Dydis visu svarbiausia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Dydis visu svarbiausia

Rašyti  astapadukele on Kv. 03 11, 2010 12:17 am

Perdaug nesiplesiu ir neatvirausiu. Tiesiog prisimenu kaip pries keleta metu grizinejome is pajurio. Jau tada norejau sexiuko, nes seniai besimylejau. Taig vaziavome pro visokias Kretingas, kaimus kaimelius... Nusprendeme sustoti nusipirkti atsigerti. Kai kurie likome masinoje, tame tarpe ir as, o kiti nuejo apsiprekinti. Sedejau ir ziurinejau pro masinos langa. Ziurejau i greta esancius laukus ir ten besiganancius gyvulius. Pastebejau gana grazu zirga. Toki juoda juoda... Nezinau kodel, bet pradejau vis detaliau ji nuziurineti, nors anksciau visiskai nekreipdavau demesio i arklius. Pradejau ziureti i jo raumenis ir t.t. Veliau akys pradejo slysti jo raumeningomis kojomis zemiau. Ir kai jis pasisuko sonu, pastebejau jo dideli ir stora peni. Nezinau kodel, gal, kad seniai nesimylejau, bet labai susijaudinau. Mano tarpkojis tiesiog tirpo, o akiu negalejau atitraukti nuo jo penio. Spoksojau ir bandziau isivaizduoti koks jis butu milziniskas jei jam pasistotu. Deja turejome toliau vaziuoti. Taciau visa likusi kelia pries akis vis dar maciau ta pati vaizda - dideli ir stora peni. Grizus namo paciai buvo labai keista, nes niekad nemaniau, jog gyvunas mane gali taip sujaudinti. Gal taip nutiko del jo penio dydzio, nes visad buvau dideliu peniu gerbeja.

astapadukele

Pranešimų skaičius : 1

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Dydis visu svarbiausia

Rašyti  meningitas on Sk. 03 14, 2010 12:00 am

smagu, kad pas mus atsirado merginų Smile
juo labiau, kad pasakojimas regis nuoširdus ir tikroviškas, o ne koks tipo "pamačiau pievoj arklį, pakalbinau, patampiau, paskui jis mane padarė". Dedu autorei pliusiuka.
o štai realybėje nelabai galima su arkliu, tiksliau įmanoma, bet žiauriai pavojinga, nes stopudovai gali įspirt - nuspirt, be to, tie arkliai, kurie laikomi darbui, o ne veislei dažniausiai būna kastruoti. Kas iš to, kad pimpis išlenda, tačiau iš tikrųjų tas pimpis nesukietėja, nes kiaušai tai nurėžti ;(

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

panasus atvejis

Rašyti  Savas on Sk. 08 21, 2011 9:03 pm

Ne tau vienai taip norisi to sexo kad traukia ant nukripimu. Man kai as labai noriu sexo tai tokiu minciu kila kad net paciam baisu darosi. Man karta irgi kai vaziavau traukiniu nutiko panasus nuotikis. Prie kaimo stoteles sustojo traukinys ir ten netuoliese ganesi arklys tai jo kotas buvo islindes iki pat zoles ir kai jis vaiksciojo valgydamas zole jo kotas tabalojo i visas puses ir trynesi i zole ir retkarciais saudavo aukstyn istysdamas visu ilgiu kol acitrengdavo i pilva ir vel nukrisdavo ant zoles. Mes toje kaimo stoteleje stovejome vos minute bet vaizdo kuri pamaciau isimine visam gyvenimui, va tada as visa kelia iki namu kazkur 1valandos kelione masciau kaip noreciau paistvirkaut su tuo arkliu ir jo daikciuku. Man visa kelia stovejo ir vienu momentu vagone neliko nei vieno zmogaus tai ikisau ranka i kisene ir paemes savo daikciuka svelniai ji glosciau. Jis ir taip nuo tokio vaizdo buvo suketejes tai as ji glosciau mastydamas apie arklio peni koks jis didelis, kaip noreciau ji palaikyti rankose, pasmaukyti, jausti jo slankiojancia oda poto paciulpti. Kaip turetu buti sunku ji apzioti. Kaip noreciau isbandyti koks yra jausmas kai toks didelis daiktas lenda i sikna. Kaip toks ilgas daiktas ilindes visas trankytusi i skrandi ir koks turetu buti kaifas kai jis isautu savo sperma tiesei i vidurius, kaip turetu bui malonu jausti jo ciurksles stiprumo suvi i zarnas, beto spermos siluma turetu suteikti didziule palaima tekedama zarnu labirintais. As tai besvajodamas geriau suemiau savo daikciuka ir pradejau greiciau drocinti. Mane jaudino beproto ta fantazija su arkliu, jauduli dar sustiprinavo tai jog as vienas viesoje vietoje ir bet kada kaskas gali ieiti i vagona ir mane pamatyti, todel pastovei dairiausi, bei stengiausi nesukelti itarimo ka as darau. Vienu momentu mintyse svystelejo mintis kaip butu gerai pvz prisiristi prie arklio pilvo, apsizerkti ji kojom ir apkabinti jo kuna rankom, o jo peni susikisti i sikna ir jis taip vaikstinedamas po pieva mane tratintu ilgai ir nobodziai, o mano penis trintusi i jo pilvo serius, kol jo sperma perpildytu mano vidurius ir ji pradetu tryksti is mano siknos per jo didelo ir kieto penio sonus. Man taip fantazuojant isove sperma kelnese. Malonumas buvo nerelus su extrymu nes viskas vyko neiprastoje aplinkoje, todel spermos isove daug ir tokia tirsta, as net jutau kaip ji pripilde mano delna ir nutekejo per kojas. Reikala atlikes apsiziurejau ar nesimato kur slape, su kisenes pamusalu nuvaliau visur kur jutau dregme. Tik spejau susitvarkyti bei apsisluostiti prakaita nes labai suprakaitavau kai netrukus traukinys sustojo stoteleje ir ilipo burelis zmoniu, o as iki pat namu vis ziurinejau i klyna ar nesimato kur prasiverzusi spermos dregme. Kisene tai buvo visa kibi ir slapia. Nors atrode kad pasitenkinau bet vistiek visa kelia masciau apie ta arkli ir buvau susijaudines vel. Gryzes namo susirvarkiau ir vel nudrocinau tolete

Savas

Pranešimų skaičius : 37

Atgal į viršų Go down

turiu ir daugiau

Rašyti  Savas on Sk. 08 21, 2011 9:14 pm

seip kai turesiu laiko parasysiu daugiau nutikimu nes as tikras extremalas man patinka visokie nukripimai ir esu daug nuotikiu turejas, tik nevisi verti demesio, bet turedamas laiko parasysiu nes laikas nuo laiko norisi issipasakoti. Gaila kad cia nedaugalis raso. Seip berasant istorijas as susijaudinu, nes isijauciu ir vel prisimines visas detales dar geriau atkuriu ta situacija ir papildau tuom i ka anksciau nebuvau atkreipes demesi.

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Savas on Sk. 08 21, 2011 9:17 pm

kas svarbiausia nebuciau prisimines tos istorijos jai ne ''astapadukele''. aciu astapadukelei Wink

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content Today at 3:59 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų