mane ivare i kampa zoo atveju.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

mane ivare i kampa zoo atveju.

Rašyti  Giedriuskaavk on Pir. 08 15, 2011 6:45 am

sodai,ir tuose suodose gyveno viena pasiturinti moteryske jos vardas Irena ,kurei as padedavau tai masina suremontuot,tai su sunkvezimiu malku is misko parvezt,o viena karta ji manes paprase suvirint jai vysa nauja tvora,ji man gan neblogai mokejo,as ta tvora virinau apie savaite,o kai as baigiau virinti tvora ji mane pakviete i vidu kad aplaistit tvora,as sutikau,ta Irena givena be vyro su dviem dogais ,turi patina ir patele ,na man buvo tada 35 metai,o inai uz mane buvo viresne 26 metais,bet inai dar atrode neblogai,mes su ja gerokai pasigerem,na ir ji man pasiule pazaisti kortom,as paklausiau ka zaisim?inai nusisipsojo ir pasake zaidziam is nusirenginejimo,kadangi inai neblogai atrode as pagalvojau kad as nerizikuoju,pagalvojau jei pralosiu as, tai greiciausei ji nores kad padariciau ja ,na ji man pasake jei pirmas nusirengiu as ,tai as darisiu tai ka inai man palieps,o jei inai pirma nusirengs ,tai inai daris ka paliepsiu as;na mes susedome su zaist mes zaidem kortom su ja apie valanda,aisku as likau nuogas o ji liko tik su naktinukais,ji ispradziu nusieme kelnaites su lemenuku ,o su naktinukais liko,inai man liepe nueit i dusa nusipraus,as nuejau i dusa ir pagalvojau sau man nuskilo ,kad gausiu ja darit,sugrizau is duso ,inai man sako ,na ka pasiruoses?as pasakiau taip ,o ji man pasake,tu zinai kad tu jau nebegali atsisakiti,as pasakiau zinau as sutinku,tada inai atsigule virtuvei ant stalo pasikele naktinukus,ir pasake ne to ko as tikejausi minuciu jai zaizyt jos pute kad inai pagautu orgazma,as aisku nelabai norejau tai dariti ,bet susitarimas yra susitarimas,na ir as pradejau jai laizyt jos pute,as jai palaiziau pute gal pora minuciu,ir inai man pasake,gal nori atsilost?as paskiau taip,inai man pasake jei dabar tu islosi tai as nusimetu naktinukus ir bus ligiasios, ojei as laimesiu tai tu pildisi mano 2 norus,as sutikau,susedom zaist ,as ir vel pralosiau,po to inai nuejo ir atvede rusio dogo kale ir pasake,na va as noriu tave suleist su savo kale,pas ja kaip tik dabar rojojimo metas,ir inai dar nemate patino,taigi patinu busi tu ,pasake ji man,as atsisakiau,tada ji man parode video kur as jei laizau pute,pasirodo ji buvo paslepus kamera kai as vaiksciojau i dusa,
ir Irena man pasake jei nedarisi to ka as liepiu, ta video pateks pas tavo zmona, ir dar ides i interneta,man iseities kitos nebuvo kaip sutikti i jos reikalavimus,as sutikau ,inai uzdejo kalei antsnuki ir pririso kale prie radijatoriaus,ir po to ji man pasake darik savo darba,inai paeme mano peni i savo ranka ir mano penis iskart atsistojo nuo susijaudinimo,mano penis kietai stovejo ji atsinese is kaskur atsuktuva ir nuo masinos savarzele uzmove man ant pimpalo iki pat kiausiniu ,ir uzverze su atsuktuvu, taip kad mano penis pamelinavo ir smarkei issipute atrode kad jis tuoj tuoj sproks,as jos paklausiau kam ji tai daro? o ji atsake kad tavo penis nenuvistu ,kai as tave su kale suleisiu ir kad ilgai stovetu,poto Irena paeme mane uz penio ir nuvede prie kales ,pakele kalei uodega ir pridejo mano penio gala prie kales putes,ir pasake dabar grusk savo peni iki pat galo, as jos paklausiau taip ir padariau ikisau savo peni iki pat kiausiniu,ji man liepe krust jos kale ,as norejau judet pirmin atgal bet staiga pajutau kad kales pute susispaude ir as negaliu savo penio istraukti,as supratau kad mes su kale susirakinom, taigi man Irena liepe pobiski krutet kad as galeciau kalei suleist i vydu nors pora kartu.as bandziau kaip ji liepe neuzilgo as kalei suleidau i vidu ,bet mano penis taip ir nenuvito jis atrode kad nuo storio tuoj plis, o kales pute taip dar ir nepaleido manes, Irena kaskur isejo po kiek laiko ji sugrizo su savo dogu patinu,as nesupratau kam bet po to Irena man pasake kad palaikis man kompanija,ir ji man pasake kad ji zoofile ir suo jos apmokitas tam reikaluj, ir kad jos suo padaro geriau nei koks kitas vyras , po ji atsigule virtuvei ant stalo issiskiete ir suniuj kaska tilei pasake ir suo ant jos uzsoko ji tik pataise jo peni ir jis i ja iejo ,jis turejo toki peni kaskur nuo 20 iki 25 centimetru ir jis jei visa sugrudo,as apakes kad pas suni toks ilgas ,jis ja taip kruso kad as dar taip nemaciau kad moterys taip kliktu,na o as kaip Irena liepe suleidau dar viena doze spermos kalei i vidu,mes su kale buvom susirakine kaskur 15 ,20minuciu kai kale mane paleido as istraukiau savo peni jis dar kietai ir issiputusei stovejo,Irena paprase kad kalei nuimciau antsnuki ir ja atrisciau,kai as ja paleidau ji man pradejo laizyti mano spermuota peni,poto Irena liepe kad as kale uzdariciau kambari,as ja uzdariau,Irenos patinas kruso ja apie pusvalandi per du kart,poto kai patinas nulipo nuo jos is jos isbego labai daug spermos ,ji paprase kad suni isleisciau i kolidoriu,ir po ji man liepe islaizyt jos spermuota pute,as atsisakiau,ji pasake kad visi pamatys mano video kur as jai laizau pute ir dar nufilmavo kai as dariau kale,man geriau buvo nusizeminti pries ja nei kad visi pamatitu, ir as pradejau jei laizyt jos spermuota pute,Irena man pasake kad as uz visus vyrus turesiu laizyt pute,nes ja vyrai dar jaunistei buvo isprievartave ir priverte ciulpt,ir todel as uz visus vyrus turiu atsijimt,ir jai pasitaike tokia proga ,ji man pasake atsipusi uz visus vyrus,as dar neviska parasiau,jau pavargau rasit,ka man darit ,kas patars,ar taip ir testi?patarkite..
Giedriuskaavk
Giedriuskaavk

Pranešimų skaičius : 10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

patarimas

Rašyti  Savas on Sk. 08 21, 2011 7:29 pm

jai tau tai nepatinka tai tu ja pagazdink ir sakyk kad pasiskusi policijai ir ji tures daug bedu uz santaza, o tam irodymas bus jos pacios video, bet manau tau tai patinka Smile ir beto mano nuomone tavo istorija netikra bet idomi, man patiko, bet cia mano nuomone Very Happy
Savas

Pranešimų skaičius : 37

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics