dar vienas zoo orgazmas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

dar vienas zoo orgazmas

Rašyti  meningitas on Pen. 12 16, 2011 12:27 am

Paskui teko daug kartų daryt visokias telyčaites, avis, net kiaulę esu tratinęs ir į šikną, o šunys buvo vis maži, smulkios kalės. kartą kalei buvo ruja, aplink buvo susirinkę daug ir aš bandžiau kokį pagaut, kad padarytų mane. bet jie bėgo nuo manęs. nebeturėdamas vilties sugalvojau kalę patenkint pirštu ir tuo pačiu pačiam pasimastr. nusitempiau ją į daržinę ir pradėjau kaišioti į putę pirštą, paskui antrą.... deja, net ir rujojančios makštis buvo siaura ir nesiryžau kankint gyvuliuko. tik pajutai, kad kažkas bakstelėjo į nugarą. buvo gana nemažas šunėkas, pabandžius paglostyt suurzgė, kalė pradėjo muistytis aš jos nepaleisdamas pasukau jos uodegą į to šuns pusę. anas net drebėdamas pradėjo tarsi ką dulkindamas daryti frikcijas pats sau ir tuo metu rizikuodamas būt apkandžiotas čiupau jo apyvarpę. Na ir prasidėjo, regis tik to jam ir reikėjo.... tapo didžiausiu draugu, glaustytis aplink. sakau: drauguži, gausi dar neto, greitai kalei suradau pavadėlį ir prisegiau, suprasdamas kada ji - mano sėkmės garantija. Nusimoviau kelnes ir kiek padročinęs šuniui pakišau užpakalį. jis užsikoręs pradėjo varyti kaip pamišęs: vidus mano išsipūtė, pasijutau totaliai užpildytas, pulsavimas susimaišęs su maloniu vidun purškiančios spermos jausmu... cmhmhm... viena ranka pasiekiau šuns šikną - ji ritmingai susitraukinėjo ir vėl atsileidavo, norėjosi kaip senais laikais ikišt suteptą pirštą į tą skylę,,, jaučiau kad man iš galo varva prostatos skystis - ir po keleto judesių konkrečiai baigiau.... malonu buvo ir toliau, bet protas apšvietė, kad rimtai susirakinom. Na bet po kokių 3 min. stanginimosi tikrąją to žodžio prasme iššikau to margio pennį su visu mazgu. Šikną skaudėjo, nes visgi nebuvau normaliai sutepęs, sperma, kuri anksčiau kėlė malonumą dabar jau graužė... nepaisant to, kad su mazgu išėjo nemažai šuns produkto, dar paskui konkrečiai paleido vidurius. Tai buvo totalus mazgas, kurio nepasikartojo daug metų, nors bendravau nemenkai su šunimis. mat tai buvo rujojančios kalės efektas.

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: dar vienas zoo orgazmas

Rašyti  apdaila on Sk. 12 18, 2011 4:37 pm

Cia jau daug geriau cheers

apdaila

Pranešimų skaičius : 16

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: dar vienas zoo orgazmas