Štai ir turiu kumelę

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Štai ir turiu kumelę

Rašyti  kumelkaitis on Sk. 06 07, 2015 3:07 am

Cheche, šiandien vakare kai nuvariau aplankyt, tai ji atsigulė, žiūriu žolės kaip ir uždengia nuo pašalinių akių, tai pirmąsyk gyvenime apturėjau reikalų dienos metu Very Happy O taip šilta, sausa viskas, vienas malonumas. Dar kai jau ištraukiau, tai pamačiau kaip ten organas apsinešęs tokia mase Smile Uuu, super. Visą valandą ji pragulėjo. Ir šiaip, dabar kai šiltos ir net karštos dienos, tai ji dienom pastoviai guli, bet užtat naktim mažiau, tai šitas nelabai gerai. Tarp kojų tai nelindau, drabužiai ne darbiniai, ir šiaip visus išsipurvinau, o dar kišenėse visokių daiktų yra... Vėliau tai tiesiog alų sau gėriau atsirėmęs jai į pilvą, galvą padėjęs ant minkštos vietos vietoj pagalvės, o ta sau išsidrėbus miega. Visaip dar ten pasibovijom, nu nerealiai čia buvo.

kumelkaitis

Pranešimų skaičius : 50

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Sk. 06 07, 2015 5:01 pm

turjo būti geras vaizdas ypač kai gali matyt kaip viskas vyksta kaip ilenda kaip ji susitraukinėja laukan išbėga sperma ir t.t.

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Sk. 06 07, 2015 11:29 pm

Ai ne, ne tokios buvo sąlygos kad ten labai įsismarkauti, tiesiog lengvai pavariau ir tiek Smile

Bet va problema, kad ji išties dieną atsimiega, o naktį nebenori. Praėjusią naktį taip ir neprigulė. Tai taip išeina, kad kai bus šiltos naktys, tai su ja nelabai kas gausis, o kai šilta tai būna taip faina. Na matysim, kaip čia bus toliau.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pir. 06 08, 2015 6:07 am

Dar bus visas ruduo ir žiema kada galėsit arklidėj atsigulėt sykiu... spėju žmona ir vaikai namie nelaukia Smile aš jau beveik nebenoriu... amžius blt savo daro

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Antr. 06 09, 2015 4:36 am

Ruduo taip, o žiemą tai nieko nebus. Žiemą teks laikyti pas žmones, garantuoto privatumo nebus, tai bus tokia durna situacija, kad negalėsiu leisti laiko taip kaip noriu ir dar reikės nemažai pinigų mokėt už išlaikymą. Nors kita vertus tai turbūt jau ir pats norėsiu pailsėt nuo jos Smile Nes dabar kiekvienas rytas-vakaras, rūpintis tai reikia, laisvo laiko nėr visai.

Praėjusią naktį buvo jau šaltoka, nu ir gulėjo ji kaip bitutė, beveik pusantros valandos išgulėjom. Ir galima buvo dar ilgiau, tik kad laikas jau visai užspaudė, tai teko baigti. Ir tik kai nuėjau ji tada atsistojo.

Čia dar ne visai į temą, sakau pasidalinsiu visokiais rekordais kuriuos pamenu iš praleisto su kumelėm laiko.

Šalčiausia praleista naktis -5C (visada būnu be palto)
Šilčiausia naktis minimum +22C paryčiais
Per vieną naktį seksas su daugiausia kumelių 5
Ilgiausias pagulėjimas 3h
Ilgiausiai trukęs vizitas 8,5h (nuo 20h iki 4:30)
Per vieną naktį daugiausiai kartų apsilieta "kranais" 13
Daugiausiai praleista naktų iš eilės 13
Per vieną pagulėjimą daugiausiai persivertimų 3 (čia kai kumelė persiverčia per nugarą su visu manim)

Daugiau nesugalvoju. Šituos gerai pamenu, nes tais auksiniais laikais rašydavau sau dienoraštį, kiekvieną vizitą smulkiai aprašydavau, po to žiemom skaitydavau ir prisimindavau Smile Dabar tai nerašau, nėra kada.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 06 09, 2015 11:20 pm

Jo....kažkaip keistai čia....kažkas rūpinsis kumelaite, gal kažkas ir įsegs... palik slaptą kamerą tvartuke Smile o šiaip tai pats dar daug energijos turi, jei šitaip sau leidi išdykaut. Viagros dar nereikia? Gal žiemai kokią kalaitę įsitaisyk, po kaldra vis šilčiau bus...

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Št. 06 13, 2015 5:15 am

meningitas rašo:Viagros dar nereikia?
Nu po teisybei tai gal ir reiktų Smile Šiaip retai kada pavyksta pasiekti apogėjų taip sakant. Tam dažniausiai reikia specialiai susiklosčiusių aplinkybių. Va kaip tik praėjusią naktį ir pavyko, tai jau šiemet trečias kartas. O aplinkybė buvo ta, kad ji labai gerai užvirto.

Tad apie viagrą visiškai negalvoju, kartais pavyksta nueit iki galo, ir liuks. O jei ir visai nepavyktų, nieko čia tokio. Seksas, pagulėjimas vis tiek malonus. Tik va pagalvoju, jeigu viskas klostysis gerai ir jeigu pavyks ją išlaikyti iki jos senatvės, tai čia 20 metų. Po tiek laiko jau ne tik apie jokius orgazmus turbūt nebus ko galvoti, bet kaži ar pavyks atlaikyt jos tarpkojo glėbį. Nes palamdo, palamdo.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Št. 06 13, 2015 1:46 pm

visada yra paprastesnis priėjimo būdas nebūtinai tarp tų kojų Smile

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Pir. 07 06, 2015 3:14 am

Tai aš neberašau ir viskas mirę čia kaip matau. Gaila, bet užėjus karščiams kumelė visiškai nebeguli naktimis, nes tą daro vakarais. O tada nieko neišeina, nes matosi iš namų kiek tolėliau esančių. Jau kiek daugiau nei savaitė praėjo nuo paskutinio pagulėjimo, o tada buvo viskas tiesiog idealiai.

Čia neseniai tokį naują bajerį pabandžiau. Pasitaikė netoliese elektros stulpas, tai pririšau kumelę taip, kad galėtų tą stulpą vos atsiekti (kad neapsisuktų aplink su lenciūgu). Sakau gal su užpakaliu biškį papresuos į tą stulpą. Tą esu bandęs anksčiau ir neblogas jausmelis būna. Tai naktį atvariau ir nuėjau atsirėmiau į tą stulpą. Ji irgi priėjo, bet šonu, nutarė kaklą pasikasyti. Tai ir šonu gan neblogai prispaudė. O tuoj po to staigiai atsisuko užpakaliu... ir jau blecha kaip pritrėškė prie jo, aš net nesitikėjau taip greitai, tai ten tik gargaliuoju, o ta net sulinkus ir nugarą išrietus spaudžia Very Happy Neilgai tas truko, gal pusę minutės, po to nuėjo. Bet įspūdį tai paliko, turi ji smarvės kaip reikiant Smile Vėliau dar porą kartų pakartojo, bet jau nebe taip kietai, na vis tiek patiko.

Galvojau kitą naktį vėl panašiai rišti, tik iš kitos pusės, tačiau apsigalvojau, nes ten vien usnynai, normalios žolės visai beveik nėra. Tai tik viena proga pasitaikė, gal rudenį dar į tą pačią vietą sugrįšim. Anksčiau galvojau, kad tiesiog atsegsiu apynasrį nuo lenciūgo ir atsivesiu prie to stulpo bet kada. Ale pasirodė, kad ne taip viskas paprasta. Jinai kai laisvę pajaučia, tai tuoj nurūksta kažinkur, tai ieškok po to naktį kur ji prapuolė. O jei dar pro daržus prasineš, tai ir visai tada linksma bus. Geriau jau pasitenkinsiu kad ir ta viena proga, bet buvo tikrai kietai.

Jo, o intymūs dalykai tai pagrinde tik galvą į pasturgalį sukišus ir kažkiek nuo kibiro, bet nuo jo labai nedaug tepavyksta, tik visai simboliškai. Net keista, visada laukdavau kuo šiltesnių orų, o dabar laukiu vėsesnių.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Daugiau smulkmenu apie sexa

Rašyti  Savas on Št. 07 11, 2015 10:46 pm

zmogau tavo pasakojimai gan idomus bet daugiausei tu rasai kaip ji asigula arba neacigula ant sono ir kaip tau niekaip nepavyksta jos gerai pabirbinti. Gaunasi toks nevykelio pasakojimas ir tu per daug rasai apie tai kaip ji parvirto ant sono ar acistojo tu daugiau rasyk visas smulkmenas apie tai kaip vyko sexas. Sulau rasyti kuo trumpiau kaip ji asigule ir kuo daugiau kaip tu ja dulkinai ir kokius ji judesius atlikinejo, kaip jos organai regavo ir ka jutai tu ir tavo penis. Lyg rasei kad laizei jos pute bet is tavo pasakojimo nelabai ejo sprast ir parasei taip trumpi kad greit pasimirso. Rasyk ne zargoai rasyk konkreciai pute vadink pute o ne kvapnioji nesuprantu kas ta kvapnioji ar sikna ar pizda.

Savas

Pranešimų skaičius : 37

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Savas on Sk. 07 12, 2015 4:05 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Sk. 07 12, 2015 4:20 pm

na jis ne visada su ja santykiauja kaip suprantu nevisada ir išeina Smile buna gi kad nori sueit o niekaip neprisileidžia man tai vistiek asmeniškai geriausia stovom nei gulint Smile (nu aš čia apie raguotasias, nes komelės deje nėra tekę). bet šiaip šaunu kad jis dalinasi savo patirtimi vis geriau nei tie kur rašo - ji priėjo prie manęs ir nučiulpė o po to atsuko užpakalį ir manę padarė Very Happy

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Savas on Sk. 07 12, 2015 4:55 pm

as nieko ir nesakau pikto tegul tik raso. Tik nusibosta skaityti ir gaisti laika kol sulauki sexo pasakojimo ir buna na va pazaidziau 10min ir ji vel acistojo, acigule, acistojo ir tiek to pasakojimo apie tai kaip ji ir jis juto akto metu.
Va mano istorija trumpa nes tingiu rasyti, imk pavizdi Smile
Pavedziojas suni [kale koli veisles] po lauka gryzau namo. Tevu nebuvo, jie darbe tai nebuvo kas veikti sumaniau padrocinti. Man bedrocinant iejo mano suo. As droziu ir ziuriu i ja gal sakau ja pamaloninti. Isivedziau suneka i lova, paguldziau ant lovos pilvu i virsu pac aciklaupiau prie lovos krasto ir pradejau rankomis glostiti jos krutine ir slinkau zemyn. Ji pradziai bijojo ir nesuprato kas vyksta, bet po glostimo ji acipalaidavo. As glosciau viena ranka jos krutine, o su kita slinkau link jos putes. Paleciau jos putike ir ji sujudo bande apsiverst. As ja sulaikiau glostidamas krutine. Tada palaiziau pirsta ir svelnei kutenau jos putes lupytes tol kol is jos acipalaidavusiu akiu matesi kad jai tai malonu. As nesusilaikiau ir palinkau link jos saldzios putytes. Lieciau liezuviu jos pute letai braugdamas aukstyn ir zemyn kol apziojau visa pute lupomis ir gerai sudrekines nekaltai kistelejau liezuvi i ja. Ji truktelejo kojomis ir bande acistoti bet as abiem rankom sulaikiau ja uz krutines ir nesustodamas tolau glosciau jai krutine ir kaisiojau liezuvi i pute kol ji baaige muistitis ir acipalaidavo. Jausmas nerelus ji pradejo stipriau kviepuoti taip as supratau kad jai tai sukelia dideli malonuma. Man pasistojo ir as su viena ranka nusmaukiau sau kelnes su trusikais kad galeciau be kliuciu sugriebti uz savo penio ir ji pradejau drocinti. Ciulbdamas laiziau jos putyte ir grudau liezuvi kuo gilau i jos vidu kiek tik ejo, o ejo sukisti visa. Sukau ikises ratukais liezuvio galiuka taip kad seiles tyso i visas puses. Kai trumpau acitraukiau ikvepti giliau oro pamaciau kad ji guli primerktom akimis, o jos pute visa slapia nuo mano seiliu. Pastebejau kad seles nutyso iki siknaskiles. As tiek susijaudines buvau kad palinkau prie jos siknos su savo liezuviu ir puolau laizyti. Ji bande pasokti ir pabegti bet as prispaudzau ja sugriebes uz krutines sulaikiau. Listelejas siknaskile pajutau lengva pasislikstejima kad laizau sikna, bet tuo paciu tai labai jaudino. Suniui tai nelabai patiko nes spiriojosi su kojom ir norejo pasprukt, bet as laikiau ja tvirtai ir tesiau savo malonu darba Smile Laizydamas sikaskile bandziau ikisti i subine liezuvi bet kale taip pradejo spiriotis kad teko pereiti prie putes ciulpimo. Ir visdelto pute buvo maloniau laizyti tik tas noras daryti tai kas sunkiau prieinama yra idomiau. Ciulpiau jos pute laikydamas ja kad ji nusiramintu ir vel acipalaiduotu as vel griebiau uz savo penio ir drocinau. Taip stiprei susijaudinau kad virpejau is malonumo. Tada acilenkiau ir bandziau sukisti jai peni. Tryniau peni i jos pute ir vis su kiekvienu trinimu bandziau ikisti bet niekaip nelindo nes per maza ta jos pute, o ir ji stiprei norejo pabegti, bet as neleidau sugriebdamas uz kojos ir atverzdamas atgal. Tada pabandziau ikisti i sikna ir ka jus manot sulindo lyg kaip sviestu patepta butu, tikriausei tai seiliu deka kurios tekejo man kai as ciulpiau jai pute. Ikisus i siknaskile jausmas buvo toks nerelus kad uzteko vos keliu bakstelejimu ir isove sperma jai i vidurius. Istraukes turejau kristelt ant lovos kad atgauciau kvapa. Kale aisku iskart pabego, o as gulejau ir dar ilgokai kaifavau ir galvojau apie katik pajusta kaifa.
Stai dar viena mano istorija daug kas nepatikes kaip visada bet man dzin. Pridedu fotkiu kad butu vaizdingiau Smile

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Sk. 07 12, 2015 10:52 pm

Nu vieni rašo vienaip, kiti kitaip, o aš va taip. Jei nepatinka, gali šitą temą praleist Smile O iš tavo "pavyzdinio" pasakojimo aišku tiek, kad savo malonumui tenkinti naudoji prieš gyvūnus prievartą. Fui.

Pas mane pastaruoju metu nieko įdomaus, net nėra kada dabar naktimis nuvaryt. Bandysiu šiąnakt, karščiai praėjo, gal geriau jau seksis.

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Savas on Sk. 07 12, 2015 11:39 pm

kumelkaitis rašo:Nu vieni rašo vienaip, kiti kitaip, o aš va taip. Jei nepatinka, gali šitą temą praleist Smile O iš tavo "pavyzdinio" pasakojimo aišku tiek, kad savo malonumui tenkinti naudoji prieš gyvūnus prievartą. Fui.

Pas mane pastaruoju metu nieko įdomaus, net nėra kada dabar naktimis nuvaryt. Bandysiu šiąnakt, karščiai praėjo, gal geriau jau seksis.

tu rasyk as uz bet sakau tavo sexo aprasimo isvis beleik nera. As skaitydamas tavo pasakojima as susijaudinu ir sulaukias kai tu prieini prie reikalo tu parasai kad "Tai vyko 10min" o kas vyko per tas minutes nerasai nors mano manymu tai idomiausia vieta kur noretusi girdeti visas smulkmenas.

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  sharikas on Pir. 07 13, 2015 2:29 pm

savas, taigi jei nori padročinta, tai atsisiųsk filmukų ir dročink sau į sveikatą. [You must be registered and logged in to see this link.] nemokama registracija, gali siųsti torrentu ir su kumelėm, ir su kalėm ir net su kiaulinais. visokiems skoniams, visokios kokybės. o kumelaitis tegul pasakoja, man kaip tik įdomu, kada žmogus ne primityviai tratinasi (dulkinasi), o bando įsijaust į gyvulio natūrą. kas yra sveikintina.
kalę išprievartauti, atleisk, bile kas sugeba.....

sharikas

Pranešimų skaičius : 24

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Pir. 07 13, 2015 6:50 pm

savas, į rurą šunims patinams net patinka, pradžioj gal neįprasta bet jei pripranta tai varant net sukietėja ten pas ji ir kapsėt is birkos pradeda. svarbu nepersistengt ir neskubet nebrukt per jega

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Savas on Pir. 07 13, 2015 9:45 pm

As ir neprievartauju. Buvo pirmas kartas per prievarta nes buvau girtas ir labai norejau sexo, bet poto supratau kad taip nieko gero todel dariau kitaip.
Papasakosiu;
Pirma karta grizau girtas ir labai norejau sexo, tai pradejau drocinti ir iejo suo [kale koli veisles] As isiprasiau ja i lova, aciguliau salia pasiguldziau ja sonu. Pradejau glosti jos pilva kol acipalaidavo ir nebenorejo sprukt. Tada slinkau ranka zemyn ir glosciau jai putte, ji vis laikas nuo laiko noredavo sprukt bet as uzglostidavau ja atgal. Tad pasilenkiau pabandyt palaizyti ir laiziau kol stiprei susijaudinau, tada vel priguliau salia ir bandziau ikisti i pute. Braukiau, braukiau bet niekaip nejo net itaikiti, tada nutariau pabandyti subinen grustelt ir ka iskart ilindo. Suo bande pakilt ir pabegt bet as prilaikiau ja ir ji gulejo ramiai kol as pora kartu kistelejau gilyn, bet tas mano smalsumas paziureti kur as ten pataikiau gal i pize. Palinkau ant jos paziuret ir pyst ir iskrito mano kotas. As aciguliau ant sono vel kisti, bet suo greit strykt ir paspruko, o as nebeorejau jos traumuot tai nudrocinau vienas, galvodamas apie katik ivykusi nuotiki. Poto suo manes bijojo kokia savaite kol as ji vel prisipratinau ilipti pas mane i lova pagulet ir kai ji vel buvo pripratus kaip seniau as ja po biskuti vis glamonedavau ir galamonedavau ir po biski vis slingdavau zemyn link jos putes kol ji pradejo man leisti ten glostiti net koja pakeldavo. Gerai nepamenu kiek tai uztruko, manau koki menesi gal ilgiau, kai as pradejau jai kisti i pute pirsta, ji visada sunerimdavo ir bandydavo sprukti kaip tik ten bandau ikisti bet glostidamas krutine, o kita ranka pute as ja vel nuramindauvau. Taip as ja pripratinau, net i subine leist ikist pirsta, bet kaip visada ji vistiek nori sprukt kaip kokia cielka, bet sy karta nebebijodavo ir ja paleizdavau, vistiek netrukus ateidavo ir as vel galedavau ja isivliot i lova ir glamonet ja. Tad po sakau nepamenu gal menesio gal daugiau as ir peni pradejau jai kist i sikna.I pute nejo nes ji per maza mano peniui. Nors kai kisu peni pradziai spiriojasi ir bando visada sprukt, bet visada aprimsta ir po keletos kistelejimu guli kol baigiu, o jai matau kad nenori ir nenustoja spiriotis as tiesiog ja paleidziu ir baigiu drocindamas.
Na va trumpai nupasakojau visus ivykius, norejau po truputi papasakoti nuo pradziu kaip ikisau pirma karta be prievartos. Spejau nupasakot be prievartos istorija ir norejau kitus nuotikius pasakot po biski bet jus privertet mane viska sumalt i viena laiska. Aisku nemalonius yvikius suniui ir man norejau nutileti, bet jus su savo kad as prievartautoja privertet viska papasakot. Nelabai beliko ka pasakot nebent turesiu laiko dar kokia viena kita papasakot, bet jos visos panasios bus nelabai kas naujo, beto tai dariau jaunysteje kokiu 17-18m kai turejau daug laisvo laiko ir hormonai smegenis draske, dabar man virs 30m ir hormonai dar drasko smegenis bet nebera galimybiu ir laiko gyvunu sexui, bet jai pasitaikis proga tikrai pasinaudosiu, nes tai ka patyriau jaunysteje su gyvunais dar neteko patirti su moterim  Smile
meningitas rašo:savas, į rurą šunims patinams net patinka, pradžioj gal neįprasta bet jei pripranta tai varant net sukietėja ten pas ji ir kapsėt is birkos pradeda. svarbu nepersistengt ir neskubet nebrukt per jega

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  meningitas on Antr. 07 14, 2015 5:03 pm

nu su kalėm yra savi niuansai geriau trumpo plauko, nes plaukai visur lenda ir gadina visa romantika Mad
siulau persikelt i tema skirta sexui su sunimis nes cia kumelkaitis labai graziai pasakoja savo istorijas ir nechui terst jo temos

meningitas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Kv. 07 16, 2015 5:33 am

Paskutinis naktinis apsilankymas nebuvo kažkuo labai stebuklingas, užtat galų gale užsibaigė tuo, ką aš taip mėgstu Smile Tai gal papasakosiu, nors nieko labai naujo ir nėra. Atvykau šį kartą rekordiškai anksti, truputis po vidurnakčio. Keista, bet paprastai tą padarau tik tarp pirmos-antros, vis kažkaip anksčiau nespėju, mat vakarais reikia pas ją dar nuvaryt, tai užtrunku neretai iki dešimtos. Todėl dažniausiai naktimis laiko būna ne daugiau poros valandų su ja praleist, bet dabar prabuvau jau daugiau, visas tris su puse. Nu gerai, jau supratau, kad čia tokios smulkmenos nelabai įdomios Smile Žodžiu pradėjau su ja standartiškai - priėjęs daviau morkos gabaliuką pasisveikindamas, ta paėmė ir iškart ryžtingai atsuko ir įbedė į mane užpakalį. Maždaug, pamasažuok man čia. Įdomu tai, kad dieną ji to beveik nedaro, kažkaip supranta, kad čia tik naktį tinka tokie dalykai. Gal dėl to, kad aš dieną prie to užpakalio ir nesimalu, juk visi mato. Tai jei atsuka iškart pasitraukiu. Tai vat pradžia ir buvo tokia kaip visada, ji atsukus pasturgalį, o aš visaip ten palei jį maluosi, tai tiesiog pakasau, tai įsisiurbiu į intymią vietą, tai kokią šaibikę jos užmestą įkvepiu (kad žinotumėt, kaip apsvaigina kartais!), tai tiesiog žemiau prie tarpkojo prisiglaudžiu. Kartais pralendu pro kojas ir pakvepinu apie tešmenį, tik su ja yra niuansas, jog kartais jai nepatinka, kad po pilvu lendu, ir tada ji grasinasi spirti ir kąsti. Čia vienas iš nedaugelio jos trūkumų. Bet šiaip gana dažnai ji būna "tinkamos" nuotaikos ir įsileidžia. Nu tai va taip standartiškai pasiglamonėjęs kokį pusvalanduką biškį atsitraukiau, ir ji iškart atsuko kraną, nu ta prasme nusišlapino. Jau gal sakiau, kad aš visada naudojuos tokiom progom ir išsimaudau toj srovėj, tuo pačiu ir gurkšteldamas. Prieš gal pusantro mėnesio buvo ji pradėjus laužytis ir nelabai norėdavo kranus atsukinėti, kai aš pripuldavau, jau matau kad leis, pripuolu, a ji nutraukia procesą. Bet po to ji suprato, kad jei atsuks kraną prie manęs, tai gaus morką, ir dabar tokių problemų nebėra. Duoda be jokių nesklandumų ir netgi jau pradėjo ganėtinai dažnai varyti, kartais net kas pusvalandį. O pas mane toks įprotis nuo senų laikų, kai išsimaudau einu parūkyt ir tuo pačiu alaus pasiurbt. Tai dabar žiūriu labai jau dažnai tenka eit rūkyt Smile Na po to grįžau pas kumelę ir užšokau ant nugaros. Ji dėl to nė kiek nesiparina, net tarsi visai nepastebi ir nusimest nebando. Tai atsiguliau ant pilvo atbulas, galva į jos užpakalį, ir tiesiog gulėjau vis pakasydamas jai pasturgalį. Laiko dar buvo, tai ilgokai taip gulėjau, ji kartais pavaikščiodavo, o tada gerai palinguoja. Galiausiai sustojo ir net žolės neberupšnojo, stovi nejudėdama ir tiek. Supratau, kad snaudžia stovėdama. Praėjusį kartą jai taip snaudžiant visai neblogai santykius nuo kibiro pavariau, bo vis negulėjo ir negulėjo, tai nors taip atsigriebiau. Ir dabar galvoju, gal reiktų tą kibirą atsinešt, bet primečiau, ji taip anksti snaust pradėjo, nugi turėtų po to atsigult. Ir diena prieš tai nekaršta buvo, tikriausiai dieną negulėjo, tai jau labai tikėjausi, kad pagaliau priguls. Tai ir nesinešiau to kibiro, vietoj to kaip ir pradžioj prie užpakalio toliau visaip glausčiausi. Ji atsuko dar vieną kraną, tai aš vėl parūkiau, nu gal dabar sakau kibirą pabandyt, bet ir vėl kažkaip apsigalvojau. O ta nuėjo į kitą vietą ir snaudžia sau toliau. Nu sakau, malonėk gi pagaliau atsigult. Tai tikrai ilgai ji ten išsnaudė, gal visą valandą, dar vieną kraną buvo atsukus, ir po viso šito tiesiog "atsibudo" ir vėl pradėjo žolę ėst. Nu va galvoju, praleidau puikiausią galimybę nors nuo kibiro pavaryt, nes kai tą žolę ėda, tai vis žengia žingsnį ir nieko nespėji. O ir gultis žiūriu visai neketina, tik kad dar vieną kraną atsuko, kaip sakiau šitą jau ji puikiai išmoko. Ech, tai ką ir vėl ragus įstums? O čia dar į lauko keliuką kažkokia mašina įsuko, tai ir visai susinervijau. Šiaip tai viskas OK, kumelė tai mano, bet vis tiek nemalonu, jei kažkas aplink trinasi su neaiškiais tikslais. Ta mašina pravažiavo, apsisuko ir atgal važiuodama paėmė ir sustojo kaip tik netoliese. Ir dar žiūriu signalizaciją įjungė, vadinas, vairuotojas išlipo ir kažkur nuėjo. Nu blecha, jau pasiruošiau, kad tuoj svečių pas mane bus. Bet nuėjo kažkur kitur ir po kelių minučių mašiną atsirakino, užsivedė ir išvažiavo. Visiškai nesupratau kam čia ko reikėjo, nu bet išvažiavo ir gerai. Tik kad va jau laikas pradėjo spausti, jau po trijų, o ryte anksti keltis. Tai jau susitaikiau, kad vėl neprigulsim ir kad dar kartą po jos srove išsimaudysiu ir trauksiu namo. Ji kaip tik pradėjo ruoštis ją leisti, bet sakau gal dar ne metas, dar truputį pabūsiu, tai priėjęs apkabinau pasturgalį ir taip pasiruošimo procesą nutraukiau. Jau jos organas tvinksėjo, bet jei prisilieti tai nepaleidžia. Tada ji paėjo kelis žingsnius ir vėl susiruošė. Tai aš vėl priėjau ir pridėjau ten burną. Cha, o ji jau buvo bepaleidžianti, tai gavau gurkšnį neblogą va taip tiesiai Smile Tik iškart po to nutraukė, gal ir gerai, nes tikrai nepajėgčiau priimti visos srovės. Anksčiau su kitom kumelėm yra buvę, kad įbedus nosį paleisdavo, tai jofana kaip paspringdavau. Nu ką laukiu toliau, o ji dabar ir krano nebesiruošia kartot. O aš tai pripratęs prieš pat išeinant nusimaudyt, tai dabar jau grėsė likti ir be šito. Tačiau laukimas galų gale pasiteisino. Jau kai buvau beveik nusprendęs varyt, ji pagaliau atsigulė. Nu galų gale! Jau daugiau kaip dvi savaites šito laukiau. Greit įteikiau morkytę (gal kada ir čia supras, kad verta atsigult), apžergiau uodegą ir kibau į santykius. Čia reikia daugiau smulkmenų? Nu ką aš žinau ką čia rašyt, įkiši ir varai pirmyn atgal. Jauti malonumą. Kumelė šį kartą irgi truputį reagavo, na nesusitraukinėjo, bet porą kartų pakraipė pasturgalį. Viskas čia buvo liuks, bet man svarbiausias dalykas yra ne tai kad seksas pats iš savęs, o seksas pralindus į jos tarpkojį. Nu tada trigubai viskas maloniau, kai visur aplink jos kūnas, ir dar kvapniausios ir šilčiausios jo vietos. Bet reikėjo, kad ji nuvirstų, o ji dažnai neskuba to daryti. Tai kadangi jau laiko limitus ir taip buvau peržengęs, tai atsikėliau ir pats ją nuverčiau ant šono. Laimei, ji tam pasiduoda lengvai, kitos niekaip nepaguldysi ir dar atsistos tiktai bebandant. O su šita jokių problemų, tuoj gulėjo ištiesus kojas. Greit prasispraudžiau pro tarpkojį, priglaudžiau galvą palei tešmenį, nu ir dabar jau prasidėjo tikrai smagiausia dalis. Ji greitai atsikėlė ir užvirto, taigi atsidūriau mėgiamiausioj pozicijoj, ir dabar santykiai buvo ne įkišus pirmyn-atgal, bet įkišu-ištraukiu, įkišu-ištraukiu. Mano įrankis jau buvo suteptas ir sukietėjęs, o pas ją ten anga taip sakant nemaža, tai buvo visai lengva šitaip užsiimti. A taip, buvo šiokia tokia problemėlė, kad kumelė ant lenciūgo užgulė, tai jis tada labai trukdo. Ką jau seniai supratau, tai kad negalima rankos, dedamos prie pilvo, dėt ant lenciūgo, nes jei taip užvirs, tai lenciūgas taip įsirėš, kad pasidarys saldžiai rūgštu, ir dar ištraukt negalėsi. Patyriau savo kailiu kažkada. Šį kartą lenciūgą užgulė ne pilvu, o tik pasturgaliu, tai ranką galima buvo dėt laisvai, tačiau teko man ant jo krūtinės šonu gultis. Tai kai jau buvau "darbinėj" padėty jai užvirtus, šonui buvo ne kažin kas, ir kitą dieną konkrečiai skaudėjo. Bet tuo metu aš to praktiškai nejaučiau, kai mėgaujuos santykiais tarpkojy tai galiu daug nepatogumų iškęst ar net nepastebėt. Nebegaliu tik tada kai įvyksta orgazmas, tačiau šį kartą jis neįvyko, čia jau meningitas klausė ar viagros nereikia, nu tai gal ir reikia, bet tikrai neketinu vartot, kartais dar iššaunu Smile Kumelė buvo dar porą kartų nuvirtus ir vėl atsikėlus, ir paprastai kai nuvirsta, tai ranka kur prie pilvo palenda dar giliau, ir kai vėl atsikelia, tai dar labiau prispaudžia, žodžiu būna vis geriau. Ir dabar panašiai buvo, o kiečiausiai kai ji tą pasturgalį pakreipia ir trumpam visiškai prisiploji prie minkštos ir kvapnios tarpkojo odos. Uuu kaip man tai patinka. Na žodžiu pusvalandį išgulėjom, beveik visą tą laiką vyko santykiai ir didesnę laiko dalį kaifavau tarpkojy, kol ji ten bebūnant atsistojo. Kaip dažniausiai būna, stojantis nuspaudė, bet ji palyginus nestipriai nuspaudžia, kitos būdavo čiut perpus neperlauždavo. Tik vieną kartą ji vos atsistojus su kanopa man per makaulę užvožė, tai vaikščiojau po to su fanaru. Bet ten kažkaip netyčia gavosi, nes kitais atvejais viskas normaliai, dabar irgi iš kanopos negavau, nors dėl visa ko iškart atsitraukiau. Na ką, po pagulėjimo dar liko po kranu išsimaudyt, o pagulėjus ji visada iškart stropiai srovę paleidžia, tą padarė ir dabar, atsisuko paimti jai priklausančios morkos, ir tai jau buvo viskas. O man po keturių valandų keltis...

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Savas on Pir. 07 20, 2015 9:15 pm

Jei blogai stovi siulau senovini buda. Yra tokia zole varputis [zodis viska pasako VARPOS PUTIKAS] . Reikia prisirauti jos saknu ir isivirti arbatos ir po truputi gerti. As nebandziau bet bobutes plepa kad padeda Cool

Savas

Atgal į viršų Go down

Rašyti  zoosex1 on Antr. 07 21, 2015 5:26 pm

o dar geriau.. pasidalink ta kumele su manimi Smile Embarassed

zoosex1

Atgal į viršų Go down

Rašyti  dragon10 on Pir. 08 03, 2015 3:24 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] stai tokios tau drauges reiketu kumelkaiti Wink

dragon10

Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

Rašyti  dragon10 on Pir. 08 03, 2015 3:26 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] cia nebloga radau Smile

dragon10

Pranešimų skaičius : 3

Atgal į viršų Go down

Rašyti  kumelkaitis on Kv. 08 06, 2015 4:29 am

Praėjusį savaitgalį išbandžiau su ja gan rizikingą dalyką Smile Nu bet gal trumpai nuo pradžių.

Prasidėjo ta naktis visiškai įprastai, tačiau buvo neįprastai šalta, netgi iki +4(!) nukritę buvo. Nepaisant to, diena buvo šilta, ir kumelė vakare gulėjo, o tai dažnai reiškia, kad naktį ji nebeguls. Vienu momentu kumelė užsnūdo stovėdama, galvojau kad gerai būtų nuo kibiro pavaryt, nes kaip sakiau nesitikėjau pagulėjimo. Tačiau tas kibiras buvo tolokai, pamaniau, kad kol suvaikščiosiu tai ji atsibus ir tiek. Nu ir nenuėjau. O tai po kiek laiko ir atsibudo. Bjauriausia, kad neužilgo keliuku atvarė kažkokia mašina ir sustojo kaip tik ties mumis, mažiau nei už poros šimtų metrų. Dar ten kažkas išlipo ir pavaikščiojo su prožeku. Ankstesniais laikais būčiau kaipmat nešęs mieles iš ten, bet dabar viskas "legaliai", tai niekur nėjau, bet aišku susidiorginau, nes vis tiek nesinorėjo, kad kas pamatytų. Ir jau buvo trečia valanda, galvojau ką čia daryt reikės jei kumelė vis tik atsiguls. Nes kai įlendu tarpkojin tai visiškai aplinkos nebematau, o čia ta mašina prakeikta. Ai laukiau tiesiog ir tiek, sakau kai jau prašvis tai reikės vis tik varyti, nes jau iš tos mašinos matytis pradėsiu. Galų gale ta mašina po valandos išvažiavo, kas ten ką veikė neįsivaizduoju, nu bet dingo. Ir tuoj po to ir kumelė dar atsigulė. Nu va, pagaliau kažkokia sėkmė. Tik tiek, kad jau buvo keturios, tokiu metu aš jau namo varau, nu tai laiko vadinasi visai nebėr. Nutariau greit pavaryt biškį santykius tiesiog prigludus prie užpakalio, po šito kumelę nuverčiau ant šono ir dar sakau šiek tiek iš tarpkojo pavarysiu. Čia smulkiau net nėra ką aprašinėt, viskas kaip visada. Tik tiek, kad pastaruoju metu kumelė juntamai pastambėjus, ir kai atsiduriu tarpkojy, tai dažniausiai jau būna be šansų pačiam išsikapstyt kada panorėjus. Tačiau šį kartą dėl reljefo nelygumų rankos taip stipriai neprispaudė, tad kai nutariau, kad jau gal metas, pabandžiau išsivaduoti ir pavyko, nors ir ne taip lengvai. Nu ką, po keturių dvidešimt, blyn reikia mint. Bet aš norėjau dar po jos srove nusimaudyt prieš išeinant (čia toks mano įprotis), o tam reikėjo kad atsistotų. Per prievartą statyt nenorėjau, pabandžiau nueiti, ji dažnai tada atsistoja, bet šį kartą matyt užsinorėjo rimtai pamiegot. Nu tai sakau prigulsiu jai palei priekį, anksčiau ji tokiais atvejais irgi neužilgo atsistodavo. Žodžiu priguliau, ji galvą nuleidus man prie kojų ir snaudžia toliau. Ir čia ėmiau ir užsimaniau oralinius pabandyt. Anksčiau esu nemažai tokio malonumo apturėjęs, bet su šita kaip anksčiau minėjau tai nelabai gaunas, nes ji linkusi stipriai sukąsti viską kas jai tarp dantų papuola. Tai naudodamasis tuo, kad ji ten miega ir nėra aktyvi, tiesiog įkišau per lūpas į burnos šoną, ir taip pavariau šiek tiek. Nu visai nieko buvo, nors man tikri oraliniai tai būna tada, kai ji ten žiaumoja arba čiulpia visaip. Tiesiai šviesiai kišti tarp dantų pabijojau, kad nesukąstų galiuko (labai skauda), va jei daugiau apžiojus sukanda, tada ne taip blogai. Tuo tarpu ji nuvirto vėl ant šono, ir galvą irgi šonu padėjo ant žemės. Aha, čia sumaniau vieną dalyką. Pasidėjau jos galvą sau ant kojų ir įkišau savo įrankį pro jos lūpas iš šono, ties tarpdančiu. Jei kas nežino kaip surėdyti arklio dantys, tai priekyje yra dantys su kuriais atsikanda, tada eina nemažas tarpas, į kurį dedasi pvz žąslai, o dar giliau krūminiai, tarp kurių jau JOKIAIS būdais negalima kišt jokių kūno dalių. Nu tai va į tą tarpą ir įkišau, ir vėl pavariau, nugi visai fainai buvo. O ji dar nuo to pradėjo ten visaip žiaumot ir pagavo priekiniais mano įrankį, taip kaip ir norėjosi - ne galiuku, o labiau apžiojus. O čia buvo jau kietai, jau taip sakant kaifas apėmė, ji taip keletą kartų pagavus pažiaumojo, bet tada žiaumot nustojo, o tiesiog sukando ir laikė. Ir spaudė vis stipriau, kaip kokius spaustuvus užveržiant. Iš pradžių buvo dar nieko, bet po to jau taip suspaudė, aaaa, nu ir nafik, staigiai įkišau pirštus ir šiaip taip ištraukiau. Ir tai dar laikė, tai kai traukiau, taip ir nubraukė. Nu bet ot kokia kandūnė. Bet taip užsivedęs buvau, kad dar kartą iš šono įkišau. Tik dabar ji nieko visai nedarė, tai įkišau pro kitą šoną morkos gabaliuką. Tuoj pradėjau galvot, kad gal nelabai čia gerai, pabandžiau sužvejot tą gabaliuką atgal, ale jau neberadau jo. Ir čia ji pradėjo tą morką kramtyt, ji kažkaip giliau atsidūrė, tai su tais krūminiais ir kramtė. O man nieko, vėl geras jausmas, tik staiga pamačiau ko nesitikėjau. Tas įrankis mano išlindo per kitą šoną, nesitikėjau, kad gali taip išlįsti, nu pirma absurdiška mintis buvo, kad nukando Very Happy Aišku, kitą akimirką buvo aišku, kad taip būti negali, bent jau to nepajaučiant, bet vis tiek kažkaip kraupiai atrodė. Na ji tuoj po to jau atsikėlė, kojas pariesdama, ir tuoj pat pradėjo stotis, ko jau aš ir siekiau. Pažiūriu, nafik, jau be penkiolik penkios, visai beveik šviesu. Dar taip nusivėlinęs nebuvau. Tai ji greit paleido srovę, nusimaudžiau, atidaviau likusias morkas ir staigiai išmyniau. O ant įrankio liko randelių, nu ką, ne pirmas kartas, bet nežinau kada vėl ryšiuos, nes tokio sukandimo nenoriu vėl patirti Smile Užtat po to bent penkiolika minučių jau varant namo stovėjo kietas kaip plyta Smile

kumelkaitis

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų