Mano zoo ;)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Mano zoo ;)

Rašyti  funker on Pir. 04 09, 2012 4:22 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] ir as tikiosi kiti pasidalins savo nuotraukom video Wink

funker

Pranešimų skaičius : 14

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mano zoo ;)

Rašyti  meningitas on Pir. 07 30, 2012 9:39 pm

prieš metus toki nupiepusį šunėką pasigavau ir atsitempiau į namus, pasiuliau jam savo rudają, bet anas nenorėjo, kokis tai iš prigimties pasyvus. Tada pabandžiau jį parūrinti pats, bet pradžioj perėjau gerai su visokiais strap-onais. berniukui net sakyčiau patiko, pimpalas net sukietėjo, bet nelabai.... padariau biški fotkiu dog-anal-strap'on gal kada idesiu

meningitas

Pranešimų skaičius : 95

Atgal į viršų Go down

Rašyti  elixas on Tr. 08 01, 2012 9:18 pm

Foto visada laukiamos Smile

elixas

Pranešimų skaičius : 2

Atgal į viršų Go down

Rašyti  rsmith2 on Št. 10 26, 2013 10:53 pm

nice work man Razz 

rsmith2

Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

zoo foto

Rašyti  bisexkale on Antr. 04 15, 2014 7:17 pm

Nemanau kad atsirastu norinciu deti savo foto su augintiniu. Kadangi lietuvele musu jau labai maza. Siogeriu krastas. As turejau kazkada keleta savo ir suniuko savo tai pabijojau kad kas neaptiktu istryniau visai is kompo ir laikmenu.
bisexkale

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Pen. 04 25, 2014 2:19 am

bisexkale rašo:Nemanau kad atsirastu norinciu deti savo foto su augintiniu. Kadangi lietuvele musu jau labai maza. Siogeriu krastas. As turejau kazkada keleta savo ir suniuko savo tai pabijojau kad kas neaptiktu istryniau visai is kompo ir laikmenu.

Grazi erzilo foto taip ir norisi kad jis i mane ieitu Very Happy 

meskis

Pranešimų skaičius : 28

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pen. 04 25, 2014 3:05 am

kad labai jau didelis pas ta erzila Smile

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Atgal į viršų Go down

Rašyti  funker on Pir. 04 28, 2014 3:00 am

zoosex1 rašo:kad labai jau didelis pas ta erzila Smile
jo didelis bet as noreciau ji paliesti ir paciulpti nors neesu gay bet kazkodel gyvuno aš neatsisakyciau Wink ir net anal pabandyciau... Wink))

funker

Pranešimų skaičius : 14

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pir. 04 28, 2014 4:49 am

nu jo tikrai butu idomu toki liest o moterei koks butu malonumas

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  bisexkale on Pir. 04 28, 2014 12:12 pm

butu idomu toki erzila pabandyti WinkWink taip galingai ir sexuoliai atrodo ! o ir seip man praktiskai kiek teko bandyti ir su drauge kartu truputi esame bande tai abu vezdavo daugiau patinai. tiek suniukai tiek erzilai Wink tik zinoma kai vienoje temoje rase viena dalyve sio forumo kad pas mus Lietuveleje labai jau neisibegesi tuom klausimu Wink visi vienas kita pazysta o ir baime yra didele neduok kas kur islys ir suzinos ar panasiai.
bisexkale

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Kv. 05 01, 2014 2:47 am

bisexkale rašo:Nemanau kad atsirastu norinciu deti savo foto su augintiniu. Kadangi lietuvele musu jau labai maza. Siogeriu krastas. As turejau kazkada keleta savo ir suniuko savo tai pabijojau kad kas neaptiktu istryniau visai is kompo ir laikmenu.
Gaila kad lietuvoje neimanoma gauti zoosex o juk taip norisi paciulpti erzilui arba kokiam buliui gerai butu ir analini isbanditi bet nera kas galetu pasiuliti tokio malonumo

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Kv. 05 01, 2014 8:25 pm

meskis rašo:
  Gaila kad lietuvoje neimanoma gauti zoosex

skaičiau vieno Rusijos zoo gerbėjo išpažintį internete kaip meilužio ieškojo.
Jis prieglaudoj ieškojo šuns patino. Išvada: dominuoja smulkios kalės, o patinai - tik visai mažiukai, didesnius susirenka. O kai patinus didesnius atiduoda šeimininkai, tai būna kaip išmelžti - prie pimpiaus prisiliest net neduoda, pasirodo buvo kažkur kažkieno globoti, kaimynės ar kaimyno palaikyti, biški stresuojantys ir pan... Net kalės rujojančios tokių neveikia, IŠMELŽTI jau visai tie prieglaudiniai.
Išvada: auginkitės patys kam reikia....

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  xaxax69 on Pen. 05 02, 2014 5:53 am

meningitas rašo:
meskis rašo:

Jis prieglaudoj ieškojo šuns patino. Išvada: dominuoja smulkios kalės, o patinai - tik visai mažiukai, didesnius susirenka. O kai patinus didesnius atiduoda šeimininkai, tai būna kaip išmelžti - prie pimpiaus prisiliest net neduoda, pasirodo buvo kažkur kažkieno globoti, kaimynės ar kaimyno palaikyti, biški stresuojantys ir pan... Net kalės rujojančios tokių neveikia, IŠMELŽTI jau visai tie prieglaudiniai.

tikra tiesa. dalykas yra paplites kur kas gausiau nei kas patiketu. bet labai privatus ir slaptas

xaxax69

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti  xaxax69 on Pen. 05 02, 2014 5:55 am

xaxax69 rašo:
meningitas rašo:
meskis rašo:

tikra tiesa. dalykas yra paplites kur kas gausiau nei kas patiketu. bet labai privatus ir slaptas
pries kelis metus buvo atvejis - sugalvojo geras burys pabendraves viename forume susitikima atokiam parkelyje padaryt. susirinko nemazai. paprastai ten buna neitin liaudies, bet tasyk buvo gana nemazai suejusiu pavedziot suniukus. taciau niekas prie nieko taip ir nepriejo. jokiu bendravimu neivyko. beje cia ne lt buvo

xaxax69

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pen. 05 02, 2014 6:59 am

būtent, nutratinti visi šunys kaip reta. O šunų gaujose galioja alfa patino principas, jei ne alfa, tai lytinio aktyvumo nulis - net domkratu neužkelsi. Na čia perlenkiau: užkelsi, bet aktyvumo tai jokio. Padročinus kietą padaro, bet ne daugiau....
prieš keletą metų buvo didelis šuniukas, kuriam sukietėdavo tik nuo oralinio ir kai jau sukietėdavo, buvo galima kažką daugiau nuveikt.
na jei rinktis tarp patino ir patelės, tai visgi geriau patiną. Patelės toli gražu ne visada duoda į putką, o rudąją turi tokią pat ir patinas. beje, yra patinų kuriems patinka, kada juos tratina į rudąją. žinoma, reikia kultūringai, neskubant, nenaudojant jėgos ir prievartos...

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pen. 05 02, 2014 10:09 pm

vis tiek i putka geriau Smile

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 05 13, 2014 12:06 am

100-procentinis būdas kaip sukietinti šuniui.
Iš karto pastebėsiu, kad tam reikalingas minimalus šuns pasitikėjimas jumis, vieta turi būti kažkiek jam įprasta ir pažįstama. atsiminkit, kad patinas komfortiškai jaučiasi tik savo erdvėje, tuo tarpu kitur jis bijo, kompleksuoja ir nervinasi.
Ir dar vienas dalykas - šuva turi toleruoti prisilietimus prie jo papilvės, jei nea - tada nieko nesigaus.
Būdas 1:
atitraukiate šuniui apyvarpę ir pimpalo neliesdami pirštais nukreipiate jį į prezervatyvą. palengva stumdami visą jį užmaunate. pirštto galiukais palengva spaudote patį varpos galą iš viršaus ir apačios, varpai kietėjant varpos viršuje susiformuoja toks kaip ir griovelis - duobutė. jei jį paspaudant šuo pradeda purkšti.
Šis būdas tinkamas, be ne šimtaprocentinis, jis tik tiem, kurie netoleruoja oralinio šunui  Mad 
2 būdas: daroma tas pat tik burna be prezervatyvo, veikia 100 proc.  Twisted Evil 
kai pimpalas pakietėja tada galite jį kažkokiu būdu nukreipt į putką mylimai bobai arba į rudąją mylimam vaikinui. tik atsiminkit, kad šunys ne akrobatai, jiem visgi geriau ką nors pisant jaust kojas ant žemės/

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Sk. 08 17, 2014 4:14 am

zoosex1 rašo:nu jo tikrai butu idomu toki liest o moterei koks butu malonumas
Na ilgai laukiau pokol gavau ko jieskojau patikek jausmas tai pasaka tik uzknisa kai pradeda laiziti su savo siurksciu liezuviu bet duoda ir i burna ir kitur daugiau papasakosiu kita karta iki kito karto

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics