-----------

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

-----------

Rašyti  paradoksas1 on Št. 03 26, 2016 3:57 am

-

Paskutinį kartą redagavo paradoksas1, Kv. 01 04, 2018 1:46 am. Redaguota 2 kartus(ų)

paradoksas1

Pranešimų skaičius : 9

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: -----------

Rašyti  kumelkaitis on Sk. 03 27, 2016 1:19 am

Taip gan drąsiai sakyčiau, o jei kas į tūliką užsimanęs išeis ir užtiks? Wink Aš su patinais palyginti labai nedaug bendravęs, bet aišku čiupinėjęs ir kotą, ir kiaušus. Ar į burną buvau įsidėjęs, tai net ir nepamenu, mat kotai nėra tas dalykas, kuris mane labai trauktų, bet greičiausiai buvau kažkada pabandęs. Buvau bandęs pamasturbuot, bet kažkokio ten ypatingo efekto sukelti nepavyko. Kartą paliko įspūdį, kai laikiau apėmęs koto galą, ir arklys jį įsitraukė vidun... kartu su visu riešu Smile Ir ten viduj toliau laikiau sau, vietos ten užteko Smile Gaila, kad niekad neteko su patinu tarpkojy pagulėt, įdomu koks ten jausmas būtų prie kapšelio prisiglaudus. Dabar bendrauju tik su vienintele - savo kumele Smile

O kvapas tai jo, ilgai išlieka, ypač jei šlapimu apsilieji Smile Kiečiausias bajeris yra tas, kad šlapimas patenka į odos poras, ir gali praustis kiek nori, vėliau prakaituojant poros atsidaro ir aromatas vėl pasklinda Very Happy

kumelkaitis

Pranešimų skaičius : 50

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų