Jieskau ponio augyntojo

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Jieskau ponio augyntojo

Rašyti  meskis on Antr. 11 25, 2014 1:29 am

jieskau vyru kurie augina ponius ir domisi zoo sex

meskis

Pranešimų skaičius : 28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jieskau ponio augyntojo

Rašyti  zoosex1 on Kv. 11 27, 2014 5:39 am

meskis rašo:jieskau vyru kurie augina ponius ir domisi zoo sex
mmmm kad taip kokia kumele....

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Pen. 11 28, 2014 4:50 am

zoosex1 rašo:
cia tokie musu norai tikriausei neigivendinami jau daug metu jieskau erziliuku ir buliuku bet taip ir nerandu jokiu pasiulimu

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pen. 11 28, 2014 9:50 pm

meskis rašo:
zoosex1 rašo:
cia tokie musu norai tikriausei neigivendinami jau daug metu jieskau erziliuku ir buliuku bet taip ir nerandu jokiu pasiulimu
kumelės dar neteko bandyt bet jaučiu kad butų super. manau neprarask vilties vistiek pavyks kada. o yra teke pasibūt su buliuku ar arkliuku? man tai vieną kartą yra tekę čiupinėt susijaudinusio buliaus kotą nu tikrai įspudingas

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Št. 11 29, 2014 11:43 pm

zoosex1 rašo:
meskis rašo:
zoosex1 rašo:
kumelės dar neteko bandyt bet jaučiu kad butų super. manau neprarask vilties vistiek pavyks kada. o yra teke pasibūt su buliuku ar arkliuku? man tai vieną kartą yra tekę čiupinėt susijaudinusio buliaus kotą nu tikrai įspudingas
su buliuku tai yra teke o su arkliuku ne geras jausmas kai buliukas padaro

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pir. 12 01, 2014 1:23 am

Norų įgyvendinimas tiesiogiai priklauso nuo to, kiek įdėsi pastangų. Jei lauksi, kol čia atsiras koks nors pasiūlymas, tai taip, greičiausiai nieko ir nesulauksi. Nors atvirai šnekant tai net jei ir būtų pasiūlymas, aš asmeniškai kažin ar ryžčiausi juo naudotis. Žiūrėk po to nufilmuos paslapčia ir įdės į internetą, ot būtų smagumėlis.

Geriausia aišku yra tiesiog imt ir įsigyt. Aš irgi tarkim visada galvojau, kad man nėra galimybių kumelę savo turėt. Nei turiu kur laikyt, nei ką. Nu ir man pasisekė, nes ne per toliausiai buvo ištisa kumelių banda, tai ir lankydavausi ten. Ale vieną kartą ėmė ir nebeliko tos bandos, o dabar praėjus dar porai metų išvis aplinkui nebėra nė vieno prieinamo arklio. Tapo aišku, kad arba aš įsigyju savo kumelę, arba daugiau niekada su jomis nesimatysiu, bent jau taip kaip noriu. O patyrus, kaip su kumelėm faina, nu niekaip negali susitaikyt, kad tai jau viskas. Todėl šįmet, kai jau reikalas prispaudė, pradėjau iš naujo labai rimtai galvot, ar tikrai taip jau nėra tų galimybių kumelę savo turėt. Nu ir sugalvojau, kad pasistengus turėtų viskas pavykt. Apmąsčiau, kur laikyčiau vasarą, kokie variantai laikymo per žiemą (ir kiek kainuotų), aiškinausi kaip prižiūrėt. Galiausiai apgalvojau ganėtinai sudėtingą dalyką, kaip susirasti man tinkamą kumelę, kuri būtų parduodama. Juk šeimininko nepaklausi, kaip ji seksą priima. O aklai nusipirkus jei ji lūkesčių nepateisins, kur tada dėt, parduoti daug sunkiau nei nusipirkti.

Ir vis tik kumelę rasti pavyko. Avansą už ją jau susimokėjau, dabar stengiuos kaupti pinigėlius, nes pavasarį prisižadėjau nupirkti. Žodžiu jei viskas bus gerai, pavasarį jau būsiu laimingas kumelės šeimininkas, ir ne tik galėsiu, bet net ir privalėsiu kasdien su ja matytis Smile Nu aišku ir naktimis, kai nieks nemato Smile

Taigi jei tikrai tikrai ir labai labai nori, gerai pagalvok, o gal tikrai rastum būdą pats gyvūną turėt. Ponį nusipirkt tai vienas juokas, pilni skelbimai ir už ganėtinai pigiai. Va tik išlaikyt jau sunkiau, čia jau reikia pastoviai skirti laiko, na ir aišku pinigų, jei nėra kur dėti žiemos metu.

Jei jau tikrai nėra jokių galimybių, tai telieka eit po pievas ieškot, bet aišku visada išlieka rizika būti pagautam. Tada bent jau reikia stengtis eiti tik prie tų gyvulių, kurie toliau nuo namų, ir JOKIAIS būdais nelįsti į kiemus ar tvartus, nes tai dar plius ir įsibrovimas.

kumelkaitis

Pranešimų skaičius : 50

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Antr. 12 02, 2014 2:09 am

kumelkaitis rašo:Norų įgyvendinimas tiesiogiai priklauso nuo to, kiek įdėsi pastangų. Jei lauksi, kol čia atsiras koks nors pasiūlymas, tai taip, greičiausiai nieko ir nesulauksi. Nors atvirai šnekant tai net jei ir būtų pasiūlymas, aš asmeniškai kažin ar ryžčiausi juo naudotis. Žiūrėk po to nufilmuos paslapčia ir įdės į internetą, ot būtų smagumėlis.

Geriausia aišku yra tiesiog imt ir įsigyt. Aš irgi tarkim visada galvojau, kad man nėra galimybių kumelę savo turėt. Nei turiu kur laikyt, nei ką. Nu ir man pasisekė, nes ne per toliausiai buvo ištisa kumelių banda, tai ir lankydavausi ten. Ale vieną kartą ėmė ir nebeliko tos bandos, o dabar praėjus dar porai metų išvis aplinkui nebėra nė vieno prieinamo arklio. Tapo aišku, kad arba aš įsigyju savo kumelę, arba daugiau niekada su jomis nesimatysiu, bent jau taip kaip noriu. O patyrus, kaip su kumelėm faina, nu niekaip negali susitaikyt, kad tai jau viskas. Todėl šįmet, kai jau reikalas prispaudė, pradėjau iš naujo labai rimtai galvot, ar tikrai taip jau nėra tų galimybių kumelę savo turėt. Nu ir sugalvojau, kad pasistengus turėtų viskas pavykt. Apmąsčiau, kur laikyčiau vasarą, kokie variantai laikymo per žiemą (ir kiek kainuotų), aiškinausi kaip prižiūrėt. Galiausiai apgalvojau ganėtinai sudėtingą dalyką, kaip susirasti man tinkamą kumelę, kuri būtų parduodama. Juk šeimininko nepaklausi, kaip ji seksą priima. O aklai nusipirkus jei ji lūkesčių nepateisins, kur tada dėt, parduoti daug sunkiau nei nusipirkti.

Ir vis tik kumelę rasti pavyko. Avansą už ją jau susimokėjau, dabar stengiuos kaupti pinigėlius, nes pavasarį prisižadėjau nupirkti. Žodžiu jei viskas bus gerai, pavasarį jau būsiu laimingas kumelės šeimininkas, ir ne tik galėsiu, bet net ir privalėsiu kasdien su ja matytis Smile Nu aišku ir naktimis, kai nieks nemato Smile

Taigi jei tikrai tikrai ir labai labai nori, gerai pagalvok, o gal tikrai rastum būdą pats gyvūną turėt. Ponį nusipirkt tai vienas juokas, pilni skelbimai ir už ganėtinai pigiai. Va tik išlaikyt jau sunkiau, čia jau reikia pastoviai skirti laiko, na ir aišku pinigų, jei nėra kur dėti žiemos metu.

Jei jau tikrai nėra jokių galimybių, tai telieka eit po pievas ieškot, bet aišku visada išlieka rizika būti pagautam. Tada bent jau reikia stengtis eiti tik prie tų gyvulių, kurie toliau nuo namų, ir JOKIAIS būdais nelįsti į kiemus ar tvartus, nes tai dar plius ir įsibrovimas.
Sveikas negaliu as sakiti kad taves nesuprantu tavo mintis tikrai teisingos bet nusipirkti poni erziliuka ir turesi savo tai tikrai gera mintis bet reikia kaskiek nusimaniti apie arklius kad neikistu kokio seno ar ligoto as pats gyvenu kaime ir butu kur ji lakiti tik ju kainos labai jau dideles be 2 tukstanciu ner net ko ir galvoti tai cia ir gaunasi didiause problema

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Antr. 12 02, 2014 10:38 am

Yra ir už tūkstantį, ir už dar mažiau. Bet tai ne esmė - galima gi ir pataupyt, metus ar tris metus, tiek kiek reikia. Čia svarbiau tai, kiek kainuos laikymas po to, nes tai bus jau pastovios išlaidos. Man tarkim didžiausias baubas tai išlaikymas per žiemą, nes kai pats neturiu kur, tai nuomotis vietą kainuoja nuo 400 per mėnesį. Jei pats turi kur laikyt, tai jau didelis pliusas. Aišku, dar lieka pašarai, kalvio paslaugos ir kt., bei tikėjimasis, kad nesusirgs ir nesusižeis, bo veterinaras tai jau tikrai pakainuotų.

Jei nerimauji, kad įkiš seną ir ligotą, tai imk jauną. Dabar beveik visi parduodami arkliai turi pasus ir mikroschemas, tai pasuose įrašyta tiksli gimimo data. Savo būsimos kumelės pasą jau varčiau, yra ten gimimo data, mikroschemos numeris, vardas, tevų vardai, ir netgi tėvų tėvų vardai. Kažkiek nusimanyti apie arklius žinoma pageidautina. Kai aš jau apsisprendžiau, kad pirksiu, tai pradėjau domėtis, nuvariau pas išmanančius ir pasikonsultavau visokiais priežiūros klausimais.

Šiaip su poniu viskas kiek paprasčiau, ir mažiau viskas kainuoja, ir šika mažiau Smile ir šiaip, daug kas juos laiko tiesiog dėl grožio, tai netgi neturėtų aplinkiniams atrodyt labai jau keista. Va mane tai veža stambios kumelės, tai tokią ir nusipirkt brangiau, ir reik tikėtis, kad nepradės rodyt charakterio, nes jau dabar, dar neturinti nė pusantrų metukų, ji beveik tokio dydžio kaip normalus suaugęs arklys, ir laikant už virvės jei kur pasileidžia, tai taip ir nusineša iš paskos Very Happy

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Tr. 12 03, 2014 11:46 pm

jo, rimtai čia užmanyta, arkliukas laikomas parūrinimui Shocked maladec vaikis, gal galima būtų pas jus tvartuko prižiūrėtoju įsitaisyt? pirat

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Kv. 12 04, 2014 12:07 am

meningitas rašo:jo, rimtai čia užmanyta, arkliukas laikomas parūrinimui Shocked maladec vaikis, gal galima būtų pas jus tvartuko prižiūrėtoju įsitaisyt? pirat
o ka blogai kiekvieną dieną gali drožtis Wink

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Kv. 12 04, 2014 6:55 pm

meningitas rašo:jo, rimtai čia užmanyta, arkliukas laikomas parūrinimui Shocked maladec vaikis, gal galima būtų pas jus tvartuko prižiūrėtoju įsitaisyt? pirat
Tai kad as dar nieko neturiu jokio arkliuko tai uztad ir jieskau pats

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pen. 12 05, 2014 4:35 am

meskis rašo: Tai kad as dar nieko neturiu jokio arkliuko tai uztad ir jieskau pats
Čia manau į mane labiau taikyta, nors aš dar kol kas irgi neturiu, tik ketinu turėt po 5 mėnesių. Šiaip man kumelė tai ne vien tik "parūrinimui", man su arkliais ir šiaip smagiai laikas leidžiasi. O tie jau intymesni dalykai tai kaip bonusas prie visko. Tarkim, praleidžiu naktį kokias keturias valandas, tai sekso dažniausiai būna ne daugiau kaip koks pusvalandis link paryčių, kai atsigula.

Zoosex - kol kas rekordas trylika naktų iš eilės Smile

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pen. 12 05, 2014 6:20 am

kumelkaitis rašo:
meskis rašo:   Tai kad as dar nieko neturiu jokio arkliuko tai uztad ir jieskau pats
Čia manau į mane labiau taikyta, nors aš dar kol kas irgi neturiu, tik ketinu turėt po 5 mėnesių. Šiaip man kumelė tai ne vien tik "parūrinimui", man su arkliais ir šiaip smagiai laikas leidžiasi. O tie jau intymesni dalykai tai kaip bonusas prie visko. Tarkim, praleidžiu naktį kokias keturias valandas, tai sekso dažniausiai būna ne daugiau kaip koks pusvalandis link paryčių, kai atsigula.

pavydžiu tau o tai kur gauni tą kumelę jei neturi savo? per tiek laiko ji jau pripratusi jaučiu be problemų prisileidžia nes pvz karvės jei reguliariai tai po to jokių problemų mindžykavimų ir t.t.

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pen. 12 05, 2014 7:34 am

Jau sakiau, anksčiau netoliese buvo visa banda. Keliolika kumelių, plius pora eržilų. Su laiku aš ten jas visas kaip nuluptas pažinau, netgi kvapą skirdavau. Ir jos ne tai kad prisileisdavo, bet nenorėdavo man leisti jas palikti, o jei nutrūkdavo tai gainiodavos visur, pabėgti negalėdavau. Labai geri tai buvo laikai. Bet jei skaitei ką rašiau, tai jų jau nebėra, ir dabar kumelių nebegaunu niekur. Viskas kas liko tai keletas karvių, bet nelabai man su jom įdomu... Todėl ir buvo priimtas sprendimas įsigyt pagaliau savo, nes kitaip bus kaip ir daugumai čia, kai gali tik svajoti.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pen. 12 05, 2014 10:24 pm

na matai....jei vienišas esi, be žmonos, be šeimos - ko gi nepasirūrinti su kumelaite. Nepastos, ligos neatneš, nesiskūs ir pinigų neklenčys. sakyčiau tobulas sutvėrimas Razz
vienas žodis - maladec...

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pen. 12 05, 2014 11:23 pm

kumelkaitis rašo:Jau sakiau, anksčiau netoliese buvo visa banda. Keliolika kumelių, plius pora eržilų. Su laiku aš ten jas visas kaip nuluptas pažinau, netgi kvapą skirdavau. Ir jos ne tai kad prisileisdavo, bet nenorėdavo man leisti jas palikti, o jei nutrūkdavo tai gainiodavos visur, pabėgti negalėdavau. Labai geri tai buvo laikai. Bet jei skaitei ką rašiau, tai jų jau nebėra, ir dabar kumelių nebegaunu niekur. Viskas kas liko tai keletas karvių, bet nelabai man su jom įdomu... Todėl ir buvo priimtas sprendimas įsigyt pagaliau savo, nes kitaip bus kaip ir daugumai čia, kai gali tik svajoti.
o ko karvės netinka?

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Št. 12 06, 2014 10:25 am

zoosex1 rašo:o ko karvės netinka?
Kiekvienam savo. Nesakau, kad visai netinka, kartais paįvairinimui nieko, bet su kumelėm man bent jau viskas dešimteriopai geriau. Mano subjektyvia nuomone, dėl to kad:

- arkliai apskritai gražesni, patrauklesni, geriau kvepia ir pan. Čia kaip sakiau, kiekvienam savo
- su arkliais galima užmegzti ryšį, jie gali labai prisirišti, tampa draugu, o ne vien tik šiaip gyvuliu
- karvių tos trydos, nu siaubas kažkoks Smile jei netyčia apšiks, bus ŠAKĖS. Jei kumelė tą padarys, tai nieko ten tokio, nukris ir viskas
- šitas punktas susijęs su tuo, kaip aš užsiimu intymiais dalykais. Kitaip nei dauguma, aš tai darau mums abiem gulint. Kai kumelė nuvirsta ant šono, perlendu tarp kojų, tada ji atsikelia, užvirsta, ir prasideda smagumėlis. Su karve tas niekaip neišeis. Prie tupinčios prieiti galima, bet jos beveik niekad nenuvirsta ant šono. Net jei netyčia įvyktų toks stebuklas, vis tiek per tą nesveikai didelį tešmenį pralįsti nepavyktų. O su kumele viskas idealiai, vietos ten yra, galva kaip tik telpa.
- nu ir praktinė pusė. Karvės laikymas būtų sudėtingas dalykas, ir kitiems atrodytų baisiai keista, kad karvė laikoma šiaip dėl kompanijos, jau nekalbant apie tai, kad reiktų melžti dukart per dieną Smile

Manau taip: jei viskas, kuo užsiimi, tai tik užlipimas ant kibiro ir trali vali, tai tada gal ir nėra didelio skirtumo. Su karvėm tas netgi lengviau. Bet jei nori ko nors daugiau, tada kumelė yra n kartų geriau.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Št. 12 06, 2014 5:38 pm

kumelkaitis rašo:
meskis rašo:   Tai kad as dar nieko neturiu jokio arkliuko tai uztad ir jieskau pats

Na kaip man teko su bulium tai as irgi negaliu pasakiti kad givulis neprisirisa prie savo milimo zmogaus vasara kai naktis siltos tai labai buvo gera su buli draugauti jis mane segdavo visur nes jis mane pamiledavo o as ji palepindavau miltais bet dabar as ten nebedirbu ir nebeturiu tokio malonumo o erziliuka isigiti tai tikrai yra mano didiause svajone

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Št. 12 06, 2014 8:48 pm

kumelkaitis rašo:
zoosex1 rašo:o ko karvės netinka?
Kiekvienam savo. Nesakau, kad visai netinka, kartais paįvairinimui nieko, bet su kumelėm man bent jau viskas dešimteriopai geriau. Mano subjektyvia nuomone, dėl to kad:

- arkliai apskritai gražesni, patrauklesni, geriau kvepia ir pan. Čia kaip sakiau, kiekvienam savo
- su arkliais galima užmegzti ryšį, jie gali labai prisirišti, tampa draugu, o ne vien tik šiaip gyvuliu
- karvių tos trydos, nu siaubas kažkoks Smile jei netyčia apšiks, bus ŠAKĖS. Jei kumelė tą padarys, tai nieko ten tokio, nukris ir viskas
- šitas punktas susijęs su tuo, kaip aš užsiimu intymiais dalykais. Kitaip nei dauguma, aš tai darau mums abiem gulint. Kai kumelė nuvirsta ant šono, perlendu tarp kojų, tada ji atsikelia, užvirsta, ir prasideda smagumėlis. Su karve tas niekaip neišeis. Prie tupinčios prieiti galima, bet jos beveik niekad nenuvirsta ant šono. Net jei netyčia įvyktų toks stebuklas, vis tiek per tą nesveikai didelį tešmenį pralįsti nepavyktų. O su kumele viskas idealiai, vietos ten yra, galva kaip tik telpa.
- nu ir praktinė pusė. Karvės laikymas būtų sudėtingas dalykas, ir kitiems atrodytų baisiai keista, kad karvė laikoma šiaip dėl kompanijos, jau nekalbant apie tai, kad reiktų melžti dukart per dieną Smile

Manau taip: jei viskas, kuo užsiimi, tai tik užlipimas ant kibiro ir trali vali, tai tada gal ir nėra didelio skirtumo. Su karvėm tas netgi lengviau. Bet jei nori ko nors daugiau, tada kumelė yra n kartų geriau.
nelabai isivaizduoju kaip tu ten su ta kumele sueidavai budamas tarp jos kojų

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Sk. 12 07, 2014 12:08 am

Nu čia mano firminis būdas, kurį atradau prieš 6 metus Smile Nupasakoti nėra taip paprasta, tai pabandžiau schematiškai pakeverzoti ant internete rastų nuotraukų. Tik iš manęs labai nekoks piešėjas, tai save pavaizdavau kur kas mažesnį arklio atžvilgiu, nei yra iš tiesų Smile

Kai kumelė nuvirsta ant šono, įlendu va taip:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Prakišu tarp kojų galvą ir kairę ranką (jei nuvirsta ant kito šono - tada dešinę), kurią pridedu ištiesęs prie pat pilvo. Dar prieš lendant prakišu jos uodegą sau tarp kojų, kad netrukdytų prieiti. O kitą ranką palieku išorėje, nes ji bus po to reikalinga. Kiek pamiegojus, kumelė atsikelia ir gaunasi maždaug taip:

Kadangi kairė ranka buvo pridėta prie pat pilvo, ji atsiduria dabar jau po pilvu prispausta, o galva būna uždaryta kažkur tarp jos šlaunies ir pilvo. O ten laaaabai kvepia Smile Mano organas atsiduria kaip tik po kumelės organu, šiek tiek prispaustas, todėl su ta ranka, kuri liko išorėje, paimu ir įvedu ten kur reikia. Štai ir viskas. Jei kumelė stambi, dažnai iš tokios padėties išsivaduoti beveik neįmanoma, o tai dar labiau veža Smile belieka tik mėgautis. Turiu pripažinti, kad gerai įsivažiavus, pradeda kiek trūkti oro, o jei ateina orgazmas, tada pasidaro visiškai neįmanoma ten išbūti, tai pradedu kaip įmanoma vaduotis lauk, tik ne visada pavyksta Smile Tada tenka palaukti, kol ji vėl nuvirs arba atsistos. Na ir kai stojasi, tai labai stipriai suspaudžia, bet tai trunka labai trumpai, todėl nieko baisaus. Viena kumelė turėjo įprotį su manim ten esančiu atsisėst ant užpakalio ir taip sėdėt kurį laiką, nu tai akys iš orbitų man konkrečiai lipdavo Smile

Čia gal ne kiekvienam tokie bajeriai, bet nieko krūčiau būt negali Smile

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  xaxax69 on Sk. 12 07, 2014 12:33 am

o tai kaip su kumeles pasitenkinimu? nu as niekada su arkliais ir karvem nebandziau. kol kas sunys labai pakankami man bet cia suintrigavo jusu rasomi dalykai. vistiktai kumelei tai irgi turi patikti kad ji prisileistu ir ilgainiui priprastu. vadinasi ji kazkaip orgazma irgi pajunta?

xaxax69

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Sk. 12 07, 2014 9:36 pm

kumelkaitis rašo:Nu čia mano firminis būdas, kurį atradau prieš 6 metus Smile Nupasakoti nėra taip paprasta, tai pabandžiau schematiškai pakeverzoti ant internete rastų nuotraukų. Tik iš manęs labai nekoks piešėjas, tai save pavaizdavau kur kas mažesnį arklio atžvilgiu, nei yra iš tiesų Smile

Kai kumelė nuvirsta ant šono, įlendu va taip:

Prakišu tarp kojų galvą ir kairę ranką (jei nuvirsta ant kito šono - tada dešinę), kurią pridedu ištiesęs prie pat pilvo. Dar prieš lendant prakišu jos uodegą sau tarp kojų, kad netrukdytų prieiti. O kitą ranką palieku išorėje, nes ji bus po to reikalinga. Kiek pamiegojus, kumelė atsikelia ir gaunasi maždaug taip:

Kadangi kairė ranka buvo pridėta prie pat pilvo, ji atsiduria dabar jau po pilvu prispausta, o galva būna uždaryta kažkur tarp jos šlaunies ir pilvo. O ten laaaabai kvepia Smile Mano organas atsiduria kaip tik po kumelės organu, šiek tiek prispaustas, todėl su ta ranka, kuri liko išorėje, paimu ir įvedu ten kur reikia. Štai ir viskas. Jei kumelė stambi, dažnai iš tokios padėties išsivaduoti beveik neįmanoma, o tai dar labiau veža Smile belieka tik mėgautis. Turiu pripažinti, kad gerai įsivažiavus, pradeda kiek trūkti oro, o jei ateina orgazmas, tada pasidaro visiškai neįmanoma ten išbūti, tai pradedu kaip įmanoma vaduotis lauk, tik ne visada pavyksta Smile Tada tenka palaukti, kol ji vėl nuvirs arba atsistos. Na ir kai stojasi, tai labai stipriai suspaudžia, bet tai trunka labai trumpai, todėl nieko baisaus. Viena kumelė turėjo įprotį su manim ten esančiu atsisėst ant užpakalio ir taip sėdėt kurį laiką, nu tai akys iš orbitų man konkrečiai lipdavo Smile

Čia gal ne kiekvienam tokie bajeriai, bet nieko krūčiau būt negali Smile
nu su karve tikrai taip nepadarysi makšties niekaip nepasieksi o tai ar nepatogiau tiesiog tai kumelei stovint užlipt...

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pir. 12 08, 2014 4:05 am

xaxax:

Kad kumelė tikrai ten patiria orgazmą, tai per drąsu būtų teigti, reiktų kur kas ilgesnio įrankio Smile Bet kad kartais reaguoja tai faktas. O kad patinka tai irgi, jei nepatiktų, ji turi daug būdų apie tai pranešti.

zoosex:

Tai daugiausia taip visi ir daro stovint, nors pievoje retai kada ramiai nustovi. Mėgaujas, patinka, ale žengia žingsnį ir vėl viskas iš naujo. Arba tiesiog siūbuot į šonus pradeda iš pasitenkinimo - rezultatas tas pats. Tai realiai daugiau kaip minutę beveik ir nepavyksta. O gulint niekur nenueis, jei nusibos ar nepatiks tiesiog atsistos, ir trukti tada viskas gali ir pusvalandį, ir valandą, ir net daugiau. Rekordas - trys valandos! Nu ir aplamai, aš kiek ne toks kaip kiti, net zoo tarpe Wink Man labai patinka kumelę ant savęs užsivertinėt Smile Be to, ten labai šilta. Netgi kai būna minusinė temperatūra ir kalenu dantimis, įlindus greit pasidaro visai nešalta.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 12 09, 2014 1:11 am

skaitau ir jaučiu, kad čia tas retas atvejis, kada žmogus šiame forume nefantazuoja, o rašo tiesą Smile

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meskis on Antr. 12 09, 2014 3:29 am

meningitas rašo:skaitau ir jaučiu, kad čia tas retas atvejis, kada žmogus šiame forume nefantazuoja, o rašo tiesą Smile
o kodelgi negali zmogus parasyti teisibes ? tik cia gal niekas netiki kad zmogus raso tiesa fisiems tik fantazijos galvoja

meskis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content Today at 3:53 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų