Apie nuotykį su sarginiu šunim

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Apie nuotykį su sarginiu šunim

Rašyti  sharikas on Pen. 12 04, 2009 10:46 pm

Persiunčiu su šeimininko leidimu vieną pasakojimą apie jo nuotykį kaime.
O buvo taip. Turėjo mano kaimynai šunį, šunėką tokį nemenką. Matydavau periodiškai jį laižant savo varpą ir pamačiau, kad pas jį didelis daiktas. Nors namai buvo netoli, bet kažkaip juk nelysi į kiemą ir nepatikrinsi. Atsitiko kartą taip, kad jie savo šunėką nuvežė į nuošalią vietą, kur kaimynai augino bulves, mat radosi šernai, kurie savo knyslėmis ardavo bulvikes. Sužinojęs šitą gerą naujieną aš užsidegiau geismu ir po pusiaunakčio nuvariau į tą lauką. Apdariai pasiėmiau pavadėlį, nebūdamas garantuotas, kad šunėkas norės su manimi draugauti. Nuėjau, tas keturkojis kiek pabėgiojęs ratu leidosi paglostomas. Pastebėjau, kad jis romus ir visai draugiškas.
Tada atrišęs nuo grandinės perrišau ant pavadėlio ir nusivedžiau į daržinėlę, kuri stovėjo už kokių 200 m. Paglosčiau šuniui papilvę, pradėjau drovinti jo pimpalą. Jis stovėjo įsitempęs, net tada kai pimpis pasidarė nemenkų gabaritų. Tada pačiulpiau, jis iššovė į burną sūraus skystimėlio, bet - o nelaimė! - jo pimpis pradėjo minkštėti ir greitai suglebęs pasislėpė apyvarpėje. Tada nusprendęs kad pimpalo paskirtis yra būti įkištam kur nors švelniau, o aš turiu skylę, kurioj nors ir šudas gyvena, bet nėra dantų, nusimoviau kelnes ir užsiverčiau šunį ant savęs. Atsmaukęs apyvarpę suglebusį pimpio galą įkišau ten, kur dar niekas nėra kišęs. Pajutau, kad galelis pradėjo augti, pasidarė visai nemenkas, nors ir iniciatyvos nerodė tas šunis. Išrietęs šikną kaip katė rankomis stipriai prisispaudžiau šunėką, kad įeitų giliau, bet šuva suspurdėjęs nušoko...
Va teip ir baigėsi istorija su kaimynų šunim. Tolimesnis dročinimas rezultatų nedavė, pimpis buvo suglebęs ir visai netinkamas tiesioginiam naudojimui. Pabandžiau įkišti jam į rūrą savo penį, bet anas pradėjo inkšti ir priešintis. Likau nepisęs, taip sakant....

sharikas

Pranešimų skaičius : 24

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

x

Rašyti  Savas on Pir. 01 11, 2010 5:35 pm

gal dar ka esi nuveikes Question Papasakok bounce
Savas

Pranešimų skaičius : 37

Atgal į viršų Go down

Re: Apie nuotykį su sarginiu šunim

Rašyti  sharikas on Pir. 01 11, 2010 11:43 pm

Savas rašo:gal dar ka esi nuveikes
įdedu dar vieną ne mano pasakojimą, dėl tikroviškumo galvos neguldau

Buvo pas mano kaimyną kalė, tokia maža lojanti pizdiulka, kurią vadino „Klava“, tokios senos skandalingos staravierkos „Klavdijos“ negarbei. Taigi kokį tai mėnesį tai Klavai buvo ruja, lakstė paskui ją šunų pulkas. Atsitiko taip, kad aš nuėjau į lauką pamįžt ir pamačiau kokį tai šunį besitaikantį padaryti „Klavą“. Tas kavalierius pamatęs mane nubėgo toliau, o aš pašaukęs „Klavą“ griebiau ją už čiuprynos ir nusinešiau į daržinėlę. Pamačiau, kad iš paskos atlapsėjo du pavydūs kavalieriai. Pamačiau, kad Klavos pizė visa pasipūtusi ir tris kartus didesnė nei įprasta, bet ji buvo vis tiek per daug maža ir ją išprievartauti buvo galima nebent tik nykštukui Tukui iš tetos Betos vakarinės pasakaitės. Man šitaip apgailestaujant visgi nusprendžiau kad būtų nuodėmė palikti nepasitenkinusią merginą ir kyštelėjau jai į pizę vieną pirštą. Toji pradėjo judėti išlenkusi nugarą, taip sakant pati save dulkinti. Šitaip jai besivarant pajutau kažką bakstelint į šoną, didysis šuo, su dėme prie akies, šaukiamas kaimynų Pifu, susidomėjęs stebėjo visą reikalą ir ryškiai netvėrė aistra. Kitas šunėkas, toks pat mažas kaip ir „Klava“ kiauksėjo, birka jo buvo išvirtusi lauk ir ryškiai prašėsi kur nors įsodinama. Neilgai laukęs aš lengvai padročinau Pifo daiktą, tas iš karto pradėjo judėt nugara. Oi, sakau, draugeli, palauk, viskam savas laikas, reikia pirma duot mažiesiems pasidžiaugt. Suėmiau „Klavą“ už šonų ir mažąjį kilstelėjau ant jos. Berniukas neilgai laukęs įsodino merginai iki pat kiaušų ir patenkintas sustingo. Čiupau Pifą ir nusimaukęs kelnes užsikėliau ant savys. Šuo suspurdėjęs pradėjo varyti, draskydamas nagais man šonus, gal iš antro ar trečio smūgio suvarė savo varpą – matyt patyręs buvo pisimosi reikaluose. Pajutau, kad sulingo visas iki galo, mazgas šiknos viduje išsipūtė, jaučiau kad jis nežmoniškai spaudžia viską viduje, truputį supanikavau, kad jeigu šuo suspurdėtų ar sugalvotų nulipt... šiknos būtų gaila. Tokios mintys temdė malonumą, kaire ranka laikiau sugriebęs šuns priekinę kairę koją, kairiaja – galinę dešinę. Pajutau, kad mazgas žiauriai spaudžia prostatą, jaučiau kaip kapsi iš birkos skystimėlis... Tas malonumas susijęs su baime tęsėsi kokias 10 min, paskui pajutau, kad visgi nereik likimo tampyt už nosies ir pabandžiau padaryt kaku Laughing Deja, blogiausi įtarimai pasitvirtino, mazgas buvo tiek giliai įsėdęs, kad teko geroookai pasistanginti. Tik po kelių minučių su garsu pokšt išlėkė iš mano išniekinto analo. Reikia pasakyti, kad rūra skaudėjo tarsi ten būtų įkišę ąžuolinį kuolą. Mintyse pasigailėjau, kad pats nebaigiau, o kitos tokios progos greitai nebus...
Padariau iš to kelias išvadas: dulkinantis su šunimi reikia pirma susirast absoliučiai saugią aplinką, kad niekas netrukdytų, reikia gerai pasitept analą kokiu nors aliejumi arba dar geriau pavaryt aliejaus į visų ir trečia – žinoti bent kažkiek šuns natūrą, kas jis per vienas. Na ir visiems kitiems patarsiu jei kas nors turite bendraminčių – nesidrovėkite pasikviesti jų į pagalbą.

sharikas

Pranešimų skaičius : 24

Atgal į viršų Go down

Re: Apie nuotykį su sarginiu šunim

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics