KAM ŠUNIUI REIKALINGAS BY*BIS?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

KAM ŠUNIUI REIKALINGAS BY*BIS?

Rašyti  meningitas on Antr. 04 07, 2015 11:12 pm

PAPASAKOSIU NE MANO ISTORIJĄ
Kai buvau vaikas gyvenau glucham kaime, elektra buvo, bet jokio apsvietimo ant kiemo ir taip toliau. Suprantamas reikalas tulikas - šikininkas buvo lauke kas sukeldavo visokiu nepatogumu ypač mažiems vaikams. reikdavo daryt i šikpuodį o paskui kur į kibirą tamsiame koridoriuje, o ne kambary, kad viduje nesmirdėtų. puodas ar kibiras buvo geležinis šaltas, tai labai nepatogu ir nemalonu buvo šikintis, tai visaip stengiausi išvengti kakojimo ir bent tris dienas išlaikydavau. paskui pradėdavo skaudėt pilvą nejuokais jau ir norint nebeišstenėdavau, tada motina arba netoli gyvenanti felčerė darydavo klizma. pritraukdavo klizmelę šalto vandens, praskėsdavo rudają ir įkišdavo muiluotą piršta į rudą šikaną o paskui jau pavarydavo vandens porciją. nežinau kodėl, bet tas makalavimas muiluotu pirštu veikė raminančiai ir pajutau, kad man tas malonu, slapta jau laukdavau, kada tetulė eilinį kartą ateis klizmuoti. bet viskas baigėsi, kaip ir baigiasi visi malonumai. nežinau kiek buvo metų, bet dar bb nestovėjo, kai pradėjau į rudąją kaišioti tušinukus ar tiesiog pamuilintą pirštą, įsivaizduodamas tetą felčerę. paskui mano dėmesį atkreipė šuo, toks bjaurus dvarniaga, pradėjau kaišioti jam į rurą pirštus, tuo pat metu kita ranka kaišiodamas ir sau. liečiau jo apyvarpę, birką, bet ji nekietėdavo, dar labiau slėpdavosi, o šuniui nepatiko ir jis pradėjo manęs bijoti. vieną kartą likęs namie vienas eilinį kartą pradėjau kankinti tą bjaurų šunėką, kaišiojau jam ir sau, paskui paguldžiau jį ant nugaros ir ... atsisėdau ant jo mažos ištrauktos birkos. nepajutau pradžioj nieko tokio, ji net buvo mažesnė nei pirštas, tik norėdamas nulipti pajutau savo rūroje kažką panašaus į riešutą. intuitiviai suspaudžiau rudosios raukus ir jaučiau kaip tas riešutas manyje auga kažką šilto purškiančio į vidų. dar pabandžiau nulipt - nesigauna ir dar po keliolikos sekundžių pajaučiau kažką kieto, spaudžiančio analą iš vidaus. pajutau nerealų norą jodinėti ir staiga kažkas iš mano birkos išbėgo šuniui ant pilvo. pasimečiau, galvojau, kad apsimyžau, staigiai kėliausi, bet šuns varpa kietai įsodinta neleido - šuo supanikavo, pradėjo blaškytis, turėjau jį prispaust ir apkabinus rankom ir kojom nuvirst ant šono. abu kaifavom, po kokių 5 min. pasistanginus šuns mazgas išlėkė lauk kartu su šuniškos spermos porcija, o mano rudąją perštėjo ir maloniai skaudėjo.
tai buvo pirmas orgazmas su tuo bjauriu šunim, vėliau bandžiau pakartoti bet nebesigavo - jam tiesiog nestovėjo birka. pavydėjau kitiems, kurie turi normalius gražius ir didelius šunis, bet deja.... tas šuva gyveno ilgai ir nudvėsė gal 17 metų amžiaus.

meningitas

Pranešimų skaičius : 95

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAM ŠUNIUI REIKALINGAS BY*BIS?

Rašyti  meningitas on Pir. 04 13, 2015 10:48 pm

i privata klausineja ir dar praso visokiu detaliu iš asmeninio gyvenimo. atsakysiu. idomiausias epizodas buvo daryt į rudąją patina, kuris buvo susirakines su kale ir atsisukę šiknomis. paprastai kale stovi ramiai o patinas bando vaiksciot, tai buvo ivarytas i daržinės kampa ir ištratintas pats i rura. kada jis baigineja jo sfinkteris susispaudzia - atsileidzia, tai labai maloniai nuteikia viduje esanti peni. nu tik tratint labai nepatogu ir sakyciau extremalu... Wink

meningitas

Pranešimų skaičius : 95

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Antr. 04 14, 2015 9:09 pm

o patelę teko tratint?

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Atgal į viršų Go down

Rašyti  sharikas on Pir. 06 08, 2015 6:13 am

Pateles tratint gerai tik rujos metu, jos gana netoleruoja kada daromos kada pačios nenori to

sharikas

Pranešimų skaičius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics