Pirmas ir nepakartojamas zoo nuotykis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Pirmas ir nepakartojamas zoo nuotykis

Rašyti  Isdykelis on Antr. 03 17, 2015 12:00 am

Sveiki taigi papasakosiu pirmutini savo zoo istorija

Isdykelis

Pranešimų skaičius : 4

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Pirmas ir nepakartojamas zoo nuotykis

Rašyti  Isdykelis on Antr. 03 17, 2015 1:01 am

Taigi buvo grazi sauleta diena, man paskambino pazystamas draugas nes tarp skelbimu radau kad jis iesko darbininko sode padyrbeti, na su juo pakalbejas susitareme susitikti i sutarta vieta, atvikes i vieta jau radau ji laukiancio manes masinoj taigi isidau i masina ir mes nuvazevome pas ji i soda, kaip atvykome jis iskart parode ka reikia padyrbeti, plitutes iskloti iki iejimo ir tvora pataisyti nes buvo suluzusi, tai pasakes jis isvaziavo trumpam ir paliko mane dirbanti, kai jis gryzo pamaciau kad jis ne vienas jis atsiveze savo suni buldoga, as iskarto biski issigandau bet draugas pas kuri dirbau sake nebijoti nes suo dresuotas, taigi jis pamate ka padirbau pasake kad siandien uzteks rytoj pabaigsi, as viska sutvarkiau ir uzejau i nama paklausiau draugo kur rasti dusa, jis pasake kur yra dusas as nuejau nusimaudziau ir isejas is duso pamaciau kaip draugas ziuri i mane nuoga as nusigandau bet jis pasake kad viskas gerai, as tada apsirengiau ir nuejau pailseti prie tv su draugu, jis ijunge filma su sex scenomis, as tai pamates susijaudinau ir uzsinorejau pist ir galvojau kaip man pasmaukyti kad jis nematytu atsisuku i ji ir matau kaip jis ziuri i mano tarpukoji, pasislinkes arciau paliete mano daikciuka ir jis iskarto pasistojo as nustebau ir atsitraukiau nuo jo truputeli, draugas prisislinko dar karta ir sako nusiramink juk mes esame vieni ir musu niekas nemato tai juk galime pazaisti, ir jis man per kelnes paliete mano drauguzi ir as jauciu kaip jis vis labiau kieteja ir is to susijaudinimo as jam pasakiau kad sutinku galime pazaisti, mes abu nusirengeme ir as pamaciau jo kota ir dar labiau susijaudinau draugas priejas prie manes paime man uz koto ir pradejo is leto smaukyti o su kita ranka paime mano ranka ir pridejo prie saviskio as jo neapiemiau nes jis buvo storokas ir apie 20 centimetru ilgio, jis paklausia ar nenoreciau kad jis man paciulptu as zinoma sutikau jis pasilenke ir pradejo man ciulpti as is to susijaudinimo greitai baigiau jam i burna, jis nieko nesake atsistojo ir pasauke savo suni maksa ir sake man nebijok nieko nebus jis mane pagulde ant sofos ir liepe savo suniui uzsokti ant manes suo uzsoko ir jis man sako dabar turesi mano suniui paciulpti uz tai kad baigiai man i burna jis paime suns peni ir pradejo smaukyti kol atsistojo jam ir sukiso man i burna ir liepe ciulpti kol suo baigs as ciulpiau gal kokias 10min kol suo baige buvo slykstu ir reikejo nuryti nes draugas nuryjo mano sperma, suo nulipo nuo manes ir draugas priejas prie manes pasake kad jis yra zoofilas, ir jis pagulde mane ant zemes ir pastate suni prie manes ir pakeles mano kojas privede suni prie mano uzpakalio skiles ir ikiso jo daikta i mane o pats atsisedo ant manes ir paemes savo daikta sukiso savo byby man i burna ir pradeja pro ja pisti istraukes peni kaska suniui pasake ir tas pradejo mane kiek galedamas krusti o draugas vel sukiso savo bybi man i burna ir judino mano galva aukstin zemin kol baige man i burna ir liepe nuryti as ta ir padariau nes kitos iseities neturejau, jis nulipo nuo manes ir pradejo smaukyti mano peni o as kaifavau kaip suo mane piso pro uzpakali ir man labai skaudejo tai draugas uzciaupe mane su ranka kad nerekciau ir jauciu kaip suo i mane baige ir draugas istrauke jo daikta is mano uzpakalio ir jis apsikeite su sunimi as suniui ciulpiau bybi ir suo pats net pradejo pist mane pro burna as net springstu nes jo daiktas labai ilgas, draugas baiges manyje istrauke savo pani ir palauke kol suo manyje baigs kaip suo nuleido man i burna draugas ji patrauke ir liepe atsitupti as taip ir padariau o jis pakiso savo bybi man po uzpakaliu ir nuvale sudina sperma, as is to susijaudinimo paimiau jo apspermuota ir biski sudina bybi ir pradejau ciulpti as tada atsistaciau suns poza ir draugas tada pakviete savo suni lad jis padarytu mane suns poza suo uzsokes ant manes pradejo pisti ir labai greit varo net jauciau kaip jo daiktas liecia mano prostata, draugas istraukes savo peni man is burnos ir liepe man jam pasmaukyti as jam smaukiau ir kaifavau ir labai stipriai susukau kaip suo pradejo stipriai pist mane tai draugas sukiso savo peni man i burna iki galo ir jauciau kaip suo jau trecia karta baige tai draugas nuvare suni nuo manes ir toliau judino mano galva kol jis baige, as atsistojau su draugu ir jis man pasake kad niekam nesakys liks tik tais tarp musu. Stai tokia mano istorija, man ji nepakartojama Smile

Isdykelis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Isdykelis on Antr. 03 17, 2015 1:38 am

Taip iseina kad mane isprievartavo mano draugas, bet man uztad patiko ir mes iki dabar susitinkame kad pasimyletume kartais su jo suniu o kartais tik su juo, bet pirmo karto nepamirsiu niekada Smile

Isdykelis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Isdykelis on Antr. 03 17, 2015 2:45 am

Papasakokite jus savasias istorijas

Isdykelis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 04 07, 2015 5:38 am

blin pavarei čia tiek vienu sakiniu visa puslapį prirašei ir su gramatika biški nedraugauji. ir reiktų pačiam žinoti, kad šuo negali tris kartus baigti iki galo per pusvalandį, jei jai susirakinta buvo tai ištraukus bent 3-4 val. šuniui reikia atsistatyt. pafantazanai čia berneli neraudonuodamas..........

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content Today at 3:55 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų