ŠUO GERIAU NEGU BOBA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

ŠUO GERIAU NEGU BOBA

Rašyti  meningitas on Sk. 02 28, 2016 7:41 am

Reikalas buvo mieste tarp Vilniaus ir Kauno, maždaug prieš 15 metų. atvažiavau aplankyti senos draugės, na radau ją lengvai pabomžėjusią, ale nieko tokio. turėjau buteliuką, turėjo ir ji, nežinau kaip atsitiko, bet prisiliuobėm gerokai ir kai reikalas nuėjo IKI LOVOS, tai ji akivaizdžiai žiaugčiojo. dulkinau  ją intensyviai, todėl prasitrezvinau ir pajutau, kad nebaigsiu, nes ji atrodė labai nekaip, nors orgazmiuką ir pajuto. tada pradėjo keltis, tipo pamyžt, nuvedžiau ją į tuliką, sakydamas "tupk ir myžk tu, šliucha", numyžinau, dar jinai nusivėmė ir jai pradėjo trūkinėti plionkė. Nuvedžiau ją į kitą kambarį kur paguldžiau į lovą ir jin smigo.
nežinau nuo kada pas ją buvo toks šuo, nepasakysiu veislės, bet vidutinio dydžio. sugalvojau, kad reikia nepraleist progos ir jį pasikviečiau pas savi į lovą. kadangi boba galėjo keltis dar kartą vemt, tai pasikviečiau jį po kaldra, ganėtinai ilgas plaukas šlykščiai erzino, nus bet lengvai padročijus jam ATSISTOJO BYRKA. trumpiau tariant pavarė jis mane į rūrą, aš nutekinau pimpalą, taigi nuleidom į tos bobos patalynę ir šuo ir aš, a ne poxui, ji vistiek nieko negalėjo prisiminti.
o ryte kėliausi iš lovos ir suradau, kad tas šuva primyžo koridoriuj. pasirodo visą dieną nebuvo išvestas myžt. tiek žinių ir tiek prisiminimų. Malonumą vertinčiau 6/10, tikrai buvo daugsyk smagesnių pysių.

meningitas

Pranešimų skaičius : 97

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ŠUO GERIAU NEGU BOBA

Rašyti  zoosex1 on Št. 03 05, 2016 4:07 am

tai taip jis ir užlipo gi nepratęs ten kratos maskatuojas ir tt

zoosex1

Pranešimų skaičius : 112

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų