Štai ir turiu kumelę

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Štai ir turiu kumelę

Rašyti  kumelkaitis on Pir. 05 04, 2015 7:56 am

Nu ką, atėjo taip ilgai lauktas metas, kumelė jau trečia diena kaip pas mane Smile Išleidau beveik visus pinigus ir įsigijau rūpestį taip sakant Smile Gaila, kad orai tokie prasti, todėl pakolkas su ja matausi pagrinde tik dieną, o dieną užsiimu tik priežiūra arba šiaip būnu šalia, be jokių ten fiti miti. Vis tik pirmąją naktį, palaukęs kol baigs lyti, nuvariau pas ją. Buvo šalta, vėjuota, šlapia, nu nemalonu. Vis tiek praleidau su ja tris valandas, na su ja ir dieną šiaip būnant laikas greitai bėga, nors nieko ypatingo nenuveikiau. Sekso taipogi kaip ir nebuvo. Pabandžiau šiek tiek nuo kibiro, dabar nereikia baimintis, kad kas nors pastebės, jog kibiras ne vietoj padėtas. Juk ir kibiras mano Smile Tik paaiškėjo, kad kiek per žemas tas kibiras, reikėjo pasistiebt. Buvau taip labai simboliškai kyštelėjęs ir tiek. Nors šiaip ji gan ramiai stovėjo, bet vis tiek po kiek laiko ima ir nueina. Na jeigu būčiau norėjęs žūtbūt nuo to kibiro pasantykiauti, tai būtų ir pavykę, bet aš dar labai įvykių neskubinu. Ir vis tiek man labiausiai patinka gulint. Apie pusę keturių ryto ji pradėjo snausti stovėdama, todėl atsitraukiau ir nutariau palaukti, o gal atsiguls. Tačiau praėjo beveik pusvalandis, o ji vis taip pat tebestovėjo vienoj vietoj. Aš jau per tą stiproką vėją ir kalatotis visas pradėjau, tai neiškenčiau ir priėjęs atsiklaupiau iš galo, prisiglausdamas prie tarpkojo ir apkabindamas rankomis šlaunis. Ta greit nubudo ir pradėjo žolę rupšnot, na jau man metas buvo namo ir tapo aišku, kad šiąnakt nepagulėsim. Tai va kaip ir sakiau, nieko ypatingo nenuveikiau, tik tris kranus paėmiau. Taip, apie kranus aš dar čia nieko nepasakojau Smile Žodžiu kai kumelė praskečia kojas, pakelia uodegą, tada ji paleidžia tam tikrą skystimėlį, ir aš tai vadinu atsuka kraną. Ir niekad nepraleidžiu progos, žinoma tik jei būnu su spec. drabužiais, išsimaudyti po ta srove. Taip, keistas aš, nu bet jei patinka, tai ką dabar Smile

Tai tą naktį su pagulėjimais nieko nesigavo, bet šiandien dieną įvyko tai, kas teikia vilčių. Ogi man būnant visai prie pat jos, netgi atrodo kaklą glosčiau tuo metu, ji tik pyst ir atsigulė tiesiai man prieš nosį. Šitas tikrai nustebino, nes arkliai beveik niekad to nedaro, jei būni šalia. Nebent to išmokini. O čia - pati ėmė ir atsigulė. Ir ne dėl to, kad pasivartyt ir atsistot, o tam, kad pamiegot. Visą pusvalandį pragulėjo, nors aš buvau šalia, ir miegojo netgi kai vaikščiojau aplink. Čia buvo jau garantuota proga užsiimt tuo, ką aš labiausiai mėgstu, ir netgi nesunkiai pavyko ją pastūmus nuversti ant šono. Tik kad va buvo dienos metas ir aš su gerais drabužiais. Bet užtat yra pagrindo manyti, kad jei taip atsiguls naktį, tai tikrai bus fiti miti. O kol kas tik pirštą trumpam įkišau, tai jos reakcija buvo "priimanti išskėstom rankom". Manau, būtų ji ten ir ilgiau pagulėjus, bet man jau reikėjo važiuot namo, tai kai nuėjau ir nutolau, tada ji ir atsistojo.

Na, savaitgalis praėjo normaliai, manykim nebus su ja daug bėdų (kol kas šiokių tokių niuansų yra), orai greit atšils ir apturėsim nuostabių naktų su nuostabiais pagulėjimais Smile

kumelkaitis

Pranešimų skaičius : 50

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Štai ir turiu kumelę

Rašyti  zoosex1 on Kv. 05 07, 2015 11:34 pm

tai aukšta jei nuo kibiro net nepatogu paimt smagu pavydžiu tau. po truputi prisipratinsi pamatysi kaip smagiai bus

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pen. 05 08, 2015 8:18 pm

šaunuolis, su tuo ir sveikinam..... nežinau, nesu bandęs nei su kumele, nei su kumeliu, bet manau, kad turėtų patikt. kokioj daržinukėj galima užsiimt, nes jei pievoj, vis tiek svetima akis gali pastebėt. ar mažai naktimis besivalkiojančių? ......

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Št. 05 09, 2015 12:04 am

pievoje butu sudėtinga nebent jau ją prisipratinęs gerai

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Št. 05 09, 2015 1:01 am

Nėra jokios daržinukės, ji gyvena pievoje už 3-4 kilometrų nuo namų. Tai dabar važinėju pastoviai rytais ir vakarais. O sudėtingo nieko kaip ir nėra, tereikia tik vienintelio dalyko, kad atsigultų. Naktį nelabai jaudinuos dėl pašalinių akių, tose vietose esu praleidęs daugybę naktų ir žinau, ko galima tikėtis. Be to, ir vietą parinkau atokesnę. Ir dar, kumelė pirma pastebi bet kokį judantį padarą, jau ne kartą tuo įsitikinau. Va lyg užvakar vakare, jau temstant su ja buvau, tik ji galvą pasuko, paėjo porą žingsnių ir žiūri susidomėjus. Žiūrėjau žiūrėjau ir galiausiai pamačiau, kad ten lauko keliuku pora žmonių eina. O dar prieš tai kai kažką pamatė, tai aš visai nieko nepastebėjau.

O pratintis tai kaip ir nieko nebereikia, ji paskui mane pati seka, jei tuo metu nebūna užsiėmusi žolės šlamštimu. Kartą atvaręs radau, kad ji ištraukė kuolą, tai pati atėjo pasitikti, nu ir vesti jos atgal net nereikėjo, pati nusekė. Kiekvieną vakarą, kaip ir priklauso, aš ją su šepečiu iššukuoju, o ji lydosi iš pasitenkinimo. Žodžiu, draugaujam.

Dar vieną naktį buvau su ja praleidęs, kai rasiu laiko papasakosiu keliais žodžiais. O dabar jau tuoj vėl varysiu pas ją į vakarinį pasimatymą, bet naktį ir vėl teks praleisti, nes bus šalta blyn...

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Št. 05 09, 2015 9:50 am

Jo, kumelė jau tikrai prisirišus. Kai ją palieku, pradeda lakstyt ir šokinėt, o dabar dar ir sužvengė.

Tai savaitės vidury buvo viena labai šilta naktis, čia prieš tą lietų visą. Sakau griekas būtų neaplankyt. Irgi vėjuota buvo, bet nu taip šilta, su marškiniais visą laiką išbuvau. Ir dar žolė visiškai sausa, retai taip būna. Šiaip didesnę laiko dalį ir vėl nieko ten ypatingo nebuvo, tik pabaiga buvo kiek kitokia. Kol aš su ja buvau, pasitaikė po kojomis toks aukštas kupstas, pabandžiau ant jo atsistojęs kažką nuveikt, tik kupstas ne kibiras, nepastatysi kur nori. Beveik pavyko kumelę taip pareguliuot, kad nuo jo viskas gautųsi, bet paėjo truputį per toli, todėl vos vos neatsiekiau. Na kai ji vėl pradėjo atsistojus snūduriuot, iš pradžių pasitryniau prie galinio tarpkojo, šį kartą stovėjo kaip įkalta ir nesibudino, po to dar nosį jai tarp lūpų įkišau, į dantis pasitryniau, o ta snaudžia ir pofik. Nu galiausiai sakau, reik dar tą kibirą pabandyt. Tai iš pradžių ir vėl kaip visada, tik kažkiek įeinu, ta net ir snausdama žingsnį pažengia ir toliau kimarina. Nors vėliau jau pradėjo stovėt itin ramiai, ir bent 10 minučių niekur nežengė. Per tą laiką galėjau užsiimti be jokių kliūčių, tik kaip sakiau žemokas tas kibiras, tai nebuvo itin patogu. Vieną kartą taip labai aktyviai pavariau, ir ta sureagavo taip susitraukdama. Po kelių minučių vėl tas pats pasikartojo, ir iškart po to ji paėjo kelis žingsnius ir... atsigulė! Va čia tai netikėtumas! Tai jau aš nieko nelaukdamas irgi priguliau iš galo, dar truputuką ten pasantykiavom, tada pabandžiau prišliaužęs iš šono ją paverst, kad atsigultų šonu ištiesdama kojas. Tas pavyko, bet prie užpakalio grįžt nespėjau, vėl tuoj atsikėlė. Na, šį kartą giliai miegot matyt nenorėjo. Ai, ir taip daugmaž pralindau tarp kojų, prisiglaudžiau prie tos itin kvapnios ir šiltos kūno dalies ir dar pabandžiau santykius. Tik kai ji nenuvirtus, nepavyko pakankamai pralįsti, todėl atsiekti buvo sudėtinga, analiniams pats tas, bet jų dar nenorėjau. Tai taip dar ne itin patogiai, bet vis tiek dar šiek tiek pavariau, tik ji neužilgo atsistojo. Kai aš taip nepilnai pralindęs ir stojasi, tai gali būti nelabai kas, būna kad sprandą labai nuspaudžia su pasturgaliu, todėl kai tik pradėjo stotis, pabandžiau greit ištraukt galvą lauk. Na ištraukt nespėjau, pasturgalis jau buvo nusileidęs, bet kai stojosi, niekur nenuspaudė, čia kaip kada pataiko. Tai pagulėjimas trumpas buvo, vos 10 minučių, ir nepavyko įsitaisyt visiškai pilnai tarp kojų, nu bet ir tai jau pažanga.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Št. 05 09, 2015 4:46 pm

jo tas kai įstačius ji pradeda susitraukinėt labai jaudinantis dalykas nežinau kaip pas kumelę kie matęs video tai labai stipriai jos susitraukinėja. kiek teke su karvėm tai kai gerai užvarai irgi pradeda sutraukinėt tada jau sunku atsilaikyt Smile

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pir. 05 11, 2015 3:34 am

Dar vieną naktį praleidau. Buvo labai šalta, nusivežiau termometrą, tai pabaigoj vos +1 rodė. O kumelė tokia šiltutė, taip malonu prisiglausti. Persirengęs padėjau kibirą jai prie galinių kojų, bet nelipau ant jo, o atsisėdau parūkyt palei uodegą. Ta biškį dar pasidavė atgal ir įsirėmė su tom kojom į mane, o dar po kiek laiko dar žengė atgal, pradėjo tas kojas visaip kilnot ir peržengė Smile Nu tai dabar sėdėjau ant kibiro jai po pilvu ir rūkiau toliau Very Happy Bet po to išlindau per šoną, nes ji gali tas kojas pradėt kilnot ir biškį apmindžiot arba su kanopa per makaulę užvožt (buvo jau taip). Na po to valandą laiko nieko ypatingo neveikiau, tiesiog leidau laiką, glausčiausi prie šiltų jos kūno vietų ir pan. Užsiėmiau dar ten visokiais dalykais, kaip paėmimas už kojos (čia reikalinga kanopų priežiūrai) ir t.t. Tai valandai praėjus ji vėl pradėjo kimarint, o aš tikėtis, kad gal ji atsiguls. Nu bet jau kaip pastebėjau, ji bent pusvalandį šitaip praleidžia, o po to arba pradeda šlamšt žolę, arba atsigula. Et, būtų jos nors dvi, tai kol viena ten kimarina, galima būtų pas kitą kažką nuveikt. Bet dviejų jau negaliu sau leisti, tai tiesiog laukiau, kartais pasiglamonėdamas dar iš galo. Tai praėjo daugiau nei pusvalandis, kol ji vėl paėjo porą žingsnių ir šlept jau guli. Iš vienos pusės, norėtųsi kad ji dažniau prigultų, bet iš kitos tai labai gerai, kad ji gulasi nepaisant to, kad aš šalia būnu. Kiek yra tekę su tom kumelėm būti, tai tikrai reta kuri va taip atsigula būdama šalia. Nu ką, tai aš greit iš galo įsitaisiau, uodega tarp kojų, galva jai prie šlaunies ir pradėjau trali vali. Net ir taip iš išorės prisiglaudus jau nebuvo šalta, bet aš labai norėjau pagaliau normaliai įsitaisyti jai tarp kojų, va tada tai būna super. Tik reikėjo kad ji nuvirstų ant šono, o ji niekaip to nedarė. Šį kartą nutariau pats jos neversti, o tai gal dėl to ji aną kartą greit atsistojo. Nu bet kaip nevirsta taip nevirsta, buvo gal tris kartus giliu miegu užmigus, pradėjo visaip krūpčiot per miegus, aš jau santykius aplėtinau, po to ir visai baigiau, tiesiog laukiau ar nuvirs ar ne. Nu tai praėjo vėlgi daugiau nei pusvalandis, kol galų gale ji pagaliau nuvirto ir ištiesė kojas. Yes! Mikliai pralindau, šitą tai jau moku, nu ir įsitaisiau. O ji gal tik kelias sekundes taip pabuvo ir atsikėlė vėl, bet jau dabar atsidūriau jos neapsakomai šilto ir kvapnaus tarpkojo glėby. Biškiuką ten trūko vietos, nu čia nieko nuostabaus, jai dar reikia paaugti, va kai visiškai suaugs po poros metų, tada tai bus idealiai. Bet šita geriausia dalis truko labai trumpai, ne daugiau kaip porą minučių, vos spėjau santykius atnaujint, ir kumelė atsistojo. Nu tokioj padėty jau niekaip negaliu išvengti spustelėjimo pasturgaliu, orą iš plaučių išstūmė, bet apskritai beveik nieko nepajutau. Kažkaip vienos kumelės linkusios labai stipriai suspausti kai stojasi, atrodo perpus sulaužys, o kitos sugeba taip atsistot, kad nieko net nesijaučia. Ir čia net ne nuo svorio priklauso, gali mažesnė labai suspaust, o didesnė ne. Tai panašu, kad manoji iš tų, kurios labai nespaudžia, tai ir gerai. Žodžiu, dar vienas kartas, dar truputį geriau sekės, nors ir vėl norėjosi geriau, kad ilgiau duotų tarpkojy pabūt, ir kad greičiau nuvirstų. Nu jei taip visada po truputį geriau seksis, tai greitai bus visai gerai. Vėliau turbūt kiekvienos nakties neaprašinėsiu, nes pagrinde būna vienas ir tas pats. Tai nebent įvyks kas įsimintino.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 05 12, 2015 7:08 pm

gražiai temą dėstai, dabar suprantu, kad be fantazuotojų ir dročintojų spermos užspaustom smegenim dar yra tokių, kurie vadinami rus. "zveroliuby". Tai yra būtent tai, ką aprašai pats...

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pen. 05 15, 2015 4:09 am

Apturėjau dar dvi naktis, ir kol kas tendencija tęsiasi, kuo toliau, tuo po biškį geriau.

Pirma naktis tai iškart prasidėjo nuo nuotykių, kurie man visiškai nepatiko. Kai ateidinėjau, kumelei kažin kas susišvietė, gal nepažino, tai dar nespėjęs jos pamatyt išgirdau tolstantį žvangesį. Ach tu, ištraukė kuolą ir nurūko. Dar labai nepergyvenau, galvojau nubėgs šimtą metrų ir sustos, tada parsivesiu. Ale va kad nieko panašaus, einu einu ir niekur nematau, dar tik kartą kitą kažkur toli sužvangėjo ir viskas. Pasirodė, kad ją matau, bet ten kažkokia krūva tik arime buvo. O jos nė kvapo. Vo čia tai jau tikrai sunerimau. Tai kaip ją dabar tamsoj reiks rast? Nieko sau, kaip rūko ir nurūko, net pamatyt nespėjau. Ir ką aš dabar žinau, kaip toli ji bus nugrybavus? Blecha, braidžiojau po šlapią žolę, batai tokie darbiniai net nutrynė pirštus, pusę kilometro nuėjau ir niekur nematyt. Visas susinervinęs nuėjau iki lauko keliuko, sakau juo pagrįšiu kiek ir tada vėl nersiu į pievą. Ir eidamas keliuku pagaliau pamačiau jos siluetą. O ji irgi ant keliuko sau stovi ir tarsi laukia kol ateisiu pasiimt. Dar iš toli pradėjau balsu ją šaukt, kad tik vėl nenusibaidytų kur. Bet viskas dabar jau buvo gerai, atėjęs kiek patryniau, pakasiau, į vieną ranką paėmiau lenciūgą, su kita laikiau jo kitą galą ir pradėjau vestis atgal. Tai čia jokių problemų nekilo, ji ramiausiai sau ėjo šalia, netgi kiek paskubėdama, kartais nelabai net spėjau paskui. Tik kai jau buvom beveik parėję, ji kažko vėl sunerimo, vos vėl nepradėjo lakstyt, bet atrodo pavyko nuramint. Fuu, nors neteko visą naktį blūdyt ir laukti kol prašvis. Dabar gavosi geras pusvalandis ieškojimo plius kol parsivedžiau, žodžiu laiko dar liko ir su ja pabūti. Tik po tokių jos pasilakstymų jau galvojau, kad greitai nesiguls ji, ir liksiu šį kartą nieko nepešęs. Išties ji nerodė tokių ketinimų, nors galiausiai vis tik pradėjo snūduriuot stovėdama. Ilgai taip snūduriavo, o man jau laikas į pabaigą, jau susitaikiau, kad nepagulėsim. Ir jau kai beveik ruošiausi varyt namo, pagaliau ji paėjo ir atsigulė. O jau beveik 4 valanda ryto, nu ką sakau, reik vis tiek šiek tiek pagulėti, juk nepraleisi progos. Šį kartą ji atsigulė ant kairio šono - pirmą kartą taip. Jau seniai pastebėjau, kad nemažai daliai kumelių yra nemažas skirtumas ant kurio šono jos atsigula. Ant vieno šono gali visai prastai sektis, gali nevirsti, gali atsistot dėl menkiausios smulkmenos ir pan., o ant kito viskas gali eitis labai gerai. Ir daugumai (bet ne visoms), su kuriom turėjau reikalų, tas tinkamas šonas ir yra kairysis. Aš netgi ir sakau, kad atsigulė ant gero šono, arba ant blogo. Tai panašu, kad ir maniškė ne išimtis, nes prieš tai du kartus gulėsi ant dešinio, pirmą kartą visai į tarpkojį nepatekau, antrą kartą pavyko, bet labai trumpam, tuoj atsistojo. Užtat dabar buvo visai kitaip! Na iš pradžių dar ilgokai nevirto, tiesiog santykius apturėjau iš galo prisiglaudęs ir tiek. Bet žiūriu kad jau po keturių, nu reik kažką mislyt, tai atsikėliau ir iš šono ją paverčiau, kad ištiestų kojas. Iš pradžių nelabai norėjo, bet greit pasidavė ir nuvirto. Aš tada grįžau iš galo ir staigiai šmurkštelėjau pro kojas. Ir vos vos suspėjau, ji kaip tik tuo metu ir atsikėlė. Dar taip ne visai gerai spėjau įsitaisyt, bet jau buvo taip, kaip aš mėgstu. Atnaujinau santykius, galvodamas, kad ji tikriausiai ir vėl tuoj atsistos, ir kad dabar gal ir nuspaus gerokai. Bet ne, ji nė nemanė stotis, netgi pati pradėjo nuvirtinėt ant šono, leisdama man geriau įsitaisyti. Nors ir nepakišau rankos giliau po ja (tada ji konkrečiai užvirtinėtų), nors dar matosi, kad jai reikia dar pastambėti, kol gausis taip, kaip kadaise su kitom, bet čia jau buvo geras, čia jau buvo tikras pagulėjimas, kuris truko gerokai virš pusvalandžio. Galop jau pamačiau, kad pusė penkių, ir kad jau nu tikrai metas baigti, dar pralindau visas pro jos galines kojas kai ji nuvirtus buvo, pabuvau iš priekio, galvą pasidėjęs sau ant kojų, na šiaip dar pasimaliau. Kai ji atsikėlė, atsistojau apžergdamas jos nugarą, ji dar pabandė virstelt, greit atsikėlė vėl, ir tik tada jau susiruošė stotis. Tai kadangi buvau ją apžergęs, tai ir mane pasikėlė kartu. Na aš tuoj nulipau, dar ten paskutiniai pasiglamžymai ir jau skubiai susiruošiau namo. O kai nueidinėjau, ji dar ir sužvengė. Nu kokia žiauri pradžia, bet užtat kokia gera pabaiga! Labiausiai džiugina tai, kad ji visada atsigula (tik pirmą kartą to nepadarė), ir dar tai daro prie pat manęs. Čia yra pagrindinės savybės, kurių aš noriu iš kumelės, ir labai bijojau, kad nusipirksiu, o ji to nedarys. Bet kol kas šiuo atžvilgiu viskas čiki, ir santykiams visiškai neprieštarauja, ir netgi visai mėgaujas, kartais sureaguodama. Jau pradedu tikėti, kad mano grandiozinis planas (kaip išsirinkti tinkamą kumelę) pavyko. Nu apie kitą naktį gal kitą kartą, ten irgi yra ką papasakot.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Antr. 05 19, 2015 9:33 pm

galėtum ja ir pasidalint Smile Embarassed

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Tr. 05 20, 2015 4:09 am

Kol pats neturėjau, t.y. beveik visą laiką iki šiol, irgi galvodavau kaip gerai būtų jei kas pasidalintų. Bet nepuoselėjau dėl to jokių iliuzijų. Dabar kai turiu... iš principo aš kaip ir ne prieš būčiau pasidalinti, bet tik su tuo, ką labai labai gerai pažįstu ir galėčiau 100% pasitikėti. Tačiau tokių nė vieno nepažįstu.

Visai nėra laiko aprašymams, dvi naktys buvo ir gal šiąnakt varysiu vėl. Nu gal labai trumpai. Vieną naktį ji atsigulė net tris kartus. Pirmą kartą ant to "blogo" šono, dar ten kažkoks kalniukas trukdė prieiti, tai nepatogiai, bet vis tiek priėjau ir santykius pradėjau. Bet po keliolikos minučių ji labai staigiai atsistojo. Pasirodo, šernas netoliese prabėgantis sutrukdė. Tačiau mano nuostabai vos po 5 minučių ji ir vėl atsigulė, nepaisant to, kad netgi už pasturgalio jai laikiau. Vėl ant to paties šono, šį kartą kiek ilgiau pagulėjom, bet iš principo buvo tas pats, ji nenuvirto ir po kiek laiko atsistojo. Bet vėl tuoj snaust pradėjo, aš atsiklaupiau po jos galiniu tarpkoju, įsiremdamas į tą kvapniąją ir šiltąją vietą ties tešmeniu. Su karve tas nelabai pavyktų Smile Po to pradėjau galvoti, jei ji sumanytų vėl atsigult, tai ar spėsiu pasitraukt, būtų ne kažkas jei ant manęs užvirstų. Bet ji to nepadarė, vėliau išlindau, ir tada ji vėl porą žingsnių paėjo ir bumpt vėl guli. Šį kartą jau ant gero šono. Nu tai dabar jau rimtai pagulėjom, viskas kaip priklauso, ir daugiau kaip pusvalandį. Jau nepamenu ar ją paverčiau, ar ji pati nuvirto, bet tai įvyko ir aš įlindau kur priklauso. Tai jau atvariau santykių sočiai, ir gan intensyviai, ji ten konkrečiai visa lingavo. Vis tik dėl jos dar ne visai pilno dydžio atsiekti nėra baisiai patogu, reikia į priekį kiek pasiduot, o šiaip normaliai tai ties išeinama anga mano aparatas būna. Nu tai pagalvojau, reikia ir analinius pabandyt. Tai labai neblogai irgi ten gavosi. Po to vėl grįžau prie tradicinių, dar pabandžiau aktyviai, nu ir galiausiai atėjo pagaliau orgazmas. Uuuuch. Pirmas šiais metais. Kaip visada tokiais atvejais, po orgazmo pasidarė labai sunku ten tarpkojy išbūti, todėl pradėjau vaduotis lauk. Pirmiausia kažkaip išvadavau galvą, o tada prispaustą ranką staigiais trūktelėjimais po truputį irgi išlaisvinau. Oi gerai. Dar ten apie ją kiek pasimaliau, na jau buvo po keturių, laikas varyt, tai atsistojau, nuėjau nuo jos, ir tada ji atsistojo. Po gulėjimo paprastai greitai pareina kranas, ne išimtis ir dabar, priėmiau taip sakant dušą ir dar kokią minutę pasiglamonėjęs jau susiruošiau namo. Jo, čia vadinas keliais žodžiais gavos.

O kitą naktį tai labai nusivėlinau, jau suabejojau varyt ar nevaryt, nes mačiau kad tik pora valandų galėsiu praleist. Bet vis tiek nuvariau. Tai kaip visada iš pradžių šiaip laiko leidimas ir tiek, laukiant kada ji atsiguls. Tik ji vis nepradėjo snaust, jau galvojau neatsiguls arba tai padarys per vėlai. Ir vėl ji kiek nustebino, nes visai nesnaudus šį kartą paėmė ir staigiai atsigulė, kol aš už poros metrų pats kraną leidau. Nu tai gerai, tik kiek nusivyliau pamatęs, kad ant blogo šono. Nu bet šį kartą buvo tikrai įspūdingai. Tiesa, ji ilgai vis nevirto, man ir vėl ten nepatogu labai atsiekt, visai prie pat žemės ir vėl kažkoks kalniukas maišė. Bet po kažkiek laiko ji teikėsi nuvirsti, man dar nepavyko iškart pro kojas pralįst, nes labai suglaudė ir netilpau. Na tai su ranka vieną pakėliau ir vis tiek prasispraudžiau. Ir kai ji atsikėlė, tai labai gerai ten gavosi, prisiplojau prie kvapniosios dalies kaip reikiant, ir bliamba uždarė ji ten mane patikimai. Ir taip laikė tikrai ilgai, aš jau ten atsisantykiavęs, jau pradėjo visur spaust, pasidarė nepatogu, bet nieko dar galėjau išbūti. Buvo ji dar nuvirtus, bet nelindau lauk, sakau dar kartą reikia užsiversti. Tai dar ji atsikėlė, užvirto, ui kaip vėl ten prisiplojau, tik dabar jau gan greit vėl pasidarė sunku ten tvert. Ir brač, dabar jau niekaip nebeišeina išsivaduot. Nu niekaip. Žodžiu spurdėjau ten visaip kol ji pati teikėsi vėl nuvirsti. Tai tada jau pralindau visas ir išlindau į priekį. Tada apsisukau ir dar į galini tarpkojį galvą padėjau, vieną ranką padėdamas prie pilvo. Tai kai atsikėlė irgi buvo kietai, labai nespaudė, nu nemokėsiu čia nupasakot. Dar vėliau jos sprandą ant savęs užsiverčiau, galvą paglamonėdamas, ai nors ir be orgazmo (šiaip man jis retai kada ateina), bet buvo tiesiog WOW. Ir pragulėjom net valandą ir dvidešimt minučių. WOW. Varydamas namo vis kartojau ir kartojau: WOW kumelė. Nors niuansų, kaip sakiau, su ja yra, pradeda rodyt šiek tiek charakterį, taigi gali būti, kad bus su ja bėdos. Pagyvensim pamatysim.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pen. 05 22, 2015 12:36 am

blin, niekad negalvojau, kad rasiu lietuviškai šitokius dalykus aprašyta. dročintojams tai per mažai detalumo, bet normaliai sveiko proto žmonėms - kaip tik, viskas aišku, suprantam ir tikra. Pliusas!!!
o dėl dalinimosi, čia ne tas atvejis, čia jau beveik kaip merga ir net sakyčiau daugiau. tik siūlau visus tuos kalnelius sulygint, kad kada nepatogiai kapitaliai neprispaustų Very Happy
su kumele, su arkliu nebandęs, negaliu dalintis patirtim.

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pen. 05 22, 2015 7:58 am

Po dar vienos praleistos nakties galiu pasakyt, kad aš tiesiog spangstu nuo jos Smile Atėjus laikui vėl atsigulė, nu ir ką, dabar dar kiek ilgiau, jau pusantros valandos išgulėjo. Tai ir vėl buvo viskas kas priklauso, o kai nusibodo(!) pradėjau visokiom ten pozom tarp tų kojų landžiot, įskaitant ir ganėtinai rizikingas, pvz kai mano visas kūnas jai prie pilvo, o pro galines kojas link užpakalio prakišta galva su rankom. Tada kai atsikelia tai taip užvirsta, kad maža nepasirodo, bet jei sugalvotų tokioj padėty dar ir atsistoti, tai dar snukį su pasturgaliu gerai papresuotų. Yra taip porą kartų kažkada buvę, bet baigėsi gerai. Bet ši kumelė kai pabandė atsikelti, vėlgi dėl stambumo stokos jai ten nelabai dar gavosi užvirsti, tai tiesiog vėl nuvirto ir toliau miegojo sau. Po to buvo geras, kai taip užsisapnavo, kad pradėjo galinėm kojom maskatuot, vos ne įsivaizduojamai bėgti, o ten tarp jų aš irgi visas maskatuojamas. Ir dar taip juokingai sužvengė porą kartų, kai nemiega niekad nesu taip girdėjęs. Nu pas ją tokios tendencijos, kad kai atsitupia, tai iš pradžių ilgai nevirsta, po to pradeda virtinėt, o galiausiai jau kai nuvirsta tai taip duoda miegot, kad atrodo niekaip neprikelsi. Gali kilnot kojas, galvą - dzin. Atsiguliau jai ant sprando, po to visas išilgai jos kūno įsitaisiau - kad nors ką, jokios reakcijos. Nu čia pasaka tiesiog, visai kaip senais gerais laikais, tik tada buvo daugiau kumelių, buvo įvairovė.

Dėl prispaudimo kapitaliai nepatogiai, tai visko yra buvę. Dar prieš beveik kokius 15 metų buvo nutikimas, vienintelis toks per visą mano "karjerą". Užtikau tupintį jauną eržilą, priguliau šalia, nieko ten nedariau, dar tuo metu nelabai man pavykdavo su tais gulėjimais. Na tas eržilas gan greit pradėjo stotis, aš dėl visa ko kiek atsitraukiau, ir tada... taip greit viskas įvyko, kad nespėjau net susigaudyt. Jis vietoj to kad atsistotų, kažkodėl nudribo vėl ir iškart persivertė per nugarą tiesiai per mane! Gerai, kad ant galvos nepataikė. Tik žiūriu, kad jis guli ant šono, mano visa dešinė koja po juo, prispausta beviltiškai, o priešais jo užpakalis. Nu galvoju, vo čia tai geeeras. Bet tą koją prispaustą tuoj TAIP pradėjo mausti, pabandžiau patraukti, aišku nieko nepavyko, tik labiau skaudėt pradėjo. Čia jau išsigandau - o kas dabar bus? Nes išsilaisvint dabar galima tik jam atsikėlus (ant manęs!) ir atsistojus. Kaip sakiau, su gulėjimais dar patirties nelabai buvo, tai nežinojau, kas man bus kai jis tą padarys. Dar laukiau laukiau, bet jau visai neįmanoma buvo tvert, tai ėmiausi veiksmų - čiupt jam už užpakalio, jis greit sureagavo ir atsistojo. Tai šitoj vietoj nieko baisaus neįvyko, šiek tiek spustelėjo ir tiek. O tos kojos kurį laiką visai beveik nejaučiau.

Jau vėliau, maždaug prieš 5 metus, kai jau gulėdavau su kumelėm išsijuosęs, buvo viena kuri kartais begulėdama imdavo ir persiversdavo per nugarą į kitą pusę. Tai jei aš būdavau tarp kojų, tai irgi skrisdavau kartu. Esmė tame, kad kai ji būdavo aukštielnika, aš būdavau ant jos, rankomis apkabinęs šonus. Tai kai kiton pusėn virsdavo, pagaudavo ranką ir ją visą prispausdavo dar gulint ant šono. O tada kai atsikelia, tai nenustumia kaip paprastai, nes ranka jau po ja, o konkrečiai užvirsta, maigydama ten visokiais kaulais. Ranka net išlenda kitoj pusėj, spaudžia taip kad einana, ir padaryt negali NIEKO. Tik tikėtis kad greit nuvirs ir tą ranką po truputį pavyks išlaisvint. Pirmą kartą tai maniau, kad paskutinioji tuoj ateis, bet po to pripratau Smile Su maniške dar tokio bajerio nebuvo, bet visko gali būti.

Vienu žodžiu, jei ruošiesi voliotis su 500-800 kg sveriančiu padaru, tai būk pasiruošęs viskam Smile Po paskutinės nakties gerokai abu šonus maudžia, nors nieko labai ypatingo ir nebuvo, tiesiog tarp kojų kartais suspausdavo.

Nu ir nuotraukytė Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pen. 05 22, 2015 3:55 pm

Nu čia jau aukštasis pilotažas, o ne šiaip sau zoo... vis norėjau papezeti, kad geriau ponis (mažiau svorio), bet tamstai geriau žinot Twisted Evil  pačiam tik kažkaip reikėtų pasigalvot dėl fotkinimo intymo, nes prapuola nepamirštamos akimirkos praleistos kartu. bet, matau, kad gyvenimas kaip paukščio, naktis su diena sumaišyta, matyt į darbą anksti nereik keltis.
o dėl fokinimo / filmavimo pagalvok, gal zoosex čia būt pagalbininkas?

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pen. 05 22, 2015 9:37 pm

fotiką turiu profesionalų tik kažin ar kas norės kad svetimas būtu Very Happy kartais pagalvoju na tikrai jaudintų jei kas užfiksuotų visą procesą kai raguotąją užgulu Embarassed bet koks turėtų būti pasitikėjimas didelis ... o jei matyčiau kaip jis kumelę daro tai kaip susilaikyt neprisijungus Very Happy

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Št. 05 23, 2015 3:17 am

Fotkintis ar filmuotis tai tikrai nesinori. Nėra kompromato - mažiau rūpesčių Smile Nors... gal ir galima būtų bendrais bruožais nusifotkint, kaip ten atrodo tūnojimas tarpkojy. Man ir pačiam įdomu, kaip ten iš šalies atrodo Smile Padaryt šitą galiu ir vienas. Nežinau, gal net šiąnakt pabandysiu.

O gabaritai kumelės reikia kad būtų kuo didesni. Visi geriausi pagulėjimai buvo būtent su stambiom. Užtai ir pasirinkau tokią, kuri turėtų užaugt stambi.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Št. 05 23, 2015 7:02 am

nu va, itariu kad susitarsit kaip ir Wink
abu esat didelių pizokų gerbėjai, rasit bendrą kalbą Very Happy

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Št. 05 23, 2015 10:16 pm

Nu kas per šūdas, kada tos naktys šiltesnės ateis pagaliau. Šiąnakt buvo 0, šalna konkreti, kibiras visas net apledėjo. O šiaip ėjosi neblogai, atėjus laikui kumelė kaip pagal grafiką atsigulė ir pragulėjom valandą. Kaip įprastai, ji iš pradžių tiesiog tupėjo ir neketino nuvirsti, gal beveik pusvalandį taip, aš bandžiau ir taip atsiekti ką reikia, bet šį kartą labai nesisekė. Nu tai tiesiog laukiau, ir galiausiai ji teikėsi nuvirsti. Labai trumpai, gal tik 10 sekundžių, bet man užtenka 3 kad spėčiau įsitaisyt kaip priklauso Smile Nu tai va įsitaisiau, ji greit atsikėlė vėl, ir jau blyn kaip apglėbė konkrečiai, supakavo visiškai. Taip buvo gerai, kad santykiai, kuriuos jau dabar gerai pradėjau, tuoj pradėjo kabinti ir netikėtai greitai davariau iki orgazmo. Vo, jau antras. Nu ir kaip visada - išsikvėpus nebeįmanoma ten išbūt, reikia žūtbūt išsivaduoti. A vat šį kartą figuški. Kaip sakiau, apglėbus buvo taip, kad nepakrutėsi, nu ir viskas, išsikapanot neįmanoma. Net nepamenu tokio atvejo, kad po orgazmo daugiau kaip 10 minučių ištrūkt negalėčiau. Paprastai arba pats išsikapanodavau, arba kumelė greit nuvirsta arba atsistoja ir išvaduoja. Nugi dabar visaip bandžiau jai pasturgalį stumdyt, net balsu prašiau kad paleistų Smile A jai nors kas. Jei būtų šalia buvęs zoosex, būčiau prašęs kad nuverstų bo nebegaliu daugiau Smile Nu po tų baisiai ilgų 10 minučių ji galų gale nuvirto, tai aš jau pralindau daugiau, ir kai vėl atsikėlė jau nebespaudė niekur. Dar ten visaip su ja pasivoliojom, kol ji atsistojo.

PS. A, prisiminiau, prieš 4 metus buvau irgi panašiai strigęs, tik tada galvą ištraukt pavyko, o ranka pastrigo. Irgi pasturgalį visaip bandžiau kilnot, o kumelė sau snaudžia ir pofik. Tik ana kumelė buvo gal pusantro karto stambesnė.

Paskutinį kartą redagavo kumelkaitis, Tr. 05 27, 2015 2:51 am. Redaguota 1 kartą

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Pir. 05 25, 2015 2:52 pm

dailus piziokas ir didelis Embarassed uch kad taip ..... bounce

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 05 26, 2015 7:05 am

Nu tai nesilaužykit kaip celkos, susikoperuokit gi.... buteliuka perlaušit kartu bus šilta Smile o ir jstoriju bus dvigubai daugiau... gal

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Tr. 05 27, 2015 2:56 am

Ai nuotraukas ištryniau. Nėr čia ko kompromatų laikyt Smile Praėjusią naktį vėl buvau, bet jau čia nėr ką pasakot, viskas standartiškai Smile Vis tik džiugina, kad ji kiekvieną kartą kaip laikrodis gulasi panašiu metu.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  xaxax69 on Tr. 05 27, 2015 4:40 am

ne nu siaip dekui dekui uz fotkes. - vis kazkas idomiau. apskritai tai fig ten kas ka iziuretu kad kompromata daryt is to.. bet is esmes dekui uz tai kad kazka bent cia paskaityt jauyra. be abejo labai smalsu ir klausimu visokiu pilna bet nenoriu uzverst.. lauksiu tolimesnes istorijos sekos.

xaxax69

Pranešimų skaičius : 22

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Tr. 05 27, 2015 10:07 pm

tai tose fotkėse nieko nesimatė, ką galima pavadint kompromatu...

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Kv. 05 28, 2015 12:51 am

Nu kaip ir nesimatė. Bet tam tikras detales atskleidžia, o per ilgą laiką dėk detalę prie detalės, gali ir visą paveikslą sudėt. Man ramiau kai jų nėra Smile

Aš savo kumelę irgi radau pagal nuotraukas skelbime. Vien tik iš fotkių nustačiau kokia ten vieta, tada sekė keli naktiniai vizitai, o tada jau skambinau šeimininkui ir atvariau "rinktis", nors jau buvau pasirinkęs. Kito būdo išsirinkt tinkamą kumelę nesugalvojau.

xaxax, šiaip tai jau beveik viską ir išpasakojau, toliau nėra prasmės kiekvienos nakties aprašyti, nes tiesiog kartosis. Tai nebent kas išskirtinio įvyks. Todėl jei nori klausti klausk, atsakysiu jei sugebėsiu.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų