Seniai su arkliu

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Seniai su arkliu

Rašyti  paradoksas1 on Št. 03 26, 2016 3:57 am

Labai seniai kaime, buvo atvaziaves kaimynas aplankyti mano dedes ir atvaziavo su arkliuku, arklio darbinas sartas.
Pastate arkli su priekaba uz tvarta, tai nelabai kam matesi. Jau buvau kaime zaides su suniuku, tai zoo buvau nemazai patyres ir buvau jaunas, visiskai horny, dar sekso negaves. Arkliai visada mane zavejo, nes matydavosi didziulis jo bybis, kuris maskatuoja jam judant, o dar zinant iki kokio dydzio padideja, tai visai jau stajaku sedziu ir vos neisaunu.
Tai pamates pastatyta arkli iskart susidomejau, pasiziurejau ar nieko aplinkuje nera, nes vistiek tokia atviresne vieta.
Is pradziu priejau, svelniai glosciau sona, priejes siek tiek veida paglosciau, nes neaisku kaip su kitais elgiasi, gal iskart kas ir spirs... bet arkliukas neatrode jaunas, tai gal visiskai iprates prie zmoniu. Leidosi buti glostomas.
Tada jau nebegaledamas nustygti vietoje ir su stajaku kelnesi ejau prie pagrindio reikalo, jo organu - masyvaus bybio ir kiausiu.
Is pradziu svelniai paglostes papilve, maciau, kad nesibaido. Tada ranka ejo link jo ginklo, ir vel nesibaido
dabar mano rankose jo bybis, toks didingas, ir sunkus. Kaip malonu ji buvo rankose laikyti.
pradejau ji glostyti svelniai, arkliui per daug nerupejo.
Buvo vasara, tai visi jo kiausiai buvo suprakaitave, malonus, lipnus, stipraus kvapo, tai jau makalavau rankose
Tada vel prie bybio, jau pradejo ir pati arkli jaudinti, nes pradejo bybis listi is savo shydo, ir iskrito
Lyginant su suns mazo, atrode lyg svajone. Atrode lyg bybis butu aplipes sukietejusia sperma, tikriausiai niekas arklio gerai ir neaptarnavo seniai.
Masturbavau ji svelniai, kol kita ranka mano kelnese, jau buvau beveik pats bebaiges.
Galvojau jau daugiau tokios progos negausiu gyvenime (ir buvau teisus), tai pasilenkiau ir isidejau i burna bybi. paciulpiau kelias minutes ir pats kaip stipriai soviau, kad ir krutine ir ranka apsivariau, tikriausiai stipriausia orgazmas, kol bybis burnoje.
Tada siek tiek susigedau del to ka darau ir grizau atgal i nama. Gerkleje ir burnoje liko labai stiprus skonis, gal nuo jo myzalu ar kokio precum, kad visa vakara jauciau. Net praskalavus su burnos skysciu neatsikraciau tavo vakare. Ir gerkleje vis dar jautesi lyg kas spausti palei gerkle.

Labai daznai atsimenu toki nuotyki ir dziaugiuosi tai patyres, nes manau retam teko, ypac Lietuvoje

paradoksas1

Pranešimų skaičius : 11

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Seniai su arkliu

Rašyti  kumelkaitis on Sk. 03 27, 2016 1:19 am

Taip gan drąsiai sakyčiau, o jei kas į tūliką užsimanęs išeis ir užtiks? Wink Aš su patinais palyginti labai nedaug bendravęs, bet aišku čiupinėjęs ir kotą, ir kiaušus. Ar į burną buvau įsidėjęs, tai net ir nepamenu, mat kotai nėra tas dalykas, kuris mane labai trauktų, bet greičiausiai buvau kažkada pabandęs. Buvau bandęs pamasturbuot, bet kažkokio ten ypatingo efekto sukelti nepavyko. Kartą paliko įspūdį, kai laikiau apėmęs koto galą, ir arklys jį įsitraukė vidun... kartu su visu riešu Smile Ir ten viduj toliau laikiau sau, vietos ten užteko Smile Gaila, kad niekad neteko su patinu tarpkojy pagulėt, įdomu koks ten jausmas būtų prie kapšelio prisiglaudus. Dabar bendrauju tik su vienintele - savo kumele Smile

O kvapas tai jo, ilgai išlieka, ypač jei šlapimu apsilieji Smile Kiečiausias bajeris yra tas, kad šlapimas patenka į odos poras, ir gali praustis kiek nori, vėliau prakaituojant poros atsidaro ir aromatas vėl pasklinda Very Happy

kumelkaitis

Pranešimų skaičius : 50

Atgal į viršų Go down

Rašyti  paradoksas1 on Tr. 04 06, 2016 10:50 pm

Nu nesigalvojo, koki baisu dalyka darau, bet ziaure spaude galva sperma, tai dariau. Noretusi vel kada tureti galimyve

paradoksas1

Pranešimų skaičius : 11

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content Today at 4:00 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų