidavo. Atsiguliau į lovą ir mintys vėl sukosi apie pastaruosius įvykius, kas vėl mane jaudino ir pakilusi iš lovos žinojau jog noriu to dar kartą prieš miegą. Įprasta ir man jau pažystama procedūra, šį kartą kiek ilgesnė, bet vėl privedanti prie eilinio gero orgazmo ir aš pilnai patenkinta galiu eiti miegoti.
Deja Toro mintys šį kartą kitokios. Matomai per daug aš jį šįvakar sujaudinau. Vos pamėginau keltis nuo fotelio, jis savo priekinėmis letenomis pakilo ant manęs, kas privertė vėl atsisėsti atgal į fotelį. Čia dabar pamaniau. Man dar besėdint, stebėjau, kaip jis iš šono lipa man ant kojos. Vaizdelis buvo tikrai juokingas. Didelis šuo, bando padaryti mano koją ir taip išsirietė, kad net balsu susijuokiau. Mačiau kaip jam tarp kojų tabaluoja jo penis, kuris su kiekvienu jo jojimu išlysdavo ir vėl susitraukdavo atgal. Šį kartą mačiau, kad jis kur gali būti kur kas ilgesnis nei teko stebėti ankščiau. Išlysdavo gal apie 10 cm., o storis storesnis už pirštą. Na jau ne pamaniau. To jau tikrai nebus. Gana to, kad leidau Torui save laižyti, tikrai nebūsiu jo kalė. Viena yra leisti jam liežuviu laižyti mane, o kas kita priimti savyje jo keistą penį.
Toro mintys matomai buvo kitokios. Šiek tiek pajojęs man ant kojos ir suvokęs, kad ten nieko nepeš, jis nulipo ir vėl pabandė užšokti ant manęs, sėdinčios. Užkėlė savo letenas ant fotelio ir jo galva atsidūrė ties manąja. Jis vėl bandė joti, bet deja manęs jis niekaip negalėjo pasiekti. Jam vėl nušokus, kaip mat pakilau ir nuėjau į lovą, kol ji dar labiau neįsiaudrino. Taip su Toru linksminausi keletą dienų.
Viena dieną buvo tikrai labai karšta ir nors nesu didelė vandens mėgėja, nusprendžiau eiti į tvenkinį išsimaudyti. Toras kaip visada su manimi. Išsimaudžiusi pasitiesiau pledą ir atsiguliau pasideginti. Toras lakstė aplink tvenkinį ir karts nuo karto pakrantėse įbrisdavo į vandenį. Kaitinausi saulėje ir atėjęs Toras šalimais tiesiog nusipurtė kaip tai daro šunys. Šiurpuliukai nubėgo per kūną, nes buvau visa aptaškyta smulkiais vandens lašeliais ir ne tik. Toro visos kojos ir pilvas buvo purvini. Tokio namo jo vestis negalėjau, tad pasiėmiau dušo žėlę ir nusileidau prie tvenkinio išsiprausti ir išprausti jį. Įsivesti į vandenį jį nebuvo paprasta. Įsibridau truputį ir prisivedusi jį už antkaklio pradėjau prausti. Dabar jau jis stovėjo ramus ir nesipriešino.
Plaunant jo pilvą ranka užkliuvo už jo kapšelio, ten kur stebėdavau vakarais išlindusį jo penį. Nežinau kodėl, bet išprausus jį man knietėjo jį paliesti. Pritūpiau vandenyje ir pradėjau jį tyrinėti. Toras stovėjo lyg niekur nieko ir tam net nesipriešino. Jo penis slėpėsi kapšelio viduje, kur laisvai galėjau įkišti pirštą ir jį pasukti aplink jį. Paėmiau jo kapšelį ir pradėjau švelniai pirštais jį masturbuoti. Mano nuostabai jau po akimirkos stebėjau kaip jo penis lenda iš kapšelio. Mane tai savotiškai sujaudino ir aš tęsiau. Jis pasirodė gerokai didesnis nei aš maniau, nes man masturbuojant jis išlindo kur kas ilgesnis nei anais vakarais. Toras matomai pajutęs ką aš darau pradėjo stovėdamas vandenyje joti. Nebegalėjau viena ranka laikydama jį už antkaklio tęsti šio proceso, nes jis ėmė taškytis ir teko jį paleisti.
Išlipau iš vandens ir nuėjau prie daiktų. Toras lakstė aplink ir vis dar kyšojo jo daikčiukas. Palaukiau kol praeis jo susijaudinimas ir kai jo penis pasislėpė jo kapšelyje, patraukėme namo.
Vakare sėdėdama ant suoliuko stebėjau Torą ir iš galvoje sukosi mintys apie jo penį. Neaplenkdavo mintys ir apie tai, kaip tas penis skverbiasi į mane, koks būtų pojūtis. Minčių buvo daugybė, fantazija liejosi laisvai, jaučiau kaip nuo tų minčių ėmiau drėkti, bet suvokiau, kad fantazijos tikrai toli gražu toli nuo realybės.
Viena ką žinojau šiuo metu, tai jog noriu sekso, noriu gero sekso. Tai ką darydavo su manimi Toras, buvo nuostabu bet norėjosi dar daugiau, norėjosi veiksmo, norėjosi įsiskverbimo.
Kaip ir įprastai grįžusi į kambarį užėmiau savo poziciją fotelyje ir buvau pasirengusi vėl pasiimti eilinį orgazmą, kurį Toras taip gerai man suteikdavo savo fantastiškai dirbančiu liežuviu. Kadangi vien nuo minčių jau buvau sudrėkusi, pradžios ilgai laukti nereikėjo. Toras kaip įprastai darė, ką jau puikiai išmanė, tarsi tik to ir būtų laukęs. Kaip ir ana vakarą, po to kai baigiau, Toras vėl ėmė lipti ant manęs. Sėdėjau ir vėl stebėjau jo pasirodantį ir dingstantį penį. Mintyse prabėgo viskas apie ką mąsčiau sėdėdama ant suoliuko, ką dariau prie tvenkinio.
Kai Toras eilinį kartą užkėlė savo letenas ant fotelio bandydamas užlipti ant manęs, paslinkau ranką po juo ir paliečiau jo penį. Toras tai jausdamas nesustojo joti. Jis išlysdavo gal iki kokiu 10 cm. ir buvo neglitus, todėl leidau jam laisvai judėti savo nepilnai suspaustame kumštyje. Paleidau jo penį ir ta pačia ranką nuleidusi iki savęs sutepiau pirštus savo syvais ir grįžusi prie jo penio jais ištepiau jį. Pakartojau tai kelis kartus, kol jis tapo kur kas skalsesnis. Toras kiek pasidarbavęs nušoko nuo manęs, matomai suvokęs, kad tai ne tai, ko jis nori. Bet jis buvo atkaklus, bandė vėl ir vėl, matomai dėl to, kad aš ranka stimuliavau jo jau šiek tiek padidėjusį penį. Jo penis padidėjo ir tai mane jaudino. Mintyse aš geidžiau jo savyje bet tuo pat metu ir stabdžiau bandydama sau pasakyti, kad tai šuns penis.
Dar kurį laiką su juo pažaidusi viduje sau pasakiau, kad aš tikrai noriu jo savyje. Jis nedidelis ir vargu ar gali kažkas iš to būti baisaus. Pakaišios geriausiu atveju ir baigta. Kažkada su siaubu sureagavau į tai jog jis mane palaižė, o dabar man tai visiškai priimtina. Jo penis būtent tai ko man reikia. Aistra paėmė viršų ir aš nebepaisiau to, jog jis šuo. Visą tai palydėjo mano veiksmai. Jausdama rankose jo penį pasitraukiau artyn jo. Toras man slenkantis žemyn nuo manęs nušoko, bet po akimirkos vėl buvo ant manęs. Jaučiau kaip jis joja bando mane rasti. Karts nuo karto jo penis baksnojo į mano gaktą, trindavosi į pilvą ir jausdavau jo šilumą. Jis nušokdavo ir vėl užšokdavo atkakliai bandydamas rasti mane.
Suvokusi jog aš per žemai, kiek įmanydama kilstelėjau savo užpakaliuką į viršų, spirdamasi kojomis į žemę. Pasikelti nelabai pavyko, nes visas svoris persikeldavo ant pečių ir buvo nepatogu, nes mano galvai trukdė atlošas. Nors tik akimirka kilstelėjau save, bet spėjau pajausti Toro peni baksnojantį man į klitoriuką ir aplink jį. Tai dar labiau mane užvedė. Jaučiau jo penį ir dar labiau norėjau jo viduje.
Atsitraukiau atgal ant fotelio. Toras nušoko nuo manęs. Pasinaudodama tuo, jog jis ne ant manęs atsikėliau nuo fotelio ir nuėjau prie lovos ir atsiguliau ant nugaros. Atitraukiau kiek galėjau užpakaliuką nuo krašto taip, kad jis galėtų mane pasiekti. Toras besisukiodamas kelis kart prie manęs priėjęs palaižydavo ir kelis kart nesėkmingai bandė ant manęs užšokti, užšokdamas ant mano kojos. Pagaliau jis tarp mano kojų, jo priekinės letenos aplink mano kūną ir jis bando vėl manęs ieškoti. Prikėliau užpakaliuką į viršų, šį kartą tai galėjau padaryti kur kas geriau, nes patogiai gulėjau ant lovos.
Nors viską dariau užtikrintai jaudulys vis gi tvyrojo mano kūne. Kruptelėjau pajutusi, kaip Toras baksnoja būtent ten, kur jo laukiu. Nors ir norėjau to, bet vis dar nebuvau to patyrusi ir mane tai baugino. Karts nuo karto jaučiau kaip jis baksteli savo peniu į mane, įsiskverbia negiliai ir vėl išeina bandydamas mane rasti. Kiek įmanydama bandžiau siekti jo ir padėti jam rasti mane, kai staiga pajutau kaip jis šovė į mane. Nežinau kokio dydžio buvo tuo metu jo penis, bet aš pajutau jo įsiskverbimą. Jo šiltas penis šovė į mane akimirksniu, taip, kad net aiktelėjau. Pradžioje Toras kiek sulėtino tempą matomai nesuvokęs kas įvyko, o tada kai pradės mane daryti, tokiu tempu, kokio gyvenime neteko patirti. Jo letenos apkabino mano kilstelėtą nuo lovos kūną, galva pasidėjo ant manęs, prisitraukė į mano tarpukojį ir nesustodamas nerealiu tempu darė mane. Nebežinojau ar aš laikau prikėlusi savo užpakaliuką ar Toras laiko jį prikėlęs, nes jausmų banga tokia, kad kūnas įsitempia ir vėl atsipalaiduoja.
Jausmas toks, kad net sunku nupasakoti. Kažkas panašaus lyg seksas su vaikinu, tik tempas ir pojūčiai daug kartų didesni. Keletas akimirkų ir aš baigiu. Kojos nori spaustis, raumenys susitraukinėja iš malonumo, bet Toras negailestingas, jis daro mane toliau nesustodamas. Jaučiu pati, kaip dejuoju iš malonumo, kai jo penis plečiasi manyje ir dar keletas akimirkų ir mano kūną užplūsta pakartotinė malonumo banga. Nebesuvokiu kas darosi, ar tai dar vienas orgazmas ar vis dar tęsiasi pirmasis. Toras tuo metu nei kiek nelėtėja. Jaučiu savyje kaip pulsuoja jo penis, jaučiu jog jis vis didėja ir didėja, užpildydamas mane taip, kaip niekada nėra to padaręs niekas kitas. Jaučiu kaip jis slankioja pirmyn ir atgal manyje ir gaudau kiekvieną jo judesio suteikiamą malonumą.
Toro penis nesustoja augti ir jaučiu kaip jis plečiasi ir gilėja manyje. Jis nebeslankioja taip ilgai pirmyn ir atgal, bet jaučiu kaip jis juda mano viduje. Jaučiu jį taip giliai, jaučiu kaip jis pradeda baksnoti į mano gimdą, pulsuoja manyje. Malonumas laksto po mano kūną, jaučiu jį taip, jog jis būtų giliai mano pilve. Su kiekvienu Toro judesiu kažkas trankosi į mano vaginą ir bando įsiskverbti vidun plėsdamas ją taip, lyg būtų kažkas, kas į mane tikrai negali tilpti. Negaliu suvokti, kaip toks mano matytas nedidelis penis gali teikti tokį malonumą.
Mano kūnas virpa, jaučiu kaip senka mano jėgos, bet Toras nesustoja. Dar keletas minučių judesio ir pulsavimo ir jaučiu kaip Toro penis pulsuodamas užpildo mane savo karšta sperma. Jaučiu vieną po kito jo spermos šūvių šilumą savyje ir tai kaip mano kūnas sutinka dar vieną orgazmą, ko gero stipriausią iš visų. Jo tempas sulėtėja, o po to iš vis sustoja. Jis vis dar manyje ir jaučiu šilumą savo viduje, jo penio pulsavimą. Guliu ir mėgaujuosi tuo pasakišku malonumu. Gal kokias penkias minutes gulėjau tokioje pozicijoje ir negalėjau atgauti kvapo. Toras alsavo virš manęs iškišęs liežuvį, o aš jaučiau jog nuo jo neatsilieku.
Toras pasimuistė ir pagaliau nušoko nuo manęs, nulipdamas suteikė dar paskutinę malonumo bangą, kai jo penis išslinko iš manęs, po ko sekė garsas lyg kažkas pliukštelėtų ir jaučiau kaip jo sperma teka per mano užpakalio skylutę. Aš toliau guliu toje pačioje pozoje ir vis dar gaudau kvapą. Toras kiek pavaikščiojęs grįžta prie manęs ir pradeda mane laižyti. Taip jautru, bet visiškai neturiu jėgų tam priešintis. Kiek palaižęs Toras atsitraukia. Randu jėgų pasislinkti aukščiau. Toras vaikšto aplink ir karts nuo karto pasisukęs laižo savo tarpukojį. Kai jis pasisuko tokia padėtimi, kad matyčiau jo penį, prietemoje išvydau tai, ko nemačiusi. Jo penis buvo toks didelis, kad net neišsivaizdavau, kad jis gali būti toks didelis. Išsipūtęs, storas ir gal kokiu 25 cm. ilgio. Niekada gyvenime nesu turėjusi savyje tokio dydžio penio. O orgazmai kuriuos jis suteikė, kažkas nerealaus. Niekada nesu patyrusi trijų orgazmų iš eilės. Daugiausia teko patirti du ir tai ne per tokį trumpą laiką.
Toras vis dar sukiojosi aplink, prisėsdavo ant žemės, apsilaižydavo savo penį ir toliau slampinėjo aplink. Šiek tiek atgavusi kvapą, prisėdau ant lovos krašto. Toje vietoje kurioje buvo mano užpakaliukas ant žemės tvyrojo nedidelė balutė, matomai Toro sperma ištekėjusi iš manęs, o gal ir mano syvai ištekėję tuo metu kai Toras mane darė. Atsikėliau nuo lovos eiti pasiimti su kuo išvalyti šią balutę ir jaučiau kaip mano kojos linksta ir virpa. Atsinešusi popierinį rankšluostį atsistojau keturiomis ant žemės, kad išvalyti balutę. Aplink sukiojosi Toras. Kai jis priėjo prie manęs net išsigandau. Jo penio gale, kur kapšelis buvo didžiulis gumbas, tarsi koks paplotas rutulys. Nejuokais išsigandau. Kilo mintis, kad gal jis susižalojo kol linksminosi su manimi. Paėmusi Torą už apykaklės, viena ranka laikiau jį, o kita pasilenkusi apžiūrinėjau šį darinį.
Mintys buvo įvairiausios. Kas jei sužalojau jį, kas jei tai liks ir kažkas pamatys, sužinos, kad su juo kažką veikiau. Buvo baisu, bet Toras vaikščiojo aplink kaip niekur nieko. Įsipyliau sidro ir atsisėdau į fotelį. Praėjo gal koks pusvalandis, kai pažvelgusi torui į tarpukojį pamačiau jog gumbo nebėra ir viskas susitvarkė. Kiek lengviau atsikvėpiau. Rami ir visa išsekusi sėdėjau išsidrėbusi fotelyje ir spoksojau į TV, kuris kaip visada nieko nerodė. Kiek pasėdėjusi ir pagurkšnojusi sidro, užsimečiau naktinukus, išėjau į lauką, parūkiau ir grįžusi nuėjau miegoti.
Miegojau kaip užmuštą. Atsikėlusi ryte vis dar jaučiau jog vakaras nepraėjo tuščiai. Savyje jaučiau tą gero sekso jausmą. Jaučiau palaimą, nes buvau padaryta šuns taip, kaip nesugebėtų padaryti joks vyras ir kelias dienas nenorėjau sekso, nes to jausmo pakako ilgam. Jaučiausi tiesiog gerai išdulkinta. Su Toru tiesiog pažaisdavau lauke, bet tuo viskas ir baigdavosi.
Kai visas gero sekso jausmas išsigaravo ir sėdėdama vieną iš vakarų ant suolelio, rūkydama žiūrėjau į lakstantį Torą, jau žinojau, jog šįvakar norėsiu jo vėl. Dabar, kai žinau kas tai per jausmas, žinau koks didelis gali būti jo penis ir kiek malonumo jis suteikia ėmiau planuoti vakarinio pasilinksminimo scenarijų.
Grįžusi į kambarį, kaip įprastai įsijungiau TV ir įsitaisiau ant fotelio. Savęs jaudinti nereikėjo, nes vien nuo minčių, jog vėl leisiu Torui mane gerai išdulkinti, privertė mane stipriai sudrėkti. Pirštais išgavau savo syvus ir Toras pradėjo savo darbą. Šį kartą kitaip nei visada nesileidau Toro laižoma kaip ankščiau, nes kuo greičiau norėjau jį pajausti savyje.
Atsikėlusi nuo fotelio, nuėjau prie lovos, pasiėmiau pledą ir sulanksčiusi jį pasidėjau ant žemės ir nusiėmusi naktinius atsiklaupiau ant jo. Šį kartą norėjau, kad Toras mane padarytų suniuko poza, būtent tokia kokia įprasta šunims. Norėjau būti Toro kalė. Vos man atsiklaupus Toras užšoko man ant nugaros ir šiek tiek savo nagais drėkstelėjo man petį, bet nestipriai. Nustūmiau Torą, įsitaisiau patogiai ir pasilenkiau link lovos taip, kad pasidėtų ant jos mano rankos ir krūtinė.
Toras lyg to ir telaukdamas, kaip mat užšoko ant manęs. Letenomis apkabino mano liemenį ir pradėjo manęs ieškoti. Žinodama kas buvo ana kartą ir jausdama kurioje vietoje slankioja jo šiltas penis ieškodamas mano skylutės, stengiausi jam padėti. Toras žaibiškai įsiveržė į mane ir stipriai apkabinęs letenomis, bei prisitraukęs visu kūnu pradėjo mane daryti. Šiek tiek suskaudo, nes visiškai nebuvau dar tam pasiruošusi ir atsipalaidavusi, nes tikėjausi, kad vėl teks pavargti kol jis mane ras. Bet ne, jis jau sau įprastu didžiuliu tempu tvarkė mane. Toks jausmas, jog jam tai jau senai pažystama.
Kadangi buvau stipriai susijaudinusi vien nuo minties apie šį seksą ir papildomai Toras buvo truputi padirbėjęs liežuviu, pirmąjį savo orgazmą gavau akimirksniu. Taip greit orgazmo niekada gyvenime nesu patyrusi. Kaip ir ana kartą, kūnas virpėjo, raumenys susitraukinėjo, o Toras nesustodamas skverbėsi į mane vis gilyn ir gilyn. Vėl jaučiau kaip pulsuoja ir didėja jo penis, kaip su kiekvienu stumtelėjimu jis skverbiasi vis gilyn ir gilyn. Spaudimas ir trynimasis, kurį jaučiu savo viduje garantuoja man gerą malonumo dozę ir jaučiu jog vėl nieko nebekontroliuoju ir Toras gali daryti su manimi ką tik nori.
Jis slankioja pirmyn ir atgal, gaudau kiekvieną malonumo akimirką ir staiga stiprus stumtelėjimas, skausmas ir jaučiu jog Toras pilnai visas manyje. Jis tęsia nesustodamas, jis nebejuda pirmyn ir atgal, o juda tik manyje taip stipriai dirgindamas mane iš vidaus, kad orgazmas atkeliauja iš karto. Greit susivokiau kas įvyko. To priežastis kaip supratau, jo didelis gumbas, kuris plėsdamas su skausmu įsiskverbė į mano intymiąją vietelę. Skausmo nebejaučiu, nes jis viduje, jaučiu tik dar didesnį malonumą, nes jo gumbas užpildė mane visą. Toras tęsia nesustodamas, o orgazmai seka vienas po kito, o gal tiesiog vienas nesiliaujantis orgazmas, kuris varo mane iš proto, aš aimanuoju iš malonumo. Nieko nenoriu, tik to, kad jis nesustotų, kad tęstų. Jaučiu jį taip giliai, jaučiu kaip su kiekvienu stumtelėjimu jo penis stipriai trankosi į mano gimdos sienelę, jo gumbas stimuliuoja mano vaginą ir nuo kiekvieno tokio smūgio mano gimda susitraukia suteikdama man vis besitęsiantį orgazmą. Niekada nieko panašaus nesu jautusi ir visiškai nesuvokiau kas vyksta.
Pajuntu šiltą čiurkšlę, kuri užlieja mane vėl ir vėl. Toras sulėtėja ir lieka ant manęs. Retsykiais dar padaro stumtelėjimą ir su kiekvienu tokiu stumtelėjimu suaimanuoju. Toras vis dar ant manęs, bet jau nebejuda, bet vis dar jaučiu jo pulsuojantį penį savyje ir vis dar mėgaujuosi jo penio pulsavimo teikiamu malonumu.
Kelias minutes pabuvęs ant manęs, Toras paleidžia mano liemenį, kurį laikė apkabinęs ir bando nuo manęs nulipti. Jaučiu, kiekvieną jo judesį, nes jis vis dar pilnai manyje. Vos tik Toras pabando rimčiau nuo manęs nulipti, pajuntu nedidelį tempimą ir malonumą. Toks jausmas, kad nedidelis skausmas susipina su malonumu ir nesuvokiau ar skauda ar tiesiog gera. Jo penis negalėjo išeiti iš manęs ir kiekvienas jo bandymas baigdavosi tuo pačiu jausmu. Supratau, jog jam trukdo išeiti gumbas, kuris vis dar manyje ir vos tik jis tai pamėgina padaryti, tai sukelia nedidelį skausmą ne tik man bet ir jam. Nežinau ar be šio skausmo Toras dar jautė ką nors, bet mane šalia visko vis dar užpildydavo malonumo banga, nes kiekvienas jo bandymas sukeldavo nedidelį tempimo skausmą mano vaginoje, bet tuo pačiu jo pulsuojantis ir didžiulis penis esantis mano viduje sujudėdavo ir suteikdavo malonumą. Šiuo atveju labai tiktų posakis, malonus skausmas.
Suvokusi, kad jis negali iš manęs išeiti, tokioje pozoje praleidome gal kokias 15-20 minučių, kol vienas iš toro bandymų nulipti nuo manęs buvo sėkmingas. Pajaučiau truputi didesnį skausmą nei ankščiau, ne tiek kad skausmą, o stiprų plėtimą, tempimą, kai jo gumbas bandė prasibrauti pro mano maža jau susitraukusią nuo malonumo skylutę į išorę ir lygiai taip pat pajutau didžiulį malonumą, kaip jo didžiulis penis išsiveržė iš manęs. Vėl nuskambėjo pliuptelėjimas jo išėjimo iš manęs metu ir jo sperma nuvarvėjo mano šlaunimi.
Kadangi laiko atsikvėpti buvo pakankamai, atsistojau, apsisukau ir atsiguliau ant lovos. Išskėčiau kojas ir leidau Torui išlaižyti savo tarpukojį. Žinodama, jog ant grindų vėl liko mūsų aistros likučių, atsikėliau ir nuėjau pasiimti popierinio rankšluosčio, kad viską išvalyti. Kojose vėl jaučiau silpnumą. Tada prisėdau ant lovos krašto ir pasikviečiau torą. Norėjau geriau apžiūrėti jo penį. Jis buvo ilgas ir išsipūtęs, kabojo nulinkęs žemyn. Nusileidau ir atsisėdau ant žemės. Paėmiau Toro penį, jis vis dar buvo tvirtas. Gumbas buvo daug didesnis nei ana kartą, kai jis nebuvo įsiskverbęs į mane ir žiūrėdama į jį negalėjau patikėti, kaip toks didžiulis gumbas galėjo būti mano siauroje skylutėje. Nesuvokiau aplamai, kaip jis tokio dydžio ir ilgio aplamai galėjo tilpti manyje. Suvokiau, kad dar daug ko nežinau apie savo kūną.
Vis mąsčiau apie Torą ir tai ką jis su manimi darė. Jam visa tai tarsi natūralu ir tada mintyse pamasčiau, kad teta gyvena viena, moteris jau įpusėjusi ketvirtą dešimtį. Mintyse sukosi tai, jog Toras gal būt šioje srityje jau senai patyręs. Bet visa tai tik mano spėlionės.
Kadangi buvau išsekusi, pakilau, atsiguliau ir užmigau.
Su Toru vėliau išdykaudavau beveik kas vakarą, visą likusią vasarą. Kartai pasitenkindavau tik jo oraliniu, kartais leisdavau jam mane padaryti. Kai norėdavau ilgai pasimėgauti viskuo leisdavau jam mane daryti šuniuko pozoje, o kai norėdavau tiesiog sekso ir miegoti, pasirinkdavau pozą gulimą ant nugaros, nes taip jis neįsiskverbdavo su savo gumbu į mane ir galėdavau jį kontroliuoti. Nors keletą kartų Toras bandė šturmuoti ir mano užpakaliuką, jam to padaryti neleidau, nes iki tol niekada nebuvau patyrusi analinio sekso ir nelabai norėjau to patirti su Toru, žinodama koks didelis jo penis.
Tiesiog jaučiau jog turiu nerealų sekso partnerį iš kurio galiu gauti ką noriu ir kada noriu. Ir tai ką gaudavau neprilygdavo jokiam iki tol patirtam seksui. Su vaikinu per vieną sueitį iki šiol esu patyrusi daugiausiai du orgazmus, o kiek jų man suteikdavo Toras pavydėtų bet kuri moteris. Vasara baigėsi, teko grįžti tęsti studijas, Toras išvyko pas savo šeimininkę. Nuo tos vasaros jau prabėgo 2 metai, bet Toro nepamiršiu niekada.
Dabar turiu vaikiną, su juo nuolat užsiiminėjame seksu, bet ne kartą sekso metu prisimenu Torą, kaip su juo išdykaudavome ir tai kaip mat padeda pasiekti orgazmą. Vaikinas būna laimingas manydamas, kad vien jo dėka taip greit patiriu orgazmą. Nemanau, kad kada nors jam papasakosiu apie tokią savo patirtį. Nebent kada nors, kai jį gerai pažinosiu, pamėginsiu jam ką nors ir kaip nors apie tai užsiminti ir gal dar teks viską patirti kartu. Vaikinų tuo besidominčių vis tiek daugiau, o pagalba tokiame sekso procese kartais tikrai reikalinga, ypač kai gumbas atsiduria viduje. Ir šiaip visą laiką išdykaujant su Toru trūko paprasčiausio bendravimo. Norisi su kažkuo pasidalinti šio netradicinio sekso subtilybėmis, pojūčiais, todėl niekada nesakau niekada.
Jei nebūčiau radusi šio puslapio, ko gero mano istorija niekada nebūtų išvydusi dienos šviesos ir būtų likusi mano paslaptimi.
Žinau, dauguma ne šio puslapio lankytojų paskaitę šią mano istoriją pasišlykštės, kaip bučiau iki tos vasaros pasišlykštėjusi ir aš, bet dabar, kai visa tai praeityje, žinau tik vieną, geresnio sekso partnerio neturėsiu niekada. Mane manau gali suprasti tik tos merginos, kurios lygiai taip pat per atsitiktinumą, o gal tyčia, atrado tokį nerealų meilužį.
Tikiu, kad tokių yra nemažai, bet kaip įprasta mes linkę tokius dalykus slėpti nuo kitų ir laikyti paslaptyje.

TorGirl

Pranešimų skaičius : 2

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Stai ir mano istorija

Rašyti  zoozis on Št. 04 23, 2011 7:32 pm

Nerealus pasakojimas... Skaiciau su pasimegavimu ir garantuoju, kad noresiu kada nors dar karta paskaityt... Smile Labai super perteikta viskas ir detalumas neispasakytas. Matosi, kad panele mokanti perteikt mintis ir tikrai sugebanti rasyt Wink Ech... Tiesa pasakius labai sujaudino tavo sitas pasakojimas ir tikrai noreciau visa tai pamatyti realiai, o dar labiau noreciau tureti tokia drauge, kuriai tai patiktu Smile Musu namuose tikrai butu koks suniukas Wink

zoozis

Pranešimų skaičius : 2

Atgal į viršų Go down

nerelu

Rašyti  Savas on Tr. 08 17, 2011 10:04 pm

va cia tai SUPER nuotikis ir aprasymas suprinis galima knyga rasyti. Skaitydamas sia istorija buvau susijaudines nuo pradziu iki galo taip tikslei aprasyta istorija kad nera nei vieno zodelio kuri noretusi praleisti. SUPER SUPER. OH KAIP NORECIAU TOKIA PANA TURETI.

Savas

Pranešimų skaičius : 37

Atgal į viršų Go down

man labai patiko tavo istorija,gal gali parasit man i el.pasta (gosakap@yahoo.com)

Rašyti  Giedriuskaavk on Kv. 03 29, 2012 4:08 am

man labai patiko tavo istorija,gal gali parasit man i el.pasta (gosakap@yahoo.com) as noreciau su tavim pabendrauti ta tema

Giedriuskaavk

Pranešimų skaičius : 10

Atgal į viršų Go down

Mano nuomonė

Rašyti  SweetSummer on Tr. 06 06, 2012 3:36 pm

Sveiki. Netyčia užtikau šį pasakojimą ir tiesą sakant man nepatiko. Aš turiu 5 metų šunį, kuriam irgi knieti paišdykauti, bet be abejo, tai jis gali daryti su savo rūšimi, o ne žmonėmis. Esu keleriais metais jaunesnė, mane kartais irgi užplusta noras pasitenkinti, bet tai žinoma hormonai. Tikrai niekada nesiimsiu tokiu pasitenkinimu, nes visu pirma, galbūt prieš tai šuo kieme palaižė žolę, kurią buvo pasiženklinęs kitas gyvūnas. Taigi, didelė rizika, kad ant šuns liežuvio yra bakterijų, ir tai gali atnešti ligą.Antra, galbūt tai malonu, bet man tikrai taip neatrodo. Mano nuomone, žmogus turi tuo užsiimti su žmogumi, o šuo - su šuniu.
Siūlyčiau visiems pagalvoti, kas svarsto galimybę tuo užsiminėti su gyvūnu, kad šuo ar kitas gyvūnas yra ligų nešėjai. O tiems, kurie jau tai daro, nustoti ir kad ir kaip malonu su šuniu ar akliu, leisti jiems tenkintis su savo rūšimi. Esu skaičiusi, kad tai lyg ir gyvūno prievartavimas, nes jis nesuvokia, ko tiksliai iš jo reikalaujama, ir pasiduoda. Galbūt tai ir iškrypimas. Bet čia tik mano nuomonė, kurią jums pateikiu. Matau pasakojimas parašytas praeitais metais, bet tikiuosi, kad dar čia yra lankytojų ir paskaitysit mano nuomonę.
Spręsti jums Smile
Na o dėl pasakojimo, tikrai detaliai aprašyta, bet galėtų būti ne apie pasitenkiną su šuniu, o su mylimu žmogumi. Smile

SweetSummer

Pranešimų skaičius : 1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Zeitas on Št. 06 09, 2012 6:23 pm

man ziauriai patiko viskas taip detaliai aprasyta geriausias pasakojimas visame puslapyja nors cia tu pasakojimu doug kaip ir nera o as pats esu dares karve tai ziauriai geras jausmas. gal turejai dar kokiu istoriju jai turi parasyk

Zeitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  VilleBam on Sk. 12 02, 2012 4:24 am

Tai nuostabu, norėčiau pamatyti visą reginį, kaip tu išdykauji su Toru arba kitu ciuciku Smile

VilleBam

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Antr. 04 02, 2013 12:09 am

smagus pasakojimas. o del to kas cia rase komentara kad gyvunai su gyvunais turi santykiaut na bet jei tu sujaudinai ta gyvuna paruosei sueiciai kodel gi ne?

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Atgal į viršų Go down

Rašyti  I_need_a_dog on Antr. 05 28, 2013 5:56 am

Jau pamečiau skaičių, kiek kartų skaičiau šią istoriją ir kiek kartų ji mane privedė prie orgazmo. Tikrai pavydžiu tau tokių pojūčių... Smile Noriu padėkoti, už tokią nuostabią ir jaudinančią istoriją Smile Ji man suteikė be galo daug gerų akimirkų

I_need_a_dog

Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

Rašyti  sandra.sandra.85 on Antr. 05 28, 2013 6:37 pm

I_need_a_dog rašo:Jau pamečiau skaičių, kiek kartų skaičiau šią istoriją ir kiek kartų ji mane privedė prie orgazmo. Tikrai pavydžiu tau tokių pojūčių... Smile Noriu padėkoti, už tokią nuostabią ir jaudinančią istoriją Smile Ji man suteikė be galo daug gerų akimirkų

gal nori prisijungti prie manes?

sandra.sandra.85

Pranešimų skaičius : 7

Atgal į viršų Go down

Rašyti  I_need_a_dog on Tr. 05 29, 2013 12:57 am

sandra.sandra.85 rašo:
I_need_a_dog rašo:Jau pamečiau skaičių, kiek kartų skaičiau šią istoriją ir kiek kartų ji mane privedė prie orgazmo. Tikrai pavydžiu tau tokių pojūčių... Smile Noriu padėkoti, už tokią nuostabią ir jaudinančią istoriją Smile Ji man suteikė be galo daug gerų akimirkų

gal nori prisijungti prie manes?
\\

Parašiau Tau į el.paštą Smile

I_need_a_dog

Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Tr. 05 29, 2013 3:39 am

mazai cia zmoniu o praktikuojanciu isvis jauciu vienetai

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Hesi on Tr. 05 29, 2013 10:26 pm

zoosex1 rašo:mazai cia zmoniu o praktikuojanciu isvis jauciu vienetai

Pasidalino mergina savo istorija, gal kiek ir pagražinta, bet kitų istorijų kaip ir nėra, tad ko tikėtis, jog kažkas čia dar kažką rašys.
Iš asmeninės patirties galėčiau ne vieną istoriją parašyti, bet visada paklausiu ar verta, kam? Man kaip propaguojančiai kur kas mieliau būtų ne istorijas rašyti čia, o su bendraminčiais bendrauti ir jokio skirtumo tai vyras ar moteris, esmė, jog asmuo turi būti propaguojantis, o ne šiiaip interesantas, kurio tikslas pamatyti viską gyvai, kaip vienas šio forumo dalyvis pasakė - pažiūrėti kaip merginą tvarko šuo, kaip į kokią iškaseną.

Vieną atsakymą čia matau, kur rašo "mergina" - kurios moteriškumu abejoju, jog daug kartų ši istorija iki orgazmo privedė, kas dar labiau panašu į kokį vyrą, kuris skaitydamas savo kotą saujoje spaudė.
Merginos/moterys, jos santūresnės ir nepuola aiškinti kaip čia jos orgazmą patyrė ir pan. Manau jei būtų parašiusi, jog nuolat susijaudina skaitydama, tai dar patikėčiau, o dabar manau tiesiog žodžius baigiau į saują pakeitė orgazmu, kad atrodytu jog rašė mergina.
Gal aš ir klystu, jei taip atsiprašau, bet tikrieji propaguotojai tikrai saugosi visokių apsišaukėlių, tad įtarimą kelia visi, kol neįsitikini asmeniskai su kuo bendrauji.

Hesi

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Kv. 05 30, 2013 12:48 pm

buvau ikeles savo istorija bet po to kai jokios reakcijos nesulaukiau nusprendziau ismest ja lauk Smile

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Erique on Pen. 05 31, 2013 3:42 am

zoosex1 rašo:buvau ikeles savo istorija bet po to kai jokios reakcijos nesulaukiau nusprendziau ismest ja lauk Smile

Kazkaip nepastebejau tavo istorijos, nors nebutinai prisijunges bet si puslapi seku.
Bet logiskai mastant, kas butu jei visi nesulauke reakcijos isimtu savo istorijas.
Neslepsiu, asmeniskai taip pat galeciau dar parasuti, bet norisi, kad ir kiti pasireikstu, negali vienas kazkas visa foruma palaikyti, juo labiau, jog pastebejau, jog sios istorijos migruoja ir i kitus puslapius, tad kartais susimastau ar sis formas tinkamas istorijoms, jei jos prieinamos bet kam, net neregistruotiems nariams.

Erique

Pranešimų skaičius : 32

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Antr. 06 04, 2013 2:20 pm

negi cia nera kas raguotasias mluoja?

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Hesi on Tr. 06 05, 2013 11:45 pm

Hesi rašo:Vieną atsakymą čia matau, kur rašo "mergina" - kurios moteriškumu abejoju, jog daug kartų ši istorija iki orgazmo privedė, kas dar labiau panašu į kokį vyrą, kuris skaitydamas savo kotą saujoje spaudė.
Merginos/moterys, jos santūresnės ir nepuola aiškinti kaip čia jos orgazmą patyrė ir pan. Manau jei būtų parašiusi, jog nuolat susijaudina skaitydama, tai dar patikėčiau, o dabar manau tiesiog žodžius baigiau į saują pakeitė orgazmu, kad atrodytu jog rašė mergina.
Gal aš ir klystu, jei taip atsiprašau, bet tikrieji propaguotojai tikrai saugosi visokių apsišaukėlių, tad įtarimą kelia visi, kol neįsitikini asmeniskai su kuo bendrauji.

Visgi aš buvau teisi, paprastą testą pateikiau i_need_a_dog, kurio pagalba neatskleidžiant nei asmens tapatybės, nei išvaizdos galėjo įrodyti, jog tikrai yra mergina, bet kai esi "mergina" = vyras, testas būna neįveikiamas Smile
Ačiū draugams iš užsienio, kad padeda savo patarimais demaskuoti neišku kodėl po moteriškai amplua besislepiančius vyrus.
Norite bendrauti bendraukit savo vardu. Kol kas, kad ir kas beparašė, nepaisant vyras ar moteris, visiems atsakiau, tad kam slėptis?

Hesi

Atgal į viršų Go down

Mane tovo pasakojimas uzveda

Rašyti  Giedriuska on Kv. 05 15, 2014 10:04 pm

turiu dydeli suni doga,ir noreciau tai pamatyti gyvai,kai suo daro moteri

Giedriuska

Pranešimų skaičius : 15

Atgal į viršų Go down

Labas,o dabar ar dar santikiauji su suniuku?

Rašyti  Giedriuska on Kv. 05 15, 2014 10:29 pm

Labas,sujaudinai tu su savo pasakojimu,as ir turiu dydeli suni doga,ir noreciau pamatyti gyvai,kai mano suo krusa pana

Giedriuska

Pranešimų skaičius : 15

Atgal į viršų Go down

Wau! Ideali istorija ir mergina.

Rašyti  Savas on Sk. 06 01, 2014 12:02 am

Oh kai noreciau tokios panos. Leisciau jai daryti tai su sunimi ir ziureciau bei prisidurciau su savuoju peniu. Labai geras pliusas tureti tokia pana nes buciau tikras kad ji nepasakos kitiem iskyrus anonimiskai internetu jokiu slaptu, nepadoriu iskripimu kuriuos noreciau padaryti jai ir kad ji padarytu man. Su tokia panele nebaisu pasidalinti slapciausiomis savo sex fantazijomis ir isbandyti jas. Gaila kad tokiu panu buna viena is milijono tuo labiau Lietuvoje davatku ir tipo cielku salije. Galetu panele ideti savo nuogos figuros foto be veido, kad butu dar sexualiau skaityti jos istorija.

Savas

Atgal į viršų Go down

igarsinkit

Rašyti  Savas on Št. 06 21, 2014 9:13 pm

Jai kokia mergina igarsintu sia istorija ir idetu garso yrasa cia tai klausyciaus ir klausyciau sita istorija.

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pir. 06 23, 2014 5:02 pm

Savas rašo:Jai kokia mergina igarsintu sia istorija ir idetu garso yrasa cia tai klausyciaus ir klausyciau sita istorija.
jei nuo to užveda tai geriau igarsint kokia zoo parnuska jei rimtai

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Erique on Tr. 07 09, 2014 6:57 am

Giedriuska rašo:Labas,sujaudinai tu su savo pasakojimu,as ir turiu dydeli suni doga,ir noreciau pamatyti gyvai,kai mano suo krusa pana

Ieskanciu patino ne tik as bet ir kitu buta, o tokie kaip tu, sorry, bet spaudikai. Si panele panasu, kad senai jau pamirso si portala, bet savo sunioku galetum ir pasidalinti, bent uz atlygi, negi gaila, bent jau tavasis praktikos igytu.

Erique

Pranešimų skaičius : 32

Atgal į viršų Go down

Teksta skaito pasirinktas balsas.

Rašyti  Savas on Pir. 09 21, 2015 2:41 pm

TorGils pasakojimas paleidau per [You must be registered and logged in to see this link.] tai buvo vau!!! Pabandykit nepasigailesit, nereiks patiem skaityti o ir kai skaito moters balsas tai dvigubai maloniau.

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content Today at 3:54 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics